هیچ یك از 24 عضو بركنار شده بی‌گناه نبودند و حداقل دو نفر از آنها با اتهامات جدی روبرو هستند
سخنگوی تفنگداران دریایی گفت: "24 تفنگدار دریایی آمریكا مرخص شده و حداقل یكی از آنها قرار است در رابطه با مشاركت آنها در قاچاق انسان و مسائل مربوط به مواد مخدر مدتی در زندان بماند. او اضافه کرد تفنگداران دریایی‌ همه از بخش اول دریایی کالیفرنیا‌، با مجازات اداری و قضایی ‌مختلفی روبرو هستند.
‌به گزارش "میلیتری دات کام" یک تفنگدار دریایی به 18 ماه زندان محکوم شده است و دیگری در حال حاضر در انتظار یک دادگاه عمومی- نظامی است این دادگاه جدی‌ترین نوع دادگاه نظامی است نه نفر از تفنگداران دریایی با اتهاماتی روبرو هستند ولی ‌فعلا مرخص شدند.  
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
سخنگوی تفنگداران دریایی گفت: هیچ یك از 24 عضو بركنار شده بی‌گناه نبودند و حداقل دو نفر از آنها با اتهامات جدی روبرو هستند.
تحقیقات در مورد اعضای گردان از سال گذشته آغاز شد در زمانی که مأمورین گشت مرزی گروه‌بان دوم "لنس" را دستگیر کردند. براساس این گزارش ، "بایرون دارن" و "دیوید خاویر سالازار" در فاصله هفت مایلی از مرز آمریکا و مکزیک در حال انتقال سه مهاجران غیر قانونی بودند. دستگیری های اولیه باعث شده است تا افسران دخیل در قاچاق مواد مخدر و انسان مجموعا 24 تفنگداران دریایی در نهایت دستگیر شوند.
در ادامه دستگیری‌ها پلیس "فرانسیسکو سول روجاس هرناندز" را در کالیفورنیا دستگیر کرد او قاچاق انسان را برنامه ریزی می‌کرد و به تفنگداران دریایی برای انجام این کار پول پرداخت می‌کرد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 12, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به