ایران استار: آقای به ظاهر تهیه کننده فیلم و سریال در ایران وام می‌گیرند، در کانادا کلاس برگزار می‌کنند و در نهایت به اتهام فساد و... به زندان می‌روند. آخر این چه رسمی شده که هر کس در ایران می‌دزد، فیلش یاد کانادا هم می‌کند!
اگر ایرانی ساکن کانادا هم باشید احتمالا برخی از سریال‌ها و فیلم‌های تولید شبکه خانگی در ایران را دنبال می کند و باز هم احتمالا شنیده‌اید که صدای و سیما جمهوری اسلامی پای خودش را در یک کفش کرده و می‌گوید این محصولات باید از فیلتر آن عبور کنند و حتما با مجوز آن تولید شوند. دست کم تا امروز این محصولات با مجوز وزارت ارشاد زیر نظر دولت تولید می‌شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
نکته ای که اما ممکن است برای شما مخاطبان ایرانی در کانادا جالب باشد به موضوع دریافت وام برای تولید کنندگی سریال خانگی مربوط است که ازقضا برخی از گیرندگان این وام‌ها سر از کانادا در می‌آورند و خلاصه وام گرفته شده را به زخم دیگری می‌زنند!!

اختلاس و دزدی ایران کانادا؛ اختلاس در ایران و برگزاری کارگاه در کانادا توسط آقایان تولیدکننده
تولید کنندگان سریال‌ها و فیلم‌های تولید شبکه خانگی یک انجمن دارد به نام« انجمن صنفی شرکت‌ها و موسسات فیلمسازی ایران» که همین چند روز پیش نشستی را در تهران برگزار کرد تا اعتراض خودش را به دست درازی صدا و سیما به حق و حقوق خودشان اعلام کند. لا به لای نشست این انجمن فردی به نام سید امیر پروین حسینی، رئیس هیئت مدیره آن صحبت‌های جالبی را مطرح کرد.
 

لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اختلاس در ایران و برگزاری کارگاه در کانادا توسط آقایان تولیدکننده
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
آقای پروین حسینی به هزار و یک شیوه محترمانه از صدا و سیما خواسته پای خودش را از این ماجرا بیرون بکشد و گفته که اگر این موضوع به صنف تولیدکنندگان واگذار شود کار بهتر مدیریت خواهد شد. او برای اینکه حجتی هم برای حرف خودش بیاورد داستان کوتاهی را نقل کرده است:
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
"معتقدم وقتی صنفی پای کار می‌آید و منافعی ندارد به دنبال درست کردن شرایط است. به شخصی مجوز تهیه کنندگی دادند که وام گرفته اختلاس کرده است. این مهم نگاه‌ها را به تهیه‌کنندگان خراب می‌کند و همه رسانه‌ها این فرد را مورد خطاب قرار می‌دهند. در کانادا به دنبال ساخت فیلمی بودم که دیدم یکی از همین آقایان کارگاه تهیه‌کنندگی در دانشگاه تورنتو گذاشته است. کسی که امروز در زندان است. این خودش فیلم کمدی است. چگونه این آدم مجوز گرفته و در تلویزیون به عنوان نماینده تهیه‌کنندگان حرف می‌زند؟ اگر قانون باشد این افراد نمی‌توانند وارد شوند. سرمایه‌گذارانی داشتیم که برای مجوز با مقاومت مواجه شدند و یا افراد را تهدید کرده‌اند و یا وعده مالی به افراد داده شده‌ است."
در واقع از حرف‌های آقای پروین حسینی اینگونه برداشت می‌شود که به ادعای ایشان صداوسیما جمهوری اسلامی به شخصی به عنوان نمایندگان تولید کنندگان تریبون داده و آن فرد هم در کانادا و در دانشگاه تورنتو کلاس تهیه کنندگی گذاشته اما امروز به هر دلیلی و احتمالا گرفتن وام و ... در زندان است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


خلاصه که این روزها دلمان زیاد به درد می‌آید که آقایان اختلاس‌گر از هر کجای ایران عزیز که می‌دزند، سر از کانادا در می‌آورند و خلاصه این داستان به یکی دو مورد هم ختم نمی‌شود. خدا آخر عاقبت همه ما را بخیر کند!
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, September 23, 2020 - 20:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به