اعلان شناسایی هر سه نفر در چهارشنبه عصر و شب انجام شد
در پی تیراندازی در شاماگاه روز سه‌شنبه بین یک جوان ۲۳ ساله و پلیس در شهر "اینیسفیل" در شمال تورنتو، هر سه جان باختند.
اعلان شناسایی هر سه نفر در چهارشنبه عصر و شب انجام شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
اسلحه‌کشی بین جوان ارتشی و دو پلیس که به خانه‌ای در تورنتو اعزام شده بودند به مرگ هر سه انجامید
مقامات پلیش می‌گویند که دو افسر این نیرو کمی قبل از ساعت ۲۰ در روز سه‌شنبه، و طی تماسی از ایجاد مزاحمت در منزلی در خیابان ۲۵ "سایدرود" و "خط ۹" مطلع ‌‌و برای بررسی مزاحمت به محل مذکور اعزام شدند. واحد تحقیقات ویژه پلیس نیز می‌گوید که اعضای این خانواده از داخل خانه با پلیس تماس گرفتند تا پلیس به آنها کمک کند. به محض ورود پلیس تیراندازی بین "کریس دانکستر" مرد جوان ۲۳ ساله ساکن خانه و دو افسر صورت گرفته است. واحد تحقیقات ویژه می‌افزاید: کریس در صحنه کشته شد، اگرچه شرایط مربوط به مرگ او هنوز تایید نشده اما آنچه از گزارش برمی‌آید اینست که کریس به یک تفنگ نیمه خودکار، مسلح بوده است. کریس در سال ۲۰۲۰ برای بیش از ۸ ماه به ارتش پیوسته بود و برای ماموریت به جایی اعزام نگشته بود و پیش از این نیز با پلیس در سال ۲۰۱۸ کشمکش داشته، سال بعد به دادگاه احضار شده اما در دادگاه حضور نیافته است. محل زندگی وی در همین خانه با پدربزرگ و مادربزرگش ذکر شده است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس می‌گوید که هر دو افسر توسط کریس مجروح شده و توسط اورژانس و دیگر افسران به بیمارستان محلی منتقل شدند. افسر پلیس "دِوِن نورتروپ" ۳۳ ساله بر اثر جراحات وارده جان باخت و "مورگان راسل" ۵۴ ساله هم در شرایط وخیم به یک مرکز تروما در تورنتو منتقل شد تا اینکه وی صبح چهارشنبه در اثر جراحات خود درگذشت. روز چهارشنبه چندین دوست خانوادگی و ‌دوست دختر سابق کریس گفتند که کریس نوه زوج مسن صاحبخانه بوده است. یکی از همسایگان گفت که او "بچه مشکل‌داری" بوده اما همسایه دیگری به نام "جان ریج" که ۲۶ سال گذشته در همان خیابان زندگی می‌کند، او گفت که اینجا محله آرامی است و از شنیدن خبر تیراندازی مرگبار شوکه شده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
"جان ون دایک" رئیس سرویس پلیس سیمکوی جنوبی هویت هر سه نفر را در یک کنفرانس خبری در بعدازظهر چهارشنبه افشا کرد و گفت دون ‌شش سال سابقه کار و مورگان ۳۳ سال سابقه خدمت در پلیس داشته است. دون در واحد جامعه و مشارکت و عضوی از تیم کمک‌رسانی و پشتیبانی بحران سلامت روان و واحد واکنش اضطراری بود. ون دایک گفت که از او، همسر و‌ والدین و بسیاری از دوستان نزدیکش به یادگار مانده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
مورگان مامور گشت‌زنی ‌و یک مذاکره کننده آموزش دیده در موارد بحرانی بود. از او همسر و دو فرزند نوجوانش به یادگار مانده است. ون دایک افزود: "ارتباط من با مورگان نزدیک بود، ‌من ۳۳ سال پیش با مورگان وارد کالج پلیس شدم".‌ ون دایک گفت که این سرویس از پلیس منطقه‌ای یورک درخواست کرده است تا در مورد شرایط این حادثه تحقیق کند. واحد تحقیقات ویژه شش بازپرس و سه بازپرس پزشکی قانونی را برای این پرونده تعیین کرده است.
پلیس هنوز توضیحی از درگیری‌ها و چگونگی‌ها و دیگر جزئیات نداده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

به روز رسانی: پلیس روز پنجشنبه گفت که هر دو مقتول حتی وقت نکرده‌اند اسلحه‌های خود را بکشند، و کریس در واقع توسط پلیس سوم که در آنجا بوده کشته شده است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, October 13, 2022 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به