در طی روز ۲۵ مرداد ۱۴۰۰، علاوه بر ۶۵۵ کشته امروز، ۴۱,۱۹۴ ابتلای جدید به کرونا نیز در ایران شناسایی شد
بنابر گزارش اعلام شده توسط وزارت بهداشت ایران طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۵۵ بیمار مبتلا به کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع درگذشتگان این بیماری به ۹۸,۴۸۳ نفر رسید. این در حالیست که آمار واقعی چندین برابر این آمار رسمی‌ست.
آمارهای منتشره از ابتلاها، بستری‌ها و درگذشتگان بر اساس تست کرونا، موسوم به معیار قطعی تشخیصی بیماری می‌باشد که با توجه به اینکه درصد زیادی از مردم تست کرونا نمی‌دهند، این آمار فقط گوشه کوچکی از وضعیت را نشان می‌دهد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
برای دومین روز متوالی رکورد مرگ بر اثر کرونا در ایران شکست
در طی روز ۲۵ مرداد ۱۴۰۰، علاوه بر ۶۵۵ کشته امروز، ۴۱,۱۹۴ ابتلای جدید به کرونا نیز در ایران شناسایی شد و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور را به ۴۴۶,۷۱۵ نفر رساند. مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت بهداشت در ادامه می‌گوید که ۵,۰۴۴ نفر از این بیماران کارشان به بستری شدن در بیمارستان کشیده است. ۷,۳۷۹ نفر از بیماران نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها هستند. این در حالیست که تاکنون ۲۷,۲۷۸,۹۲۹ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده و ۳,۷۵۷,۱۵۷ نفر از این بیماری بهبود یافته‌اند یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
در حال حاضر ۳۵۹ شهر کشور در وضعیت قرمز، ۵۹ شهر در وضعیت نارنجی و ۳۰ شهر در وضعیت زرد قرار دارند. آمار نشان می‌دهد در برخی از استان‌ها موج پنجم کرونا در حال نشست است. آمار استان‌های اصفهان، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قم، کرمان، گلستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد در هفته اخیر نسبت به هفته قبل نزولی شده است. افت کرونا در سیستان و بلوچستان، اگر مجددا افزایشی نشود، قطعی بنظر می‌رسد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
بنابر این اعلام تاکنون ۱۵,۴۵۴,۳۵۱ نفر یک دوز واکسن، و ۴,۳۸۱,۲۸۸ نفر نیز دو دوز واکسن زده‌اند و مجموع کل واکسن‌های تزریق‌شده در کشور به ۱۹,۸۳۵,۶۳۹ دوز رسیده است. رکورد تزریق روزانه واکسن کرونا در کشور با تزریق واکسن به ۶۶۹,۰۰۰ هزار نفر دوباره شکسته شد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
با وجود سرعت گرفتن واکسیناسیون، گزارش‌ها از بیمارستان‌ها نیز حکایت از پُر شدن تخت‌ها دارد و چندین عکس به اشتراک گذاشته شده در رسانه‌ها نشان می‌دهد مردم در راهروها و حتی حیاط خوابانده شده‌اند. عکس‌ها دلالت بر صف‌های طویل واکسیناسیون نیز دارد که به گفته بسیاری از متخصصان دیر شده اما کاملا واجب است. دلتا از بسیاری از واکسن‌ها عبور می‌کند، اما واکسن تاثیر زیادی در جلوگیری از مرگ و میرها دارد. علاوه بر کمبود دارو، مدتی‌ست که کمبود سرم نیز بیداد می‌کند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


وزارت بهداشت می‌گوید در صورت رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی و اعمال دقیق‌تر محدودیت‌ها و ادامه یافتن این روند، انتظار دارد در هفته‌های آینده وضعیت رو به بهتر شدن برود. مسئولان وزارت بهداشت از افراد واجد شرایط خواسته‌اند هرچه سریعتر برای تزریق واکسن ثبت‌نام کنند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, August 16, 2021 - 07:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به