زیبایی سال نو ایرانی در آن است که مصادف می‌باشد با آغاز بهار، به عبارت بهتر ایرانیان آغاز بهار را جشن می‌گیرند و آنرا نوروز می‌نامند.
امسال هم بنیاد پریا جشن نوروزی خود را در روز جمعه 23 ماه مارچ برگزار کرد. سالن بنیاد پریا برای این برنامه پُر شده بود و جمعی از کاندیداهای محافظه‌کار انتاریو هم میهمان این برنامه بودند. برنامه با سخنان احمد تبریزی – مدیریت بنیاد – آغاز شد که مختصری به بنیاد پریا و جشن نوروز پرداخت. سپس از سیاسیون جلسه دعوت به سخنرانی کرد که ابتدا "گیلا مارتوو" که هم اکنون نماینده پارلمان از منطقه ویلودیل است به سخنرانی پرداخت. او علاوه بر اینکه نوروز را تبریک گفت و به هم منطقه بودن بنیاد پریا با حوزه انتخابیش اشاره کرد، و اظهار امیدواری کرد که در انتخابات سال جاری همچنان مورد حمایت منطقه خود قرار گیرد. اظهارات گیلا را احمد تبریزی مختصرا به فارسی ترجمه کرد و سپس "دنزل مینان‌ونگ" شروع به سخنرانی کرد. او که در واقع از سال 1998 یکی از نمایندگان مردم و جانشین شهردار در شهرداری تورنتوست گفت که زیبایی سال نو ایرانی در آن است که مصادف می‌باشد با آغاز بهار، به عبارت بهتر ایرانیان آغاز بهار را جشن می‌گیرند و آنرا نوروز می‌نامند. وی برای اینکه شغل کنونی‌اش را با نامزدی در انتخابات آینده انتاریو مشخص کند گفت که حوزه انتخابی کنونی‌اش در شهرداری منطقه "دان ولی شرق" (منطقه 34) می‌باشد و در انتخابات آتی هم از منطقه "دان ولی شرق" برای راهیابی در پارلمان انتاریو و حزب محافظه‌کار کاندید شده است و خواستار حمایت ایرانیان هم منطقه‌ای خود برای راهیابی به پارلمان برای اولین‌بار شد. پس از پایان سخنان وی، مجددا احمد تبریزی گفتار وی را به فارسی ترجمه کرد و سپس از مایکل پارسا خواست که سخنانی را برای حضار به فارسی بیان کند و افزود که فارسی مایکل پارسا بسیار خوب شده است. مایکل پارسا از پریا و با نام بردن از کلیه کسانی که در آن مشغول به کار هستند تشکر کرد و اظهار داشت که آنها همگی تلاش کرده‌اند تا چراغ پریا را روشن نگه دارند. او با تشکر از حامیانش و تبریک نوروزی به سخنانش پایان داد. پس از سخنرانی‌ها لوح تقدیر پارلمان انتاریو نیز به احمد تبریزی به نمایندگی از پریا توسط گیلا تقدیم شد. برنامه نوروزی پریا با صرف چای و شیرینی و موسیقی و رقص تا ساعاتی دیگر ادامه پیدا کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, March 28, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به