همراهی، همدلی و همبستگی گسترده همه ما ایرانیان در برپایی مجالس عزیزان از دست رفته در سراسر کانادا بسیار تاثیرگذار بوده
پس از سقوط هواپیمای اوکراینی توسط موشک‌های سپاه در نزدیکی تهران، دولت فدرال کانادا قول داد كه در همکاری با کمپین "کانادای قوی"، به همان اندازه که کانادایی‌ها برای کمک به خانواده‌های داغدار پول جمع‌آوری کنند، از طرف خودش تا سقف 1.5 میلیون دلار پول اهدا کند. این مشارکت دولت لیبرال جاستین ترودو علاوه بر، کمک 25،000 دلاری اعلان شده مستقیم به هر خانواده بجا مانده کانادایی این حادثه می‌باشد.
کمپین "کانادای قوی" که توسط "محمد فکیه" کارآفرین کانادایی لبنانی و مدیرعامل شرکت غذایی پارامونت راه‌اندازی شده، کمپینی غیر‌سیاسی‌ست که خود محمد فکیه با اهدای شخصی 30،000 دلار و تقبل کلیه هزینه‌های جانبی این کمپین، اولین قدم به این خانواده‌ها را برداشت. این کمپین که تا چهارشنبه ظهر مبلغ 850،000 دلار جمع‌آوری کرده، اکثرا توسط جامعه کانادایی غیر ایرانی مورد حمایت قرار گرفته در حالیکه انتظار می‌رفت ایرانیان حضوری پُررنگ‌تری در این کمپین از خود نشان دهند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
همراهی، همدلی و همبستگی گسترده همه ما ایرانیان در برپایی مجالس عزیزان از دست رفته در سراسر کانادا بسیار تاثیرگذار بوده به شکلی که بسیاری از افراد شناخته‌شده کانادایی را نیز تاکنون به تحسین واداشته است. بنظر می‌رسد اکنون نوبت قدم بعدی ماست، کمک همه ما به کمپین "کانادای قوی".
شما می‌توانید علاوه بر فرستادن مستقیم کمک‌هایتان از طریق وب‌سایت (https://torontofoundation.ca/canadastrongcampaign) به گروه‌های دیگر ایرانی کمک‌کننده نیز بپیوندید. یکی از این گروه‌ها که روز پنجشنبه 13 فوریه ساعت 7 شب در "پرشین پلس" گرد هم می‌آید توسط آقایان علی احساسی (نماینده لیبرال مجلس فدرال کانادا)، مایکل پارسا (نماینده محافظه‌کار مجلس انتاریو)، دکتر رضا مریدی (وزیر و نماینده سابق لیبرال مجلس انتاریو) و کیومرث رضوانی‌فر (از اصحاب رسانه تورنتو) و با حضور محمد فکیه حمایت می‌شود. گفتنی است کمک شما در این گروه همراه با دریافت رسید برای برگشت مالیاتی نیز خواهد بود. از سوی دیگر آقای مجید جوهری (نماینده لیبرال مجلس فدرال کانادا) نیز همراه با محمد فکیه در روز جمعه ساعت 2 بعدازظهر در بنیاد پریا مبلغ 25000 دلار کمک شخصی آقای احمد تبریزی (مدیر بنیاد پریا) را دریافت می‌کنند.
محمد فکیه قول داده است کلیه مبالغ اهدایی از طریق "کانادا قوی" را همراه با کمک دولت کانادا، بدون کسر حتی یک سنت توسط یک کمیته راهبری شامل باربارا هال، شهردار سابق تورنتو و استاد دانشگاه آلبرتا به دست خانواده‌ها برساند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
"عمر القبرا" دبیر پارلمانی ترودو با اشاره به اینکه حادثه پرواز 752 برای کانادا چیزی کمتر از یک فاجعه ملی نبود می‌گوید در این پرواز 57 شهروند و 29 مقیم کانادا جان سپرده‌اند. پیکرهای 33 عزیز از دست رفته این حادثه که بنا به درخواست خود یا خانواده آنها قرار بود وارد کانادا شود، تماما تا 30 ژانویه به خاک کانادا رسیده است. در طول روزهای گذشته، چندین مراسم خاک‌سپاری و یادبود در شهرمان برگزار شد از جمله آراد زارعی، پریسا اقبالیان، ری‌را اسماعیلیون، مایا زیبایی و شهرزاد هاشمی که در همه آنها مردم شهرمان خانواده‌های سوگوار را تنها نگذاشتند. همچنین مراسم شکیبا و راستین مقدم نیز در روز یکشنبه 16 فوریه برگزار می‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در این زمان سخت، بیائیم یکبار دیگر همه با هم، و با عزیزان از دست رفته‌مان باشیم و بگوییم: آری، ما ایرانیم.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 5, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به