پلیس می‌گوید توانسته دو مظنون را در ارتباط با دو سرقت مسلحانه جداگانه دستگیر کند که سمیر برای دفعه دوم خود دستگیر می‌شود
پلیس منطقه "پیل" در غرب تورنتو می‌گوید توانسته دو مظنون را در ارتباط با دو سرقت مسلحانه جداگانه، یکی در شهر "می‌سی‌ساگا" و دیگری در شهر "برامپتون" در روز دوشنبه دستگیر کند.
دزدی مسلحانه از خانه‌ها اخیرا بسیار بالا گرفته و کار به جایی رسیده که حتی با اسلحه رانندگان را نیز از خودروهایشان پیاده کرده، و خودروها را می‌دزدند. این در حالی بود که تا همین ماه گذشته پلیس از جلوگیری و حتی یافتن این سرقت‌ها عاجز بود اما اکنون می‌گوید توانسته حداقل در سه مورد طی سه هفته گذشته موفق عمل کند.

غوغای خطرناک جوانان؛ پلیس تورنتو: دو دزد مسلح ۱۷ و ۲۰ ساله را پس از سرقت، سریعا دستگیر کردیم

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
پلیس می‌گوید حدود ساعت ۲:۳۰ بعدازظهر دوشنبه، یک فروشگاه مبادله طلا در تقاطع خیابان‌های "دانداس" و "هرانتاریو" در می‌سی‌ساگا توسط پنج مظنون نقابدار مورد سرقت قرار گرفت که تقاضای پول نقد و طلا کردند. دو نفر از مظنونین گفته می‌شود که مسلح به سلاح گرم بودند. مظنونان با مقداری پول نقد و طلا از صحنه متواری شدند و با ورود به خودروی هوندا مدل "سی‌آروی" به رنگ خاکستری که توسط مظنون ششم رانندگی می‌شد، اقدام به متواری شدن کردند. به گفته پلیس در جریان این سرقت، یک قربانی جراحات جزئی دیده است.
در اواخر همان روز، حدود ساعت ۶:۳۰ بعدازظهر، دو مظنون نقابدار ظاهرا وارد یک فروشگاه لوازم الکترونیکی در تقاطع خیابان‌های "فوگال" و بزرگراه ۵۰ در برامپتون شدند. هر دو مظنون مسلح به سلاح گرم بودند و تقاضای دزدیدن کلیه تلفن‌های همراه را داشتند. پلیس پیل در بیانیه‌ای خبری گفت: تعدادی تلفن در یک کیف قرار داده شد و مظنونان از فروشگاه فرار کردند. این مظنونان دوباره در حال ورود به یک هوندا سی‌آروی خاکستری دیده شدند. در این جریان دزدی هیچ آسیب جسمی به کسی وارد نشد.
اما پلیس می‌گوید کمتر از یک ساعت بعد، بازرسان توانستند این خودروی مظنون را در تقاطع خیابان‌های "ازلینگتون" و "البین" در تورنتو پیدا کردند. در این خودرو دو مظنون بودند که پلیس آنها را به اتهام دست داشتن در هر دو سرقت دستگیر کرد. پلیس منطقه‌ای پیل می‌گوید با کمک پلیس تورنتو توانسته طی یک عملیات هماهنگ هر دو مظنون را بدون حادثه دستگیر کند و طی دستگیری یک قبضه اسلحه "گلاک" ۹ میلی‌متری و یک اسلحه غیر واقعی توسط پلیس کشف شد. تمامی گوشی‌های مسروقه نیز کشف و خودرویی که گمان می‌رود در هر دو سرقت استفاده شده نیز سرقت شده از آب درآمد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس می‌گوید "سامیر اجاز" ۲۰ ساله، از تورنتو، به ۹ جرم از جمله سرقت با مبدل سلاح گرم با عمد متهم شده است. سمیر قبلا در ماه اکتبر امسال در رابطه با دزدی خودروها با اسلحه دستگیر شده بود. مظنون دوم، یک جوان ۱۷ ساله اهل تورنتوست که بعلت زیر سن قانونی بودن قابل اعلان نیست که وی نیز به جرائمی مشابه متهم شده است. هر دو برای جلسه وثیقه بازداشت شدند و اوایل امروز در دادگاه دادگستری انتاریو حاضر گشتند. تحقیقات در مورد این دو سرقت ادامه دارد و پلیس می‌گوید مظنونان دیگری نیز وجود دارند که همچنان متخلف هستند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
"شان برنان" از نیروی پلیس پیل امروز گفت: "کار عالی و نمایش هماهنگی بین سازمانی با سرویس پلیس تورنتو در انجام این دستگیری‌ها به موقع و ایمن بود. این اعمال مجرمانه هیچ مرزی ندارند، پلیس منطقه‌ای پیل از طریق همکاری مستمر با دیگر نیروهای مناطق بزرگ‌شهر تورنتو در دستگیری افراد مجرم برای حفظ ایمنی و رفاه جامعه متعهد است". وی از هر کسی که اطلاعاتی در مورد هر یک از این رویدادها دارد می‌خواهد که سریعا با پلیس مناطق خود تماس بگیرد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, December 13, 2022 - 19:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به