پس از پکیج‌های بسیار ارزان جمعه سیاه (بلک فرایدی) شرکت‌های مخابراتی کانادا، هنوز پکیج‌های آنها ارزان‌تر از معمول هستند
در حالیکه برخی از شرکت‌های تلفن همراه، از جمعه سیاه (بلک فرایدی)، پکیج‌های دیتای خود را حراج کرده بودند، این هفته نیز این حراج‌ها ادامه دارد.
اولین حراج‌ها با شرکت "راجرز" و یک هفته پیش از جمعه سیاه شروع شد که این کمپانی ۱۲۰ گیگ دیتای ماهانه قابل به اشتراک‌گذاری با بقیه را با قیمت ۴۵ دلار در ماه ارائه کرد. این پکیج دیگر موجود نیست.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
پس از جمعه سیاه، حراج پکیج‌های دیتای تلفن همراه در کانادا ادامه دارد، به‌ویژه در یک روز خاص دیگر
در پی راجرز، شرکت‌های "فایدو"، "ویرجین"، "کودو"، "بل" و "تلاس" نیز پکیج‌های جدیدی را اعلان کردند. پکیج‌های فایدو، ویرجین و کودو پیشنهاد ۵۰ گیگابایت دیتای ماهانه بود، هرچند شایان ذکر است که این برنامه‌ها به خوبی برنامه‌های جمعه سیاه ۵۰ گیگابایت دیتا برای ۳۴ دلار در ماه نیستند که مدت کوتاهی ارائه شدند. هر دو شرکت ویرجین و فایدو اکنون دارای پکیج‌های ۵۰ دلاری در ماه برای ۵۰ گیگابایت دیتا هستند که داده‌های ۴ جی ال‌تی‌ایی هستند اما پکیج کوودو برای همین مقدار داده ۵۵ دلار در ماه قیمت گذاشته که سرعت آن بیشتر و ۵ جی ال‌تی‌ایی است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
ویرجین: این پکیج ویرجین فقط برای فعال‌سازی‌های جدید در دسترس است. ویرجین سرعت ۴ جی را به ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه محدود می‌کند و در هنگام استفاده از شبکه، پخش ویدیو را به کیفیت "۴۸۰ پی" محدود می‌کند. این طرح شامل تماس و پیامک نامحدود در سراسر کانادا و ارسال پیامک بین‌المللی هنگام ارسال از کانادا است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
فایدو: پکیج فایدو در واقع ۵۵ دلار در ماه است، اما مشتریانی که برای پرداخت‌های خودکار ثبت نام می‌کنند، قیمت ۵۰ دلار در ماه را دریافت خواهند کرد. همچنین سرعت داده‌های این پکیج ۴ جی ال‌تی‌ایی را به ۱۵۰ مگابیت بر ثانیه محدود می‌کند. برنامه‌های فیدو شامل تماس و پیامک نامحدود در سراسر کانادا و همچنین پیامک بین‌المللی هنگام ارسال از کانادا است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
کوودو: طرح ۵۵ دلاری برای ۵۰ گیگابایت داده ارائه شده توسط شرکت کوودو از داده‌های ۵ جی استفاده می‌کند که ارائه‌دهنده آن را با سرعت ۲۵۰ مگابیت بر ثانیه محدود می‌کند. این طرح همچنین شامل دقیقه‌ها و پیام‌های نامحدود در سراسر کانادا است، اما پیامک بین‌المللی ندارد. با این حال کوودو یک سیستم "جانبی" (موسوم به perk) دارد که در آن مشتریان می‌توانند یک امتیاز رایگان برای اضافه کردن به برنامه خود انتخاب کنند. طرح ۵۵ دلاری این شرکت امکان ضبط پیام، ارسال پیامک بین‌المللی نامحدود، انتقال دیتا تلفن به راه دور را به عنوان انتخاب‌های جانبی و امتیاز ارائه می‌دهد. علاوه بر این کوودو با این طرح خود سه ماه اشتراک "آمازون پرایم" رایگان نیز می‌دهد.

پکیج‌های سه شرکت بزرگ
از سوی دیگر، سه شرکت اصلی و بزرگ مخابراتی کانادا، یعنی "راجرز"، "بل" و "تلاس" نیز قیمت‌های پکیج خود را کاهش داده‌اند. شرکت تلاس می‌گوید ۶۰ گیگابایت دیتا را به قیمت ۷۰ دلار ارائه می‌کند؛ شرکت بل همین اندازه دیتا را به قیمت ۶۰ دلار در اختیار شما می‌گذارد اگر دستگاه تلفن همراه از خود شما باشد؛ و راجرز هم می‌گوید ۱۲۰ گیگابایت دیتا را با قیمت ۵۵ دلار در ماه عرضه می‌کند.

یک روز خاص

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

همانطور که در بالا ذکر شد، این پیشنهادات اگرچه نسبت به گذشته خیلی خوبند، اما تقریبا به خوبی پیشنهادات جمعه سیاه نیستند. اگر همچنان دنبال پکیج دیتا هستید و فرصت جمعه سیاه را از دست داده‌اید، توصیه می‌کنیم به جای انتخاب یکی از این برنامه‌ها، منتظر "باکسینگ‌دی" باشید، اگرچه هیچ تضمینی وجود ندارد که پکیج‌های باکسینگ‌دی در سه‌شنبه ۲۶ دسامبر به خوبی جمعه سیاه باشند، اما آنها حتما بهتر از پیشنهادهای فعلی، و البته قطعا بهتر از پیشنهادات در طول سال هستند.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, December 8, 2023 - 04:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به