این لایحه باعث سرازیر شدن فوری بودجه یا منابع اضافی از شهرداری، دولت استانی یا فدرال نمی‌شود
شورای شهر تورنتو امروز در هنگام رای‌گیری درباره ایجاد تغییراتی در خدمات زمستانی سال آینده این شهر (مانند نحوه عملکرد مراکز گرمایش)، پدیده بی‌خانمانی در شهر را یک وضعیت اضطراری اعلام کرد.
این لایحه باعث سرازیر شدن فوری بودجه یا منابع اضافی از شهرداری، دولت استانی یا فدرال نمی‌شود، بلکه این رای برای برجسته کردن بحران رو به رشد بی‌خانمانی در شهر است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
اعلان وضعیت اضطراری در بزرگ‌ترین شهرهای کانادا و انتاریو: تورنتو، همیلتون، اتاوا و فورت اری بعلت بی‌خانمانی
شورای شهر تورنتو با ۲۴ رای موافق در مقابل ۱ رای مخالف به این طرح نمادین رای مثبت داد. "استفن هالیدی" عضو شورای شهر از مرکز شهر "اتوبیکوک" تنها کسی بود که به این لایحه رای مخالف داد. تورنتو به همیلتون، فورت ایری و اتاوا می‌پیوندد که اعلامیه‌های مشابهی داده‌اند. تورنتو بزرگ‌ترین شهر کاناداست و همراه با همیلتون و اتاوا سه شهر بزرگ انتاریو را تشکیل می‌دهد. "جنیفر مک‌کلوی" معاون شهردار گفت: "ما به‌عنوان دولت شهری هر کاری که می‌توانیم را انجام خواهیم داد تا به افرادی که بی‌خانمانی را تجربه می‌کنند کمک کنیم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
شورای شهر همچنین چندین تغییر توصیه شده توسط کارکنان را در برنامه‌ریزی خدمات زمستانی برای حمایت از کسانی که بی‌خانمانی را تجربه می‌کنند، از جمله تغییرات در معیارهای فعال‌سازی مراکز گرمایشی، تصویب کرد. همچنین این شهر در حال ایجاد یک گروه کاری برای شناسایی مکان‌های دولتی و خصوصی برای استفاده به عنوان مراکز گرمایش و استراحت ۲۴ ساعته برای مردم و بی‌خانمان‌هاست.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
از زمستان امسال، مراکز گرمایش زمانی باز خواهند شد که دما به -۵ درجه سانتیگراد یا سردتر کاهش یابد، یا زمانی که محیط زیست کانادا هشدارهای باران یخبندان، بارش برف، طوفان زمستانی و/یا بارش برف و کولاک را صادر کند. طبق سیستم قبلی، مراکز گرمایش تنها زمانی باز می‌شدند که هشدار هوای شدید سرد توسط مسئول بهداشت شهر اعلام می‌شد. با این حال، شهر می‌گوید اجرای این اقدامات منوط به فضا، کارکنان و بودجه کافی‌ست.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
شورا از دولت‌های فدرال و استانی ۵ میلیون دلار اضافی برای ادامه ارائه خدمات زمستانی پس از پایان سال جاری می‌خواهد. بدون این پول، شهر می‌گوید که از اول ژانویه ۲۰۲۴ نمی‌تواند مراکز گرمایشی را افتتاح و راه‌اندازی کند. تورنتو بارها از سایر سطوح دولتی درخواست کمک برای پوشش کسری نزدیک به ۱ میلیارد دلاری در برنامه مالی ۲۰۲۳ این شهر را کرده که بخشی از آن به افزایش هزینه‌های سرپناه مرتبط با بیماری کرونا مرتبط است، اما هیچ کمک مالی در بودجه‌های اخیر استانی یا فدرال لحاظ نشده است.
شهر می‌گوید علیرغم افزایش ظرفیت در سرپناه‌ها (شلتر)، مراجعه مردم به سرپناه‌ها همچنان رو به رشد است. در سال ۲۰۱۶، این سیستم تقریبا برای ۴,۰۰۰ نفر فضا داشت که در حال حاضر، این شهر قادر است برای حدود ۹,۰۰۰ نفر که بی‌خانمان را تجربه می‌کنند، یک شب اقامت اضطراری فراهم کند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

شورای شهر همچنین از دولت‌های استانی و فدرال خواست تا ۲۰ میلیون دلار به مزایای مسکن کانادا - انتاریو اضافه کنند. کمک مالی دولت موسوم به "مکمل اجاره" تفاوت بین ۳۰ درصد درآمد خانوار گیرنده و متوسط اجاره بازار در منطقه را پرداخت می‌کند. گزارش کارکنان شهری تخمین زده بود که ۲۰ میلیون دلار اضافی می‌تواند جلوی رفتن ۱,۶۰۰ نفر از اجاره به شلتر را بگیرد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, May 12, 2023 - 20:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به