دولت می‌گوید در حال تطبیق دادن مردم با شرایط تورم است، این در حالی‌ست که افزایش قیمت‌ها و تورم درآمد دولت از مالیات‌ها را به شدت افزایش داده است
دولت فدرال کانادا می‌گوی پرداخت‌های کمکی به خانواده‌های کانادایی که فرزند زیر هجده سال دارند از این هفته افزایش یافته و به حساب‌های بانکی آنها واریز می‌شود.
امسال نه فقط پرداختی به کودکان، بلکه پرداختی به سالمندان نیز افزایش می‌یابد. دولت می‌گوید در حال تطبیق دادن مردم با شرایط تورم است، این در حالی‌ست که افزایش قیمت‌ها و تورم درآمد دولت از مالیات‌ها را به شدت افزایش داده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
از امروز دولت کانادا پرداختی فرزندان کانادایی‌ها را افزایش داد؛ پرداخت‌های سالمندان چه می‌شود؟
این یکی از معدود خبر‌های خوب برای مردم، به ویژه برای پدر و مادرهایی‌ست که با تورم شدید و افزایش بهره‌ها مواجه هستند. دولت می‌گوید طبق بودجه امسال کمک هزینه کودک کانادا (موسوم به CCB) اخیرا افزایش یافته و پرداخت‌های افزایش یافته در این هفته، یعنی از روز پنجشنبه ۲۰ ژوئیه (جولای) به حساب‌های بانکی خانواده‌های واجد شرایط واریز گردد. پرداخت‌های کمک هزینه کودک کانادا طبق برنامه افزایش یافته بطوریکه خانواده‌های واجد شرایط می‌توانند تقریبا ۷,۵۰۰ دلار به ازای هر کودک زیر شش سال دریافت کنند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این بدان معناست که از ۲۰ جولای، حداکثر مزایای سالانه برای هر کودک زیر ۶ سال از ۶,۹۹۷ دلار به ۷,۴۳۷ دلار (۴۴۰ دلار بیشتر) افزایش می‌یابد. پرداخت‌ها برای کودکان بین ۶ تا ۱۷ سال نیز افزایش می‌یابد و از ۵,۹۰۳ دلار به ۶,۲۷۵ دلار (۳۷۲ دلار بیشتر) می‌رسد. از آنجایی که این پرداخت‌ها هر ساله در ماه جولای مجددا محاسبه می‌شوند، بسیاری از والدین می‌توانند انتظار داشته باشند که پرداخت‌های ماه آینده آنها افزایش نشان دهد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
این افزایش پرداخت، نشان دهنده افزایش ۶.۳ درصدی پرداخت از سال مالی ۲۰۲۲ و ۲۰۲۳ است که دولت می‌گوید برای تطبیق دادن جیب خانواده‌ها با افزایش تورم برنامه‌ریزی شده است. طبق قانون جدید هم حداکثر پرداختی و هم آستانه درآمد سالانه خانواده‌ها، بر اساس شاخص قیمت مصرف کننده (تورم) تعیین می‌شوند. دولت می‌گوید مردم باید مبالغ جدید دریافتی که قرار است ظرف چند روز آینده به حساب‌های بانکی آنها وارد شود را بدانند و در صورت نیاز با دولت تماس بگیرند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
اما امسال فقط پرداخت‌های کودکان افزایش نیافته‌اند بلکه مزایای امنیت سالمندی (موسوم به OAS) نیز در بودجه فدرال سال ۲۰۲۳ برای کانادایی‌ها ۱۰% افزایش یافته است. به گفته اقتصاددانان، این افزایش ۱۰ درصدی اثر "بسیار کمی" برای سالمندان دارد و "بسیار ناامیدکننده" است. این در حالی‌ست که سالمندان با افزایش شدید هزینه‌هایشان روبرو هستند، بعلاوه اینکه این افزایش فقط به افراد بالای ۷۵ سال تعلق می‌گیرد و افراد بین سن ۶۵ تا ۷۵ واجد شرایط دریافت آن نیستند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


یک گزارش جدید نشان می‌دهد که هرگز در طول تاریخ به اندازه امروز سالمندان کانادایی، پس از سن بازنشستگی مجبور به کار نبوده‌اند. دولت می‌گوید برای تامین این افزایش پرداختی سالمندان در سال در مجموع حدود ۶۰ میلیارد دلار باید بپردازد که این بعلت جمعیت زیاد بازنشستگان کاناداست. هزینه‌های سالمندان تا سال ۲۰۲۷ با حدود ۵۰% افزایش به ۹۰ میلیارد دلار خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, July 20, 2023 - 20:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به