این پروژه به افرادی که به دنبال پیش‌خرید آپارتمان در یک محل مرغوب و نزدیک به مال و بزرگراه هستند امکان می‌دهد که با شرایط خوب، آپارتمان دلخواه خود را تهیه کنند و آن را حدود سه سال و نیم بعد تحویل بگیرند
با عرض سلام و آرزوی اوقاتی خوش برای شما، در هر هفته در این مقالات پروژه‌های برتر موجود در سطح تورنتوی بزرگ به شما معرفی می‌شود. در این هفته با هم دو پروژه مناسب را مرور خواهیم کرد.

پروژه اول این هفته در مورد ساختمانی است که در یکی از بهترین نواحی خیابان شپرد و در نزدیکی خیابان بی‌ویو و لزلی ساخته خواهد شد. در دنیای مستغلات Real estate مهمترین فاکتور قیمت‌گذاری همانا موقعیت مکانی "Location" است و این ساختمان با موقعیت مکانی خود باعث جلب نظر بسیاری از متقاضیان هم ایرانی و هم چینی و هم کره‌ای شده است و تقاضاهای زیادی برای پیش‌خرید آن به دست شرکت سازنده رسیده است.
این ساختمان در محلی ساخته شده است که به همه راه‌های اصلی نزدیک است. از این محل به آسانی می‌توان به بزرگراه 401 رسید و وارد شدن به 401 کمتر از دو دقیقه طول خواهد کشید. از طرف دیگر در کمتر از 5 دقیقه با اتومبیل می‌توان به بزرگراه 404 وارد شد. برای گروهی از مردم که تمایل به استفاده از مترو دارند، ایستگاه مترو در فاصله چند قدمی این ساختمان قرار دارد. بنابر‌این از هر لحاظ این ساختمان راحتی رفت و آمد را هم برای دارندگان اتومبیل شخصی و هم برای طرفداران حمل و نقل عمومی و مترو فراهم می‌کند.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
این ساختمان همین‌طور به مراکز خرید عمده نزدیک است. دو مرکز خرید Mall مهم، Bayview village، fairview هستند که اولی به فاصله 2 دقیقه و دومی 3 دقیقه با این پروژه فاصله دارند و در نتیجه امکانات خرید زیادی را به ساکنین می‌دهد.
از نظر امکانات داخلی، این ساختمان بسیار لوکس و از استانداردهای خوبی برخوردار است/ برای مثال، تمام لوازم آشپزخانه شامل یخچال و اجاق گاز، ساخت آلمان و ساخت شرکت Miele هستند.
تمام واحدها سقف بلند و تراس بزرگی دارند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این پروژه به افرادی که به دنبال پیش‌خرید آپارتمان در یک محل مرغوب و نزدیک به مال و بزرگراه هستند امکان می‌دهد که با شرایط خوب، آپارتمان دلخواه خود را تهیه کنند و آن را حدود 5/3 سال بعد تحویل بگیرند.

پروژه دوم که به شما معرفی می‌کنم، یکی از خوش‌آینده‌ترین ساختمان‌های ریچموند‌هیل خواهد بود که در تقاطع خیابان‌های Bayview و Elgin mills واقع است. این پروژه در محلی واقع است که در آینده مرکز اصلی رشد ریچموند‌هیل خواهد بود. ناحیه خیابان Elgin Mills شرقی بین خیابان‌های بی‌ویو و لزلی، منطقه‌ای است که در حال حاضر 9 سازنده بزرگ مسکن اقدام به خرید زمین‌ها و پیش‌فروش واحدهای خود کرده‌اند. حد فاصل دو خیابان فوق در فاصله 5-4 سال کاملاً ساخته خواهد شد و رشد قابل توجهی را به این منطقه خواهد داد.

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
نکته مثبت در این پروژه، قیمت‌گذاری خیلی مناسب واحدهای آن است. برای مثال آپارتمان یک خوابه و دن را تنها با 430 هزار دلار می‌توانید پیش‌خرید کنید، همین‌‌‌طور واحدهای دو خوابه آن تنها حدود 535 هزار دلار قیمت دارند و زیربنای آنها حدود 830 فوت(حدود 75 متر مربع) می‌باشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
علاوه بر قیمت مناسب، شرایط پرداخت این پروژه نیز آسان است.
با یک مثال این نحوه پرداخت روشن خواهد شد. برای پیش‌خرید یکخوابه+دن فوق، شما تنها به حدود 60 هزار دلار پیش‌پرداخت، احتیاج داریدکه در سه قسط به سازنده پرداخت می‌شود. قسط اول معادل 20 هزار دلار و در یک ماه، قسط دوم به همین مبلغ و در 4 ماه و قسط سوم نیز معادل 20 هزار دلار و در ظرف 9-8 ماه به شرکت بیلدر می‌پردازید. پس از پرداخت آخرین قسط، شما مبلغ دیگری تا زمان تحویل به سازنده نخواهید پرداخت.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


این ساختمان بسیار به پارک ریچموند‌گرین که مراسم نوروزی ما در آن برگزار می‌شود نزدیک است. همین‌طور از محل این پروژه تا بزرگراه 404 تنها 3 دقیقه و تا فروشگاه کاسکو تنها 2 دقیقه با اتومبیل راه است.

این پروژه فرصتی ایده‌آل برای افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری در این منطقه رو به رشد در ریچموند‌هیل را دارند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دو پروژه و بهترین فرصت‌های پیش‌خرید ساختمان با من تماس بگیرید. هفته شما خوش.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, October 10, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به