شرکت سازنده پروموشن خاصی را برای مدت کوتاهی اعلام کرده و شما می‌توانید واحدهای دو خوابه با دن را فقط با 45 هزار دلار پیش‌خرید کنید
با سلام و عرض ادب، در هفته قبل راجع به یک پروژه با موقعیت عالی با شما صحبت کردم و گفتم، این پروژه که خیابان یانگ و در شمال خیابان استیلز قرار دارد در تابستان سال 2020 آماده می‌شود. بیلدر مدت‌هاست که ساخت پروژه را شروع کرده و ساختمان در ضلع شرقی یانگ و بالاتر از خیابان استیلز قابل مشاهده است. همانطور که ذکر شد، شرکت سازنده پروموشن خاصی را برای مدت کوتاهی اعلام کرده و شما می‌توانید واحدهای دو خوابه با دن را فقط با 45 هزار دلار پیش‌خرید کنید. مدت این پروموشن تا 2 هفته اعلام شده، بنابراین اگر شما علاقمند به پیش‌خرید در خیابان یانگ و با موقعیت عالی هستید، این فرصت مناسبی برای شماست حتماً قبل از پایان مدت پروموشن با من از طریق شماره‌ای که در انتهای این مقاله درج شده، تماس بگیرید.
اما اجازه بدهید راجع به پروژه خوش آتیه این هفته با شما صحبت کنم. پروژه این هفته در تقاطع خیابان‌های Bayview و Elgin Mills قرار دارد و دارای پتانسیل بالای سودآوری می‌باشد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
ناحیه بین خیابان‌های Bayview و Leslie در شمال خیابان الگین‌میلز، جزو طرح توسعه شهر ریچموند‌هیل محسوب می‌شود و جزو نقاطی است که سرمایه‌گذاری زیادی در آن صورت خواهد گرفت.
نقشه شهر ریچموندهیل که در این مقاله آمده، این مساله را نشان می‌دهد. نقشه فوق مربع بزرگی را نشان می‌دهد که بین خیابان الگین‌میلز در جنوب، خیابان 19 در شمال، خیابان Bayview در غرب و خیابان Leslie در شرق قرار دارد.
در این منطقه در حال حاضر، زمین‌های خالی وجود دارد، مطابق نقشه فوق‌، این ناحیه کلاً توسعه خواهد یافت و خیابان‌های متعدد، پارک و خانه‌های بسیار زیبا و مدرنی در آن ساخته خواهد شد. در این نقشه که نقشه رسمی شهر ریچموند‌هیل است، مربع‌های کوچکی به رنگ‌های زرد، قرمز و قهوه‌ای دیده می‌شود که هر کدام از آنها نشانه یک خانه نو است که توسط بیلدرها در این منطقه ساخته خواهد شد. علاوه بر آن یک خیابان وسط خیابان ElginMills را به خیابان 19 متصل می‌کند. دو مدرسه ابتدایی در این ناحیه ساخته خواهد شد. علاوه بر آن دو پارک و دریاچه مصنوعی نیز احداث خواهد شد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
دلیل سرمایه‌گذاری شهر ریچموندهیل و بیلدرها، موقعیت ممتاز این ناحیه است. در خیابان Elgin دبیرستان معروف Richmond Green قرار دارد که جزو بهترین دبیرستان‌های ریچموند‌هیل به حساب می‌آید.‌
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
از این منطقه تا بزرگراه 404 تنها 2-3 دقیقه فاصله است که به ساکنین کمک می‌کند تا بتوانند در حداقل زمان به بزرگراه دسترسی داشته باشند. علاوه بر آن، مرکز ورزشی فرهنگی Richmond Green Center در این ناحیه قرار دارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
به همین دلیل هم چندین شرکت سازنده و بیلدرهای بزرگی زمین‌های این ناحیه را خریداری کرده‌اند و شروع به پیش‌فروش واحدهای خود نموده‌اند.
پروژه این هفته در همین ناحیه قرار دارد و یکی از مناسب‌ترین قیمت‌ها را در کل ریچموند‌هیل دارد. آپارتمان یک‌خوابه از حدود 400 هزار دلار و آپارتمان دو خوابه‌+‌ دن از حدود 580 هزار دلار شروع می‌شود که اگر پارکینگ و لاکر را هم به آن اضافه کنید حدود 440 هزار دلار و 610 هزار دلار قیمت آن می‌شود. علاوه بر آن شرکت سازنده فقط 15% قیمت خانه را تا زمان تحویل از شما می‌گیرد. برای مثال یک آپارتمان یک خوابه با دن، تنها به حدود 65 هزار دلار نیاز دارد که در سه قسط از شما گرفته می‌شود به عبارت دیگر شما با مبلغی در حد 600 تا 650 دلار برای هر فوت مربع، آپارتمانی را در یکی از بهترین مناطق ریچموندهیل پیش‌خرید می‌کنید که در آینده بسیار توسعه یافته و پر از خانه‌های مدرن و نوساز، پارک و دریاچه مصنوعی خواهد شد.
شما می‌توانید هم اکنون برای انتخاب واحد خود و پیش‌خرید یک واحد در این ساختمان با من تماس بگیرید.
هفته شما خوش
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, August 7, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به