این دختر می‌خواست خواهر این پسر را بکُشد که با گلوله‌اش به برادرش اصابت کرد
به گفته پلیس "دالاس" از تگزاس آمریکا، در پی یک ‌تیراندازی مرگبار، ‌‌یک دختر ۱۱ ساله به قتل متهم شده است.
پلیس می‌گوید تیر این دختر به یک پسر ۱۱ ساله ‌برخورد کرده و وی را کشته است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
در تگزاس و در دعوای دو دختر ۱۴ ساله، یکی اسلحه کشید اما با گلوله یک پسر ۱۱ ساله را کُشت
بعدازظهر یکشنبه در حدود ساعت ۲ بعدازظهر، پلیس به دلیل گزارشی مبنی بر تیراندازی در یک مجتمع آپارتمانی در جنوب دالاس فراخوانده شد. در ادامه تحقیقات پلیس مشخص شد که در پارکینگ این مجتمع، میان دو دختر نوجوان درگیری رخ داده است. پلیس در بیانیه‌ای گفت: "‌‌‌نوجوان مظنون با یک تفنگ دستی ‌به سمت دختر دیگری که با او دعوا می‌کرد شلیک کرد، اما‌ ‌گلوله به یک ‌نوجوان پسر که مشغول تماشای این دعوا بوده اصابت کرد". ‌پلیس افزود‌: این پسر ۱۱ ساله به بیمارستان منتقل شد و به دلیل شدت جراحات جان باخت. پلیس گفت که مظنون ابتدا از محل حادثه فرار کرد، اما بعدا بازداشت ‌و به ‌مرکز عدالت نوجوانان "هنری وید" منتقل شد. این آژانس افزود که در جریان تحقیقات یک سلاح کشف شده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
بر اساس گزارش رسانه‌ها، "واشونته ستلز" ‌پسرش "دی‌ایوان مک فال" را بعنوان فرد مقتلول معرفی کرد و گفت که پسرش در مقابل چشمان او مرده است. پلیس اسامی افراد درگیر در این حادثه را به دلیل زیر سن قانونی بودنه آنها اعلام نمی‌کند. او در اظهاراتش به پلیس گفت: "من آنجا بودم و شاهد بودم، هرگز از مرگ پسرم گذشت نخواهم کرد.‌ وی در توضیح این اتفاق گفت که دخترش با دختر دیگر ۱۴ ساله دعوا می‌کرد که ناگهان آن دختر‌ اسلحه‌ای را بیرون آورد و شلیک کرد. این گلوله بطور اتفاقی به دی‌ایوان اصابت کرد و او را کُشت. پدر این پسر افزود: ‌"دی‌ایوان خیلی بی‌گناه بود. ‌قطعا نباید این اتفاق برای او می‌افتاد".‌
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
واشونته می‌افزاید: "من فقط آرزو دارم که‌ ای کاش نسل جوان قبل از انجام کارهای غیرمنطقی بایستند و فکر کنند، زیرا در این شرایط، من تنها کسی نیستم که آسیب دیده‌ام.‌ وی افزود که دلش برای لبخند بزرگ پسرش و عشق او به ورزش تنگ خواهد شد و رو به مسئولین گفت: "‌با این اتفاق، بیائید و بالاخره کاری سازنده انجام دهید. بگذارید پسرم بیهوده نمرده باشد و این بچه، باعث نجات دیگران شود". واشونته درخواست محدودیت گسترده حمل سلاح در آمریکا را دارد. هنوز علت این درگیری و دیگر جزئیاتش اعلان نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
مدرسه چه می‌گوید؟
دی‌ایوان دانش‌آموز کلاس پنجم‌ در مدرسه خصوصی "دسوتو" بود. معلمانش او را فردی شیرین و کاریزماتیک توصیف کرده‌اند و همراه با همسالانش می‌گویند دلشان برای دی‌ایوان بسیار دلتنگ خواهد شد. ‌این مدرسه می‌گوید مانند خانواده این پسر در غم از دست دادن دی‌ایوان شریک است.

"اوساما راجرز"، سرپرست مدارس "دسوتو آی‌‌اس‌دی"‌ نیز در این رابطه گفت: "‌از دست دادن یک دانش‌آموز یکی از سخت‌ترین تجربیاتی است که فردی مثل من، بعنوان یک مربی می‌تواند داشته باشد، این مساله شبیه به از دست دادن فرزند است، زیرا همه اینها فرزندان ما هستند. ‌ما از صمیم قلب به خانواده «مک فال»‌ تسلیت می‌گوییم".

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, January 18, 2023 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به