همزمان ایتالیا نیز به جمع کشورهایی پیوست، که کمک‌های انسان‌دوستانه به ایران فرستاده‌اند. به گفته وزارت خارجه این کشور، کمک‌ها شامل ۴۰ تن اقلام اساسی می‌شود
پرتال اطلاع‌رسانی سازمان ملل به نقل از کمیسیون اروپایی می‌گوید سیل، طغیان رودخانه‌ها و مشکلات ناشی از بارش‌های هفته‌های اخیر، زندگی دست‌کم ۱۲ میلیون شهروند را در سراسر ایران تحت تاثیر قرار داده‌است. صبح روز چهارشنبه سازمان هلال احمر ایران اعلام کرد در حال حاضر ۱۱ استان با مشکلات ناشی از سیل و آب‌گرفگی روبه‌رو هستند. در ایران شمار جان باختگان سیل در استان گلستان با غرق شدن یک شهروند در آب‌های روان ناشی از سیلاب در نزدیکی بندرترکمن به دست‌کم ۱۱ نفر افزایش یافت.
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
۱۲ میلیون نفر تحت تاثیر "بدترین فاجعه" ۱۵ سال اخیر
بنا بر گزارشی که در وب‌سایت رلیف‌وب -پرتال اطلاع‌رسانی وابسته به سازمان ملل- به نقل از کمیسیون اروپایی منتشر شده، سیل، طغیان رودخانه‌ها و مشکلات ناشی از بارش‌های هفته‌های اخیر زندگی ۱۲ میلیون شهروند را تحت تاثیر قرار داده‌است.
کمیسیون اروپایی برای کمک‌های انسان‌دوستانه و حمایت‌های مدنی می‌گوید این واقعه، بدترین فاجعه طبیعی‌ست که طی ۱۵ سال گذشته در ایران رخ می‌دهد و به دو هزار شهر و شهرستان در ۳۱ استان سرایت کرده‌است. همزمان ایتالیا نیز به جمع کشورهایی پیوست، که کمک‌های انسان‌دوستانه به ایران فرستاده‌اند. به گفته وزارت خارجه این کشور، کمک‌ها شامل ۴۰ تن اقلام اساسی می‌شود. به گفته رلیف‌وب کمیسیون اروپایی در حال حاضر ۱.۲ میلیون یورو در قالب کمک‌های مالی انسان‌دوستانه به ایران اختصاص داده‌است. اتریش، جمهوری چکیا، فرانسه و اسلوواکی از دیگر کشورهای اروپایی هستند که پیشنهاد یاری‌رسانی به سیل‌زدگان ایران داده‌اند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
بنا بر آن‌چه مقام‌های دولتی ایران اعلام کرده‌اند سیل هفته‌های گذشته بیش از یک میلیارد دلار خسارت به زمین‌های کشاورزی، زیرساخت‌ها و بناهای تاریخی وارد کرده‌است. پرتال اطلاع‌رسانی "دفتر هماهنگی امور انسان دوستانه سازمان ملل متحد" می‌گوید دو میلیون شهروند به کمک‌های انسان‌دوستانه نیاز دارند و بیش از نیم میلیون نفر مجبور به ترک محل سکونت خود شده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
شمار قربانیان در استان گلستان افزایش یافت
شمار جان باختگان سیل در استان گلستان با غرق شدن یک شهروند در آب‌های روان ناشی از سیلاب در نزدیکی بندرترکمن به دست‌کم ۱۱ نفر افزایش یافته‌است. بامداد روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه خبرگزاری دولتی ایرنا به نقل از الیاس هیوه‌چی، فرماندار شهرستان بندرترکمن، گزارش داد که پیکر شهروندی که به‌تازگی جان خود را از دست داده پیدا شده‌است. بنا بر گزارش‌ها این شهروند به کانال آب هدایت‌کننده سیلاب‌ در یکی از روستاها سقوط کرده‌است.
سازمان پزشکی قانونی ایران تا روز ۲۵ فروردین ماه شمار جان‌باختگان سیل در سراسر ایران را ۷۶ نفر عنوان کرده بود. مناطقی از استان گلستان در همان اوایل نوروز، از نقاط آغازین بحرانی بودند که در هفته‌های گذشته به شهرها و استان‌های مختلف دیگر در سراسر ایران سرایت کرده‌است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

صبح روز چهارشنبه سازمان هلال احمر ایران اعلام کرد در حال حاضر ۱۱ استان با مشکلات ناشی از سیل و آب‌گرفگی روبه‌رو هستند: ایلام، خراسان جنوبی، رضوی و شمالی، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس، کرمان، گلستان، هرمزگان و یزد. به گفته رئیس هلال احمر ایران، این سازمان طی روزهای ۲۴ تا ۲۷ فروردین ماه به ۱۴ هزار و ۱۰۲ نفر امدادرسانی کرده‌است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, April 17, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به