بنا بر گزارش‌ها، یگان بمب‌افکن ارتش آمریکا هنوز در حال آماده شدن برای اعزام است
مقام‌های اطلاعاتی امریکا می‌گویند اعزام ناو هواپیمابر آبراهام لینکلن و یک یگان بمب‌افکن ارتش آمریکا به خلیج فارس در واکنش به اطلاعات جدیدی انجام شده که از طرح‌های ایران برای تهدید نیروهای آمریکایی در منطقه به دست آنها رسیده است.
آمریکا در روز دوشنبه، این اطلاعات جدید، که بخشی از آن "توسط اسرائیل" در اختیار مقام‌های آمریکایی گذاشته شده مربوط به "برنامه‌های جمهوری اسلامی" برای حمله به ناوهای آمریکایی "در آب‌های یمن و در خود خلیج فارس" و همچنین علیه نیروی زمینی ارتش آمریکا در عراق و سوریه است.

آیا ایران و آمریکا به سوی جنگ می‌روند؟

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
به نقل از چند مقام‌ آمریکایی که به نام‌شان اشاره نکرده است، این اطلاعات حاکی از خطری "واقعی و اضطراری" است و روزنامه آمریکایی وال‌ استریت جورنال نیز روز دوشنبه از قول همین مقامات نوشت که این اطلاعات "دارای جزئیاتی بی‌سابقه" است.
از جمله این جزئیات، طرح‌های ایران برای حمله احتمالی گروه‌های نیابتی‌اش به اهداف آمریکایی در تنگه باب‌المندب، و حمله با پهپادهای ایران به اهداف آمریکایی در خلیج فارس ذکر شده است.
به نوشته وال‌استریت جورنال، اطلاعاتی که به دست مقام‌های آمریکایی رسیده احتمال هدف قرار گرفتن نیروهای آمریکایی در کویت توسط ایران را نیز مطرح کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Pierre Poilievre Nowruz 1402 2023 Canada Conservative Party پی‌یر پولیور حزب محافظه‌کار کانادا
بنا بر این گزارش‌ها، ژنرال کنت مکنزی، فرمانده نیروهای آمریکایی در خاورمیانه، پس از دریافت این اطلاعات درخواست تقویت نیروهای نظامی آمریکا در منطقه را داده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Achev---Job Work Canada - کاریابی - شغل - کار - کانادا
این درخواست با پاسخ مثبت پاتریک شاناهان، سرپرست وزارت دفاع آمریکا، روبه‌رو شده و با تأیید او ناوگروه تازه که از پیش طبق برنامه قرار بود به منطقه بیاید، زودتر از موعد، به خلیج فارس اعزام شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
آیا آمریکا برای جنگ با ایران آماده است؟
بنا بر گزارش‌ها، یگان بمب‌افکن ارتش آمریکا هنوز در حال آماده شدن برای اعزام است و حتی پس از رسیدن این یگان به خلیج فارس، تقویت نیروهای آمریکایی در منطقه ادامه خواهد یافت.
به گفته خبرنگار سی‌بی‌اس، انتظار می‌رود وزارت دفاع آمریکا در برابر تهدید موشکی ایران درخواستی برای استقرار یگان‌های پدافند هوایی بیشتر در منطقه را نیز صادر کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
مجید جوهری نوروز

جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، یک روز پیش، ۱۵ اردیبهشت، اعلام کرد ایالات متحده ناو هواپیمابر و بمب‌افکن به خاورمیانه اعزام می‌کند تا پیامی "روشن و عاری از سوءتفاهم" به ایران داده باشد.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 8, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به