کانادا در حال گسترش فهرست کشورهایی است که شهروندان آنها واجد شرایط سفر به کشور، بدون ویزای مسافرتی هستند
کانادا در حال گسترش فهرست کشورهایی است که شهروندان آنها واجد شرایط سفر به کشور، بدون ویزای مسافرتی هستند.
شان فریزر، وزیر مهاجرت در حالیکه امروز در فرودگاه "وینیپگ" سخن می‌گفت افزود: "این پیشرفت هیجان‌انگیز به این معنی است که افراد بیشتری از سراسر جهان اکنون می‌توانند برای تجربه‌های فراموش نشدنی وارد کانادا شوند، از مناظر متنوع ما لذت ببرند، با خانواده و دوستان خود جمع شوند و خود را در فرهنگ پُر جنب و جوش ما غوطه‌ور کنند".
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
کانادا ۱۳ کشور دیگر جهان را از گرفتن ویزا پیش از ورود به کشور معاف کرد
افرادی که از آنتیگوا و باربودا، آرژانتین، کاستاریکا، مراکش، پاناما، فیلیپین، سنت‌کیتس و نویس، سنت لوسیا، سنت وینسنت و گرنادین ها، سیشل، تایلند، اروگوئه، ترینیداد و توباگو با هواپیما سفر می‌کنند، از این پس از داشتن ویزای کانادا پیش از ورود به کشور معافند. این افراد اکنون می‌توانند تا شش ماه بدون ویزا در کانادا بمانند. در بیانیه‌ای که امروز سه‌شنبه منتشر شد وزارت مهاجرت و شهروندی کانادا گفت این افزایش تعداد کشورها نه تنها راحتی مسافران را افزایش می‌دهد، بلکه باعث افزایش سفر، گردشگری و مزایای اقتصادی و همچنین تقویت پیوندهای جهانی با این ۱۳ کشور خواهد شد. بیشتر این کشورها از اعضاء کشورهای مشترک‌المنافع هستند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این ۱۳ کشور اکنون به لیست بیش از ۵۰ کشور دیگری اضافه شده‌اند که شهروندان مسافر آنها از گرفتن ویزای الکترونیکی (موسوم به eTA) معافند اگر در طی ۱۰ سال گذشته ویزای کانادا را گرفته بوده باشند، یا در حال حاضر دارای ویزای غیر مهاجرتی از آمریکا داشته باشند. شان بدین ترتیب می‌خواهد بیشتر به گردشگرانی که از این کشور در آمریکا حضور دارند فرصت دیدن کانادا (به‌ویژه در منطقه آبشار نیاگارا)، و یا آنهایی که پیشتر به کانادا مسافرت کرده‌ و بازگشته‌اند امکان یک سفر دوباره بدهد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
ویزای الکترونیکی یک شرط دارد آنهم اینکه هر مسافر با پاسپورتش باید ۷ دلار قبل از غربالگری پرداخت کند که به پاسپورت مسافر برای یک دوره پنج‌ساله (یا تا زمانی که پاسپورت آنها منقضی شود) مرتبط است و به دارنده پاسپورت و ویزا اجازه می‌دهد تا هر چند وقت یکبار برای اقامت کوتاه مدت وارد کانادا شوند. طبق اعلام دولت، برنامه‌های ویزاهای الکترونیکی به‌طور خودکار ظرف چند دقیقه تایید می‌شوند. دولت می‌گوید این نوع ویزاها و اجازه‌های ورود کمک می‌کند تا از "هزاران پرونده تلنبار شده ویزای کانادا" کاسته شود، پرونده‌هایی که بعضا پردازش آنها چندین ماه طول می‌کشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
"ملانی جولی" وزیر امور خارجه کانادا در این بیانیه گفت که اضافه شدن برخی از ۱۳ کشور، به ویژه فیلیپین، مطابق با استراتژی هند و اقیانوس آرام دولت فدرال است که پاییز گذشته منتشر شد. وی افزود: "گسترش برنامه ویزای الکترونیکی به کشورهایی مانند فیلیپین نیز بخش مهمی از استراتژی هند و اقیانوسیه ماست، زیرا ما به دنبال مشارکت بیشتر در منطقه، ایجاد روابط بین مردم کشورها، تسهیل سفر آسان‌تر، سریع‌تر و امن‌تر برای آنها هستیم". شان می‌گوید افرادی که قبلا از زیر ذره‌بین غربالگری کانادا و آمریکا گذشته‌اند دیگر نیازی به غربالگری کل پرونده که هفته‌ها طول می‌کشد، ندارند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


این بیانیه می‌گوید با این قانون جدید تعداد گردشگران این ۱۳ کشور از کانادا می‌تواند منجر به افزایش بازدید ۲۰ درصدی شود که میزان درآمد کانادا را طی دهه آینده نزدیک به ۱۶۰ میلیون دلار افزایش می‌دهد. کانادا این ایده را به عنوان یک پروژه آزمایشی در سال ۲۰۱۷ برای بازدیدکنندگانی از کشورهای برزیل، بلغارستان و رومانی آغاز کرد. الزامات ویزا از آن زمان برای بلغارستان و رومانی بطور دائم لغو شده اما برای برزیل خیر. افراد واجد شرایط از برزیل همچنان می‌توانند برای مجوز سفر الکترونیکی درخواست دهند ولی جزو این اعلان نیستند.

بیشتر بخوانید:

از سری مصاحبه‌های زنده و حضوری ایران استار با وزرای استانی و فدرال کانادا و مک‌ناتون بیشتر بخوانید:

از سری افتضاح در اداره مهاجرت، بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, June 11, 2023 - 19:15

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به