ترودو امروز گفت: خبر خوب برای والدین در سرتاسر کشور؛ امروز، کمک هزینه فرزند کانادا شما افزایش می‌یابد
رئیس بانک مرکزی کانادا پیش‌بینی می‌کند که کمک هزینه کودکان کانادا به زودی افزایش یابد و به ۷,۰۰۰ دلار در سال برای خانواده‌های واجد شرایط برسد.
از سوی دیگر اداره آمار کانادا نرخ تورم ماه گذشته کشور را ۸.۱% اعلان کرد و "تیف مکلم" رئیس بانک مرکزی نیز گفت که این نرخ تورم بالا "تا آخر سال همچنان به شدت بالا" خواهد ماند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
تورم کمک هزینه کودکان کانادا را سالی ۷,۰۰۰ دلار کرد؛ رئیس بانک مرکزی: تورم ۸.۱% شد، بهره را سریعا بالا می‌برم
افزایش کمک دولت کانادا به کودکان خانواده‌ها با توجه به استان‌های مختلف متفاوت می‌باشد بطوریکه خانواده‌های کبکی می‌توانند از همین سال ۲۰۲۲ شاهد افزایش دریافتی خود از کمک هزینه کودک کانادا موسوم به CCB باشند. مبالغ دریافتی این خانواده‌ها از این کمک ماهانه، از مالیات معاف است به خانواده‌های واجد شرایط کمک می‌کند تا هزینه تربیت کودک زیر ۱۸ سال را تامین کنند. نخست‌وزیر جاستین ترودو در توییتی به والدین یادآوری کرد که افزایش پرداخت‌های کودکان از همین امروز چهارشنبه آغاز می‌گردد. او گفت: "خبر خوب برای والدین در سرتاسر کشور: امروز، کمک هزینه فرزند کانادا شما افزایش می‌یابد! این بدان معناست که شما هر ماه پول بیشتری برای پرداخت چیزهایی که فرزندانتان نیاز دارند، خواهید داشت. و ما هر روز به کار خود ادامه خواهیم داد تا زندگی خود را مقرون به صرفه‌تر کنید". ترودو در حالیکه در یک مهد کودک بازی می‌کرد و موهایش را برای تابستان بسیار کوتاه کرده بود این خبر را اعلان کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-Niagara-Falls-Light-Festival-رهتورز-تور-آبشار-نیاگارا-فستیوال-نور
ترودو یادآوری کرد که این کمک‌های مالی می‌تواند "صرف هر آنچه خانواده در حال رشد نیاز دارد، شود" از جمله غذا، لباس و فعالیت‌های بعد از مدرسه کودکان. برای واجد شرایط بودن، متقاضیان باید با کودکی زندگی کنند و از او مراقبت کنند که کمتر از ۱۸ سال دارد و مقیم کانادا باشد. این کودک باید مقیم، شهروند و یا از بومیان کانادا باشد. برای درخواست کردن دریافت این مزایا، والدین و یا مراقبین درجه اول کودک می‌توانند از طریق پست با اداره مالیات تماس بگیرند یا از طریق پورتال آنلاین ثبت نام کنند. بسته به تاریخ درخواست، اولین سری پرداختی این کمک‌ها ممکن است ۱۱ هفته طول بکشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
هر خانواده‌ای که درآمد سالیانه‌اش کمتر از ۳۲,۷۹۷ دلار باشد حداکثر مبلغ ممکنه را برای هر کودک دریافت می‌کند که این مبلغ بالغ بر ۶,۹۹۷ دلار در سال (۵۸۳.۰۸ دلار در ماه) برای هر کودک زیر ۶ سال و ۵,۹۰۳ دلار در سال (۴۹۱.۹۱ دلار در ماه) برای هر کودک ۶ تا ۱۷ سال می‌شود. اگر درآمد سالیانه خانواده بیش از ۳۲,۷۹۷ دلار باشد، مبالغ این پرداخت‌های ماهانه به تدریج کاهش می‌یابد. مبلغ پرداختی بر اساس تعداد فرزندان تحت مراقبت خانواده، سن آنها، وضعیت تاهل والدین یا قیم و درآمد خالص خانواده بنا به اظهارنامه مالیاتی سال قبل آنها، تعدیل و تنظیم می‌گردد. پرداخت‌ها در ماه جولای هر ساله مجددا محاسبه می‌شوند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
 

رئیس بانک مرکزی: تورم ۸.۱% شد، فعلا تورم بالا می‌ماند، بهره را سریعا بالا می‌برم
امروز چهارشنبه، اداره آمار کانادا گزارش داد که نرخ تورم سالانه این کشور در ژوئن به ۸.۱% افزایش یافته که از ۷.۷% در ماه گذشته (می) هم تجاوز کرده که به این ترتیب بزرگترین تغییر سالانه از ژانویه ۱۹۸۳ است. افزایش نرخ تورم ماه گذشته عمدتا به دلیل افزایش قیمت بنزین بوده است. ماکلم در مصاحبه امروزش گفت که قیمت بنزین از آن زمان کاهش یافته و بنابراین او انتظار دارد تا یک ماه دیگر، زمانی که اداره آمار ملی اطلاعات تورم ماه جولای خود را منتشر کند، این نرخ "احتمالا اندکی کاهش یابد... اما همچنان تا ‌آخر امسال بطور دردناکی بالا خواهد ماند". وی افزود که بازگرداندن تورم به هدف ۲% بسیار مهم است و به همین علت پیش‌بینی می‌کند که دوباره نرخ بهره‌ها را "به سرعت" افزایش دهد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

وی پیشتر و از ماه فوریه امسال در واکنش به بالا رفتن تورم بیش از حد انتظارش، مرتبا در حال افزایش نرخ بهره بوده بطوریکه در ۱۳ جولای نرخ بهره کشور را ۱% بالا برد و به ۲.۵% رساند. این بزرگترین افزایش نرخ بهره توسط بانک مرکزی از آگوست ۱۹۹۸ بوده است. تصمیم بعدی بانک کانادا در مورد نرخ بهره در ۷ ماه سپتامبر خواهد بود و پیش از آن در ۱۶ آگوست (اوت) انتظار گزارش تورم ماه جولای را خواهد داشت که بر مبنای آن تصمیم‌گیری نماید.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, July 20, 2022 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به