بیشتر تماس‌های این دوستان مبنی بر این بوده که تماس‌گیرندگان از جمله‌بندی، محتوای کلمات و رویه اظهاری آن توسط آن "رابط" قادر بوده‌اند شخص مورد نظر را حدس بزنند
ایران استار- در پی درز اصل اسناد ویکی‌لیکس و ترجمه آنها در فضای آنلاین، مبنی بر اینکه مدیر مسئول یک هفته‌نامه ایرانی تورنتو با دولت آمریکا درباره ایرانیان این شهر در تماس بوده (که با کلمه "رابط" با بار معنی دیپلماتیک ذکر شده)، در چند هفته گذشته چندین شهروند ایرانی کانادایی در این زمینه با دفتر مجله تماس داشته‌اند. بیشتر تماس‌های این دوستان مبنی بر این بوده که اگرچه تماس‌گیرندگان با کمک جمله‌بندی، محتوای کلمات و رویه اظهاری آن توسط آن "رابط"، آنچنانکه در ویکی‌لیکس آمده است، مخاطبان قادر بوده‌اند شخص مورد نظر را "حدس" بزنند؛ اکنون به واسطه قدمت و همکاری سالیان دراز همکاران ایران استاری با دیگر نشریات و روابط دوستانه میان آنها، از دفتر مجله خواسته بودند تا این قضیه را میان رسانه‌ها پیگیری، روشن کرده و سرانجام کلیه نشریات با یکدیگر، نشریه "رابط" را به جامعه معرفی نمایند. از آنجایی که ایران استار احتمالا تنها نشریه ایرانی تورنتوست که چه در نشریه و چه در فضای اینترنتی به دیدگاه همه نوع ایرانیان کانادایی می‌پردازد (تا جایی که خالی از تهمت، نشر نادرست، چسباندن کسی به گروهی، توهین، بند کردن به شخصیت کسی، درخواست حذف، جهت‌داری و طرفداری باشد)، ما نامه یکی از این خوانندگان را در سه شماره پیشین این مجله به چاپ رسانیدیم (از تماس دیگر دوستان با دیگر نشریات باخبر نیستیم).
بدیهی است که وظیفه رسانه‌ها رساندن خبرهای درست و بدون گرایش به مردم است و نه "رابط" بودن برای دولت‌های خارجی. این دغدغه و نگرانی مردم برای این نشریه و کلیه همکارانی که با شرافت و سخت‌کوشی، سعی‌ می‌کنند تا بدون غرض و مرض ولی با دیدگاه‌های متفاوت در خدمت جامعه ایرانیان کانادا باشند و نه رابط و تریبونی برای دولت‌ها و یا افراد وابسته به آنها، کاملا قابل درک و تاثر برانگیز است. بسیاری از همکارانمان حاضرند مثل ایران استار که همیشه رسما اعلان کرده: "هرگز و در هیچ شرایطی، اطلاعات هیچ ایرانی و یا غیرایرانی را جمع‌آوری نکرده و به هیچ دولتی یا شخصی ارائه نکرده و نخواهد کرد و مضافا اینکه هرگز هیچ مبلغی را نیز از هیچ دولت و یا افراد وابسته به آنها دریافت نکرده و نمی‌کند"، را با اخلاص به دنیا بگویند. ما آن "رابط" را نه رسانه‌چی می‌دانیم و نه ایرانی؛ و به تلاش همه همکاران واقعی‌مان احترام می‌گذاریم.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
دوستان، خوانندگان و تماس‌گیرندگان گرامی توجه داشته باشند که این درخواست شما از ایران استار مستلزم تحقیقات، جمع‌آوری واقعیات و معرفی یکی از رسانه‌های همکارمان در این شهر خواهد بود که احتمالا به برخورد بین آن همکار با ما و دیگر همکاران خواهد انجامید. ایران‌استار هم‌اکنون در حال بررسی راهکارها و رویکردهای متفاوت در این زمینه بوده و از شما نیز درخواست دارد تا نظرات خود را منعکس نمائید. البته در نظر داشته باشید که بر پایه حدس و گمان و بدون ارائه مدارک، نمی‌شود فرد یا رسانه‌ای را در خصوص این موضوع زیر سوال برد‌. از اعتماد و توجه شما، بسیار سپاسگزاریم و برای همه ایرانیان، در هر کجا که هستند، و ایران عزیزمان، آرزوی بهترین فرداها را داریم.
ایران استار
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 29, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به