بزرگ‌شهر تورنتو در چند سال گذشته شاهد چندین جنگ میان شرکت‌های بکسل‌کننده خودرو بوده که در آنها اغلب خودروهای رقبایشان را آتش می‌زنند
پلیس بزرگ‌شهر تورنتو می‌گوید چندین آتش‌سوزی مشکوک در شهرهای "اسکاربورو" و "آژاکس" در این آخر هفته در دست بررسی هستند.
به نظر می‌رسد این آتش‌سوزی‌ها آتش زدن عمدی بکسل‌کننده‌های خودروها و جنگ میان آنها باشد که دوباره پس از ۴ سال بالا گرفته است. برای خواندن گزارش کامل این جنگ پیش از شیوع کرونا اینجا را کلیک کنید.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
در جنگ جدید میان بکسل‌کننده‌های خودرو در تورنتو، طی ۲ روز ۶ خودرو در ۶ مکان مختلف آتش زده شد
خدمات آتش‌نشانی تورنتو می‌گوید که نیروهایش در ساعت ۴:۳۰ صبح دوشنبه به آدرسی در "وی‌فورد" در منطقه "مورنینگ‌ساید" و "شپرد" اعزام شدند تا شاید بتوانند از سوختن دو خودرو جلوگیری کنند. این ماموران پس از رسیدن به محل با یک دستگاه بکسل‌کننده خودرو کاملا سوخته در پارکینگ مقابل یک خانه مواجه شدند که یک دستگاه وانت‌بار کنار آن نیز در اثر آتش‌سوزی به‌شدت آسیب دیده بود.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
همچنین در ساعت ۴:۳۰ صبح، خدمات آتش‌نشانی تورنتو گفت که خدمه این نیرو به یک ساختمان بلند مسکونی در خیابان "بلامی" شمالی، نزدیک خیابان "اگلینتون" شرقی رفتند تا به مقابله با آتشی که در آن دو بکسل‌کننده دیگر خودرو در آتش سوخته بودند، بپردازند. از سوی دیگر یک گروه اعزامی دیگر آتش‌نشانی در ساعت ۵:۱۵ صبح به منطقه خیابان "شپرد" شرقی و جاده "کینگستون" رفتند تا شعله‌های آتش یک خودروی دیگر را خاموش کنند. آن خودرو نیز یک خودروی بکسل‌کننده بود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
همه این خودروها در یک شب آتش گرفته بودند. در هر یک از این حوادث، آتش این خودروها به خانه‌ها یا جاهای دیگر گسترش نیافته بود و هیچ خسارت دیگری از جمله خسارت جانی گزارش نشده است. پلیس تورنتو می‌گوید که ماهیت همه این آتش‌سوزی‌ها مشکوک است و این نیرو به‌طور فعال در حال بررسی‌ست اگرچه هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد علت آتش‌سوزی این خودروها ندارد. پلیس نگفت که آیا این آتش‌سوزی‌ها با هم مرتبط هستند یا خیر.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
اما چند ساعت قبل و در اوایل روز یکشنبه در منطقه "دورهام" که در شمال شرقی تورنتو واقع است، دو آتش‌سوزی دیگر رخ داده است. پلیس می‌گوید این آتش‌سوزی‌ها که در شهر "آژاکس" روی داده، هر دو مشکوک هستند.
پلیس منطقه‌ای دورهام می‌گوید که حدود ساعت ۴:۲۵ صبح، ماموران این نیرو به منطقه خیابان "هاروود" و "چپمن درایو" برای آتش‌سوزی یک خودروی بکسل‌کننده که در یک پارکینگ مقابل یک خانه پارک شده بود شتافتند. حدود ۳۵ دقیقه بعد نیز تماسی مبنی بر آتش گرفتن چندین بیزینس در یک میدان در منطقه "وستنی جنوبی" و "بی‌لی غربی" دریافت شد که مارشال آتش‌نشانی انتاریو شخصا به این مکان رفت و گفت که این آتش‌سوزی مشکوک است. پلیس می‌گوید که در حال حاضر مشخص نیست که آیا این دو آتش‌سوزی در عرض نیم ساعت با هم مرتبط هستند یا خیر.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


هیچ آسیبی در هیچ یک از این آتش‌سوزی‌ها نیز گزارش نشده است. هنوز تایید نشده است که آیا این ۶ آتش‌سوزی که در آنها ۶ خودرو و یک بیزینس در طی دو روز و بصورت پیاپی خاکستر شدند ممکن است به دلیل جنگ میان بکسل‌کننده‌های خودرو باشد یا خیر. بزرگ‌شهر تورنتو در چند سال گذشته شاهد چندین جنگ میان شرکت‌های بکسل‌کننده خودرو بوده که در آنها اغلب خودروهای رقبایشان را آتش می‌زنند.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, August 7, 2023 - 18:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به