کت‌های زمستانی و‌ پائیزی شرکت کانادایی به بالاتر از 1000 دلار نیز می‌رسد
با نزدیک‌تر شدن زمستان و مواجه شدن مردم با هوای سرد، ظاهرا ساکنان شیکاگو با اسلحه برای خود لباس گرم مهیا می‌کنند، که البته این کار آنها را سابقه‌دار خواهد کرد! پلیس شیکاگو از وقوع سرقت‌های مسلحانه از افرادی که کاپشن"کَنَدا گُوز" به تن داشتند خبر داد. بنا به گزارش‌ها طی مدت زمان بیش از یک هفته، دست کم شش مورد سرقت از صاحبان این کاپشن‌ها صورت گرفته است. در یک فیلم که توسط دوربین‌های مدار بسته گرفته شده نشان می‌دهد دو مرد بعد از پریدن از روی یک خودروی بنز با نزدیک شدن به یک مرد 54 ساله او را کتک زده و به زور کاپشن و کیف پول او را دزدیده‌اند؛ در این فیلم اسلحه آنها دیده می‌شود. در همان شب، دو مرد دیگر با زور اسلحه کت کَنَدا گُوز یک مرد 23 ساله را از او گرفته‌اند.‌‌
شرکت کَنَدا گُوز مستقر در تورنتو‌، کت‌های زمستانی و‌ پائیزی تولید می‌کند که می‌تواند قیمتی بالاتر از 1000 دلار داشته باشند. این کاپشن‌ها توسط افراد مشهور و تأثیرگذار و یا پول‌دار مورد استفاده قرار می‌گیرد و به نوعی نشان‌دهنده وضعیت خوب مالی صاحب آن است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
همانطور که "شیکاگو تریبون" گزارش می‌دهد‌ این اولین بار نیست که این شهر با سارقانی که به دنبال لباس‌‌های لوکس افراد پول‌دار هستند روبرو می‌شود. سال گذشته‌، از یک فروشگاه در پارک "لینکلن" در یک ماه چهار بار سرقت شد و سارقین شیشه‌ها را شکستند و با کاپشن‌های گران قیمت از آن خارج شدند.
در روز‌های گذشته شیکاگو با سرمای قطبی روبرو شده و دمای آن در شب تا‌ منفی 40 درجه سانتیگراد کاهش یافته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 8, 2020 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به