تینا دارای مدرک دکتری، مدرک مهندسی برق از دانشگاه تورنتو با تمرکز بر انرژی‌های تجدیدپذیر و تخصص گاز کربنیک است
شهر تورنتو برندگان مسابقه زنان کوشا در تغییرات آب و هوایی در سال ۲۰۲۳ را اعلام کرد.
در بیانیه این شهر آمده: "تورنتو خوشحال است که برندگان این مسابقه را اعلام می‌کند. یازده کارآفرین ابتکارات مرتبط با تغیرات آب و هوایی (اقلیمی) خود را عصر دیروز در تالار شهر به هیئت داوران ارائه کردند".
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
تینا صفایی، شهروند ایرانی‌تبار کانادایی، برنده جایزه اول زنان کوشا در تغییرات آب و هوایی تورنتو شد
بنا به اعلان شهر تورنتو، برنده اول جایزه ۲۰,۰۰۰ دلاری و دو نفر دیگر نیز هر کدام جایزه ۵,۰۰۰ دلاری این مسابقه را دریافت می‌کنند. شهرداری می‌گوید جوایز نقدی این مسابقه به پیشرفت بیشتر پروژه‌ها یا مشاغل مرتبط با آب و هوا کمک می‌کند. این مسابقات توسط شهرداری تورنتو و حامی مالی آن ای‌کانادا (EY Canada) برگزار شد. زمان ثبت نام در این مسابقه، ماه‌های نوامبر و دسامبر سال گذشته بوده است. این سومین سال اجرای این مسابقات بود که در آن ۱۱ زن تورنتویی طرح‌های آب و هوایی خود را ارائه کرده بودند. تورنتو یکی از سه شهر کانادا و ۲۱ شهر در سراسر جهان است که چنین مسابقاتی را اجرا می‌کند که هدف آن حمایت از ۴۰۰ زن در سراسر جهان در تسریع پروژه‌های آب و هوایی شهرهاست.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
شهرداری برنده اول این مسابقه را "تینا صفایی" که شهروندی ایرانی‌تبار است، با پروژه "پی‌اِی‌اچ‌کی" (PAHK) اعلان کرد. پلتفرم وی ابزاری‌ست برای مدیریت میزان انتشار کربن برای هر شخص. تینا در این باره چنین نوشته: "تعداد جوامعی که متعهد به انتشار کربن صفر هستند، روز به روز افزایش می‌یابد. تک‌تک افراد تاثیر قابل توجهی بر انتشار کلی گازهای کربنی نسبت به شهرداری‌ها و سازمان‌ها دارند، با این حال رهبران جامعه در ثابت نگاه داشتن مشارکت موثر مردمی در این کاهش انتشار شکست می‌خورند. ی‌اِی‌اچ‌کی از پیشرفت‌های فن‌آوری در زمینه‌های هوش مصنوعی و اینترنت بعنوان ابزاری برای ارتقای پایداری مشارکت مردمی و کمک به جوامع در تعیین کمیت و کاهش انتشار کربن استفاده می‌کند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
پس از تینا، نفر دوم "آنا کاسیرینو" با پروژه "پاشیدن روی زمین" بود که در طرح خود مسابقه‌ای را برای ایجاد جامعه که شرکت‌کنندگان آن با هنر و بازی اقدام به کارهای زیست‌محیطی می‌کنند، معرفی کرده بود. "نیکی سستا" با طرح "زمین بایر" نفر سوم شد. طرح وی به رویدادهای خارج از منزل، سفرها و کمپین‌های زیست‌محیطی که در آن آموزش بازیافت و ارتباط مجدد انسان با طبیعت و راه حل‌های مبتنی بر حفظ طبیعت به شکلی قابل اندازه‌گیری، مثبت و عادلانه را معرفی می‌کند، پرداخته است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
تینا صفایی کیست
تینا بیش از ۵ سال تجربه در سرمایه‌گذاری دارد، جایی که او با استارتاپ‌ها و سازمان‌هایی مانند "ساید واک لبز" برای توسعه راه حل‌ها و رهبری فکری در مورد شهرهای هوشمند و پایداری محیطی کار کرده است. تینا دارای مدرک دکتری است. مدرک مهندسی برق از دانشگاه تورنتو با تمرکز بر انرژی‌های تجدیدپذیر دارد و آن را به تخصص در زمینه گاز کربنیک پیوند زده است.
 
برگزاری مسابقه
در این مسابقه، سخنران اصلی "لیندورا" که یک مدل، بازیگر و یکی از بنیانگذاران "تورنتو بدون پلاستیک" است، یک پلتفرم آموزشی مبتنی بر شبکه‌های اجتماعی که کاهش مصرف پلاستیک یکبار مصرف در تورنتو را تشویق می‌کند، بود. شهرداری می‌گوید که تورنتو از طریق این مسابقه ترکیبی از فرصت‌های مشاوره، آموزش و شبکه‌سازی را برای کمک به زنان کارآفرین محلی در پیشبرد پروژه‌های مرتبط با آب و هوا و سرمایه‌گذاری‌های تجاری فراهم می‌کند. برنامه امسال شهرداری تورنتو توسط "جنیفر مک‌کلوی" معاون شهردار و نماینده شورای شهر از حوزه "پارک اسکاربرو - روژ" بعنوان رئیس کمیته زیرساخت و محیط‌زیست، و "هدر تیلور" مدیر ارشد مالی شهر، رهبری شد.
 
تورنتو و سال ۲۰۴۰
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


تورنتو می‌گوید قصد دارد شهر را در مسیر کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای به صفر تا سال ۲۰۴۰ برساند. این شهر خانه بیش از سه میلیون نفر است که پُر تنوع‌ترین شهر دنیا با توجه به تنوع بسیار زیاد مهاجران آن به شمار می‌رود. تورنتو چهارمین شهر بزرگ آمریکای شمالی‌ست و انتظار می‌رود تا ۲۰۴۰ جمعیتش به حدود ۵ میلیون نفر برسد و از چند سال پیش با معضل بزرگ مسکن در شهر روبرو بوده است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, June 14, 2023 - 09:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به