علیرضا حیدرآبادی، مدیرعامل سابق این بانک، که به اسپانیا فرار کرده بود، هفته گذشته توسط پلیس اینترپل دستگیر شد
نماینده دادستان در هفتمین جلسه دادگاه بانک سرمایه اعلام کرد که علیرضا حیدرآبادی، مدیرعامل سابق این بانک، که به اسپانیا فرار کرده بود، هفته گذشته توسط پلیس اینترپل دستگیر شد و مراحل قانونی برای بازگرداندن وی به ایران در جریان است. آقای قهرمانی روز سه‌شنبه، ۲۱ خرداد، در هفتمین جلسه دادگاه محمدهادی رضوی و دیگر متهمان بانک سرمایه گفت که آقای حیدرآبادی در حین تحقیقات پرونده بانک سرمایه از ایران فرار کرده بود.
در دومین جلسه دادگاه حسین هدایتی، از سرمایه‌گذاران فوتبال، قاضی پرونده و نماینده دادستان اعلام کرده بودند که علیرضا حیدرآبادی‌پور، مدیرعامل سابق بانک سرمایه، و علی‌اکبر یقینی، از کارگزاران آقای هدایتی و یکی از متهمان پرونده اختلاس از بانک سرمایه، فرار کرده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
علیرضا حیدرآبادی در خردادماه ۹۵ از سمت خود برکنار شده بود. در دومین جلسه دادگاه تعدادی از متهمان بانک سرمایه، محمدهادی رضوی، داماد محمد شریعتمداری، وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی ایران، متهم شده بود که ۲۱۱ میلیارد تومان وام از چند بانک گرفته و آن را بازنگردانده است.
بر اساس کیفرخواست دادستانی، محمد رضوی همچنین متهم است که قراردادی با شرکت سهامی امور دام برای خرید مرغ و گوشت به مبلغ ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بسته و از بانک سرمایه ضمانت‌نامه ارائه کرده که اگر چک‌ها پاس نشد ضمانت‌نامه را به اجرا بگذارند.
بر اساس این کیفرخواست، آقای رضوی این گوشت‌ها را در بازار می‌فروشد و به سازمان امور دام و بانک سرمایه هیچ مبلغی نمی‌پردازد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
با این حال محمدهادی رضوی و وکیل او در جلسه روز سه‌شنبه دادگاه و جلسات پیشین این اتهامات را رد کرده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در همین حال حمیدرضا محمدی، وکیل محمدهادی رضوی، در جلسه روز سه‌شنبه دادگاه گفت که موکلش ۱۵ میلیارد تومان در سال ۹۱ و ۵۸ میلیارد تومان در سال ۹۲ از بانک وام گرفته که این مبالغ، کلان نبوده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
سهامدار اصلی بانک سرمایه صندوق ذخیره فرهنگیان است و پرونده این بانک پس از کشف فساد ۱۵ هزار میلیارد تومانی در این صندوق به جریان افتاد.
صندوق ذخیره فرهنگیان بیش از ۸۰۰ هزار عضو وابسته به وزارت آموزش و پرورش دارد و از سپرده‌های ماهیانه فرهنگیان به آنان سود سالانه پرداخت می‌کند. در همین حال متهمان بانک سرمایه به ۱۴ هزار میلیارد تومان خیانت در اموال صندوق ذخیره فرهنگیان متهم شده‌اند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

جز محمدهادی رضوی، در جلسات دادگاه این بانک، نام محمد امامی تهیه‌کننده سریال "شهرزاد" و احسان دلاویز به عنوان افرادی مطرح شده که با مدیران بانک سرمایه روابط نزدیک داشته و بدهی خود را به بانک پرداخت نکرده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 12, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به