از نظر قیمت‌گذاری، این پروژه مناسب‌ترین قیمت را در پروژه‌های دان‌تاون دارد
با عرض سلام و آرزوی خوش برای شما، در این هفته قصد دارم در مورد دو پروژه با شما صحبت کنم.
پروژه اول در ریچموندهیل و در خیابان الگین‌میلز در شمال خیابان میجرمک ساخته و در سال 2023 تحویل داده خواهد شد.
Han Dong Toronto Canada MP
Chatr best sale discounted plan Toronto
پروژه دوم در مرکز شهر تورنتو و در خیابان Church در قلب داون‌تاون ساخته می‌شود. ویژگی هر دو پروژه آنست که مناسب‌ترین قیمت را در دان‌تاون و در ریچموندهیل دارا می‌باشند.
در پروژه اول هم واحدهای تاون‌هاوس وجود دارد و هم کاندوها دو خوابه و بزرگتر. این پروژه در خیابان
Bayview قرار دارد و شرکت سازنده هم اکنون شروع به خاکبرداری آن کرده است و عملیات ساختمان آن در حال انجام است. آپارتمان‌های این مجتمع بسیار خوش نقشه هستند و اکثر واحدها به صورت گوشه و Corner Unit می‌باشند. از نظر قیمت‌گذاری این آپارتمان‌ها، بهترین قیمت را دارند. قیمت متوسط هر فوت این آپارتمان‌ها فقط 700 دلار است که برای کسانی که مکان بزرگی را با هزینه مناسب می‌خواهند، ایده‌ال به نظر می‌رسد. مثلا واحد 2 خوابه با منظره جنوب غربی با زیربنای 90 متری فقط 680 هزار دلار قیمت دارند که پارکینگ و لاکر را نیز شامل می‌شود.
Insurance-best-rate-roya-saegh-Canada
Ontario COVID-19 Vaccine Farsi
این واحدها Penthouse هستند و دارای زیباترین منظره فضای سبز در اطراف خود می‌باشند.
ساختمان فوق سه سال دیگر و در ابتدای سال 2023 به شما تحویل داده خواهد شد. این ساختمان همچنین دارای پنت‌هاوس‌های بسیار بزرگ با زیربنای 1125‌ فوت مربع (حدود 110‌متر) نیز می‌باشد که حدود 770 هزار دلار قیمت دارند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
علاوه بر کاندو آپارتمان، این مجتمع دارای واحدهای Stacked تاون‌هاوس نیز می‌باشد. تاون‌هاوس‌های دو خوابه با زیربنای 1260 فوت، حدود 730 هزار دلار قیمت دارند.
این کاندوها و تاون‌هاوس‌ها برای کسانی که قصد دارند، واحد جدیدی را با زیربنای بزرگ و قیمت مناسب پیش‌خرید کنید، بسیار مناسب به نظر می‌رسد.
اگر قصد پیش‌خرید در این مجتمع را دارید، حتما زودتر تماس بگیرید چرا که تعداد محدودی واحد برای فروش با قیمت‌های فوق باقی مانده است.
پروژه دوم این هفته در قلب "داون‌تاون" در خیابان Church قرار دارد. این ساختمان یک دقیقه با خیابان "کوئین" و دو دقیقه با خیابان "یانگ" فاصله دارد. نزدیکی آن به خیابان یانگ و کوئین اصلی‌ترین مزیت آن به شمار می‌آید. علاوه بر آن واحدهای این ساختمان بسیار عالی طراحی شده‌اند و در آنها از تمام فضای موجود به نحو احسن استفاده شده است.
از نظر قیمت‌گذاری، این پروژه مناسب‌ترین قیمت را در پروژه‌های دان‌تاون دارد. برای اطلاع شما عرض کنم که اجاره واحدها‌ در این محدوده بسیار بالا است. برای مثال واحد 2 خوابه در نزدیکی خیابان‌های یانگ و کوئین، حدود 3500 تا 4000 دلار در ماه برای واحدهای قدیمی‌تر می‌باشند.
این واحدها پروموشن خاصی را نیز برای پرداخت دارند که شامل اقساط طولانی می‌باشند.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر هر دو پروژه در اولین فرصت با من تماس بگیرید.
هفته شما خوش
Date: Wednesday, March 4, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمه
Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به