به گفته ناظران، نیروی انتظامی با نصب پارچه نوشته‌ای در ورودی پاساژ افشار مانع جمع شدن دلالان در این پاساژ شده است
با ادامه کاهش قیمت ارز در ایران، نرخ دلار آمریکا در معاملات بعدازظهر امروز (چهارشنبه هفتم آذر) در بیشتر صرافی‌های تهران به زیر ۱۲ هزار تومان رسیده است.
بر اساس گزارش‌ها از تهران، نرخ هر دلار آمریکا در صرافى‌هاى بانکى در ساعات‌های اولیه بعدازظهر امروز بین ۱۱۷۵۰ تا ۱۱۹۰۰ تومان به فروش رسیده است. بعضی خبرگزاری‌های ایران گفته‌اند از ساعت ۴ بعدازظهر به بعد قیمت دلار در صرافی ملی به کمتر از ۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان هم رسید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
به گفته فعالان بازار، در روزهای اخیر میزان عرضه ارز افزایش یافته و بر تعداد فروشندگان اضافه شده است که این روند کاهش نرخ را در پی داشته است. بر همین اساس عده‌ای از دارندگان ارز خانگی از کاهش بیشتر قیمت‌ها نگرانند، که این روند میزان عرضه را در بازار بیشتر کرده. عبدالناصر همتی، رئیس بانک مرکزی ایران هم امروز گفته روند کاهش قیمت ارز ادامه خواهد یافت.
او گفته: "صادر کنندگانی که معافیت گرفته‌اند در حال عرضه ارز خود به بازار هستند."
کاهش قیمت ارز در حالی است که همزمان با اجرایی شدن دور دوم تحریم‌های آمریکا علیه ایران در نیمه آبان قیمت دلار به زیر ۱۵ هزار تومان رسیده بود؛ در ماه‌های اخیر و در اوج قیمت، نرخ دلار به بیست هزار تومان در مهر ماه نزدیک شده بود.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
به گفته ناظران، نیروی انتظامی با نصب پارچه نوشته‌ای در ورودی پاساژ افشار مانع جمع شدن دلالان در این پاساژ شده است. پیش از این، معاملات زیادی در پاساژ افشار، بالاتر از خیابان فردوسی و چهار راه استانبول، انجام می‌شد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
خبرها حاکی از این است که "کرکره‌های تمامی مغازه‌های پاساژ افشار پائین کشیده شده و هیچ یک از صرافی‌ها مشغول به کار نیستند و پاساژ به حالت تعطیل درآمده است."
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
رئیس بانک مرکزی ایران هفته پیش در پستی اینستاگرامی از راه‌اندازی بازار معاملات آزاد نقدی و حواله ارزی با سازوکار "حراج" خبر داد. او گفته بود که در این باره به "جمع بندی" رسیده و بازار جدید با مشارکت بانکها و صرافی‌های مجاز تحت نظارت بانک مرکزی در آینده نزدیک راه‌اندازی می‌شود. عده‌ای این وعده را پیامی برای راه‌اندازی "بورس ارزی" ارزیابی کردند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


نرخ دلار در اوایل سال گذشته (۱۳۹۶) حدود ۳۷۵۰ تومان بود.کاهش نرخ ارز در ایران در حالی است که عده‌ای از منتقدان می‌گویند اگر دولت قدرت کاهش قیمت ارز را داشته چرا اجازه داده بود دلار تا ۱۹ هزار تومان بالا رود؟!
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, November 28, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به