بیشترین پیشنهاد کلیپرز به لئونارد، 142 میلیون دلار آمریکا در مدت چهار سال بود، قرار دادی که لئونارد آنرا پذیرفت و امضا نمود
کمتر از یک ماه پس از آنکه تیم رپترز اولین عنوان  "ان‌بی‌ای" خود را بدست آورد، ستاره تیم به "کلیپرز"، در "لوس آنجلس" نقل مکان کرد. روز شنبه بعدازظهر، رپترز در حساب توییتر خود از طرف "ماسای یوجیر" رئيس تیم تایید کرد که "لئونارد کواهی" و "دنی گرین" تیم را ترک کرده‌اند. یک فرد آشنا با مذاکرات می‌گوید کلیپرز پس خریدن"پل جورج" از تیم "اوکلاهاماسیتی تاندر"، کواهی را به عنوان بازیکن آزاد به خدمت گرفته است. شبکه ورزشی "ای‌اس‌پی‌ان" اعلام کرد که تیم اوکلاهاماسیتی "شای گلیگس الکساندر" و "دانیل گالینر" را از کلیپرز گرفته است. جورج برای چهار فصل خریداری شده، البته این جابجایی‌های هنوز قطعی نشده‌اند و لئونارد خودش تصمیم گرفت قراردادش را با کلیپرز امضا کند. رفتن لئونارد به کلیپرز به این معنی است که برای اولین‌بار ارزشمندترین بازیکن تیم قهرمان، قبل از پایان فصل جابجا می‌شود.  
بیشترین پیشنهاد کلیپرز به لئونارد، 142 میلیون دلار آمریکا در مدت چهار سال بود، قرار دادی که لئونارد آنرا پذیرفت و امضا نمود. 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
متاسفانه این اتفاقی است که ممکن است برای هر شهر یا تیمی بیافتد. گرین در اطلاعیه‌ای اعلام کرد او از این به بعد در تیم جدید خود "لوس‌آنجلس لیکرز" بازی خواهد کرد. او گفت اوقات خوشی را در تورنتو داشتم و این شهر با مردمانش همیشه در قلب من خواهند بود و هرگز فراموش نخواهم کرد که چه کار بزرگی را ما در این شهر انجام دادیم. 
بسیاری معتقد هستند که تصمیم به خروج لئونارد زمانی اتفاق افتاد که ماسای یوجیر رئیس رپترز او را از "سن آنتونیو اسپورز"  خارج از فصل خریداری کرد. البته یک سال از قرار داد لئونارد باقی مانده؛ بسیاری معتقد بودند او قبل از اینکه به زادگاهش در لس‌آنجلس بر‌گردد، یک فصل دیگر در کانادا خواهد ماند. 
متوسط امتیاز او در 6  برد در مقابل "گلدن استیت واریورز"، 28.5  بود. او در مجموع 732 امتیاز در مسابقات بدست آورد، تنها مایکل جردن با 759 امتیاز و " لبرن جیمز" با 748 امتیاز بالا‌تر از او بودند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
تاثیرگذارترین بازی لئونارد لحظه عجیب و غریبی بود که او در شوت نهایی ثانیه صفرم بازی هفتم و نهایی با تیم "هفتادوششمی‌ها" موفق شد سرانجام رپترز را روانه فینال کند. تیم و طرفداران خواهان باقی ماندن او در رپترز بودند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, July 10, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به