آنتونی جی برایانت وکیل خبره و سابق پرونده قتل‌های زنجیره‌ای پل برناردو جنایتکار کانادایی است
امروز و با آغاز رسیدگی به پرونده "الناز حاج‌تعمیری" ۳۷ ساله، اکنون "محمد لیلو" ۳۶ ساله دوست پسر سابق وی، "آنتونی جی برایانت" وکیل خبره و سابق "پل برناردو" جنایتکار کانادایی را برای دفاع از خود از هفت اتهام از جمله قتل الناز به دادگاه معرفی کرد.
سال گذشته بود که پلیس با اعلان اتهام قتل، بطور ضمنی گفته بود که الناز دیگر زنده نیست و به همین علت دادگاه تفهیم اتهام لیلو در ۱۵ دسامبر ۲۰۲۳ به دادگاه سپرده شد و وی بصورت آنلاین در آن جلسه حضور یافت. پس از اظهارات دادستان، جلسه بعدی دادگاه، که آغاز رسیدگی به پرونده است برای امروز ۱۸ ژانویه، تعیین شده بود. محتوای دادگاه، اتهامات و شکایات، همگی با قانون "ممنوعیت انتشار" محافظت می‌شوند. زمان جلسه بعدی دادگاه هنوز اعلان نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
دادگاه قتل الناز حاج‌تعمیری در کانادا آغاز شد؛ دوست پسر سابق الناز یک وکیل خبره گرفت
طبق گزارشات، لیلو که به ، اقدام به حمله، اقدام به آدم‌ربایی، آدم‌ربایی، اقدام به قتل، و سرانجام قتل درجه یک روبرو است، از همان وکیلی استفاده می‌کند که وکالت پل برناردو، قاتل سریالی را به عهده داشت. تیم وکیل مدافعان لیلو اکنون علاوه بر پل شامل "استفانی مارکد، وکیل جنایی منطقه "کالینگوود" در شمال غربی تورنتوست. وکلای لیلو هنوز به درخواست مصاحبه رسانه‌ها پاسخ نداده‌اند. بازرسان اتهامات حمله، آدم‌ربایی و اقدام به قتل لیلو را در ماه نوامبر، و تقریبا دو سال پس از ربوده شدن الناز به قتل ارتقا دادند. علاوه بر لیلو، پلیس ۱۰ نفر دیگر را نیز در ارتباط با این پرونده شناسایی کرده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در روز ۵ آوریل سال ۱۹۹۴، پل برناردو جوان و همسرش، "کارلا هومولکا"، به اتهام آزار، شکنجه، تجاوز و قتل ۲ دختر نوجوان به نام‌های "لزلی مهافی" ۱۴ ساله، و "کریستین فرنچ" ۱۵ ساله در شهر "سنت‌کاترین" در غرب تورنتو و شرق نیاگارا دستگیر شدند که پس از دادگاه، پل به ۲۵ سال زندان و همسرش به ۱۲ سال زندان محکوم شدند. در سال ۲۰۰۵، برایانت نامه‌ای از برناردو دریافت کرد که در آن به چندین جنایت دیگر پس از محکومیت او در قتل لزلی و کریستین اعتراف می‌کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیانیه‌ای که بلافاصله پس از اعلان اتهام قتل توسط پلیس، از طرف خانواده حاج‌تعمیری منتشر شده، نشان می‌دهد که "امید خانواده حاج‌تعمیری از بین رفته است". در بیانیه آنها آمده بود: "ما از این اتهام قتل، غمگین هستیم و مطمئن هستیم که عدالت به نام الناز زیبایمان اجرا خواهد شد. ما از پلیس کانادا، به ویژه اعضای پلیس استانی انتاریو و نیز یورک تشکر می‌کنیم که طی دو سال گذشته برای پاسخگویی به خانواده ما تلاش خستگی‌ناپذیری کردند". هنوز جسد الناز یا شاهد فیزیکی مبنی بر کشته شدن وی منتشر نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
تحقیقات الناز پس از آن که پلیس اعلام کرد در غروب ۱۲ ژانویه ۲۰۲۲، سه نفر (دو مرد و یک زن) در یک خودروی شاسی بلند لکسوس سفید لباس‌های پلیسی پوشیده، به خانه‌ای در ساحل "واساگا" که وی برای مخفی شدن به آنجا رفته بود مراجعه کرده و حکمی را برای بازداشت وی نشان داده اما او را ربوده‌اند، آغاز شد و توجه کشور را به خود جلب کرد. پلیس می‌گوید این سه نفر مظنون با صاحبخانه درگیر شدند، وارد خانه شدند و الناز را گرفتند و با پای برهنه او را از میان برف به داخل خودروی شاسی بلند کشانده و متواری شدند. این آخرین باری بود که خانواده او الناز را دیدند. پس از این ربایش، هنوز هم کسی نه با پلیس و نه با خانواده وی تماس نگرفته است.
خانواده وی گفتند که الناز چند هفته پیش از دزدیده شدن، در پارکینگ خانه خود در ریچموندهیل مورد حمله با ماهیتابه توسط دو نفر قرار گرفته بود و زمانی که دو مرد سعی کردند او را به زور وارد یک وسیله نقلیه کنند، یک رهگذر رسید و نیز متوجه شدند یک نفر دیگر در خودرو الناز نشسته است که ترسیده و فرار کردند. سر الناز با ضربات ماهیتابه بشدت زخمی شد و چند بخیه خورد و سپس مشخص گشت که روی وسیله نقلیه الناز هم دستگاه‌های ردیابی نصب شده بود. اینجا بود که پلیس از الناز خواست تا مدتی در جایی مخفی شود که الناز به واساگا رفت. کارآگاهان بر این باورند که لیلو نقطه مشترک حمله با ماهیتابه و نیز ناپدید شدن او در چند هفته بعد است. محمد معشوق سابق الناز و شریک تجاری او نیز بوده که از هم جدا شده بودند.
لیلو از زمان دستگیری خود در ژوئیه ۲۰۲۲ پشت میله‌های زندان به سر می‌برد. پلیس ۱۰ نفر دیگر را در رابطه پرونده آدم‌ربایی الناز متهم یا شناسایی کرده، از جمله "آدامز آنکاما" و "کریستال لارنس" که هر دو به همراه "آکاش رانا" و "هارشپریت سخون" که در رابطه با حمله با ماهیتابه به الناز متهم شده‌اند، به قید وثیقه، آزاد هستند. اما این پرونده دو مظنون دیگر دارد که فراری هستند، "سوخپریت سینگ" و "دیشون دیویس" که خواننده رپ سابق تورنتو معروف به "توروبرد" است که نزدیک به یک سال است که در حال فرار هستند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


پلیس هنوز یک مظنون را شناسایی نکرده، وی کسی‌ست که گمان می‌رود با دیشون و کریستال همراه بوده و در فیلم مدار بسته دزدیده شدن الناز دیده می‌شود. آنها همچنین به دنبال یک فرد سفیدپوست هستند که وی نیز هنوز شناسایی نشده، و پلیس می‌گوید جزو این باند نبوده اما احتمالا می‌تواند در رابطه با کرایه دادن یک وسیله نقلیه به این باند با آنها آشنا باشد. در این میان، "ریاست سینگ" نیز پس از دستگیری، از کانادا اخراج شده است.

همه اخبار کامل و دقیق الناز را اینجا بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, January 18, 2024 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به