هر دو زن نوجوان پس از مرگشان تکه تکه شدند، و بقایای آن‌ها چندین ماه در فریزر نگهداری می‌شده تا آدام محلی را برای از بین بردن آن‌ها بیابد
بقایای جسد "کندیس فیتزپاتریک" ۱۴ سال پس از ناپدید شدنش پیدا شد. این جسد در پی همکاری قاتلش پس از زندانی شدن، میسر گشت.
پلیس منطقه‌ای دورهام اعلام کرد که بازرسان این نیرو توانستند بقایای جسد متلاشی شده این نوجوان را در "اوشاوا" در شرق تورنتو بیابند و اکنون پرونده قتل‌ها را تکمیل کرده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
پس از ۱۴ سال بقایای جسد کندیس نوجوان با نجوای قاتل به زندانبان پیدا شد
کندیس که در سال ۲۰۰۸ ناپدید شد در همان زمان توسط "آدام استرانگ" کشته شده بود، تنها در سال ۲۰۱۸ بود که پلیس توانست ارتباطی بین مفقودی او و آدام را کشف کند. آدام در حال حاضر به دلیل قتل عمد درجه یک نوجوان دیگری به نام "روری هاچه" که در سال ۲۰۱۷ و در زمان کشته شدنش ۱۸ ساله و باردار بود، زندانی‌ست. آدام متهم به قتل درجه یک کندیس نیز هست و قسمتی از حکمش به قتل کندیس نیز برمی‌گردد، اگرچه پلیس تاکنون نتوانسته بود جسد کندیس را کشف کند. خانواده کندیس و روری با اعلان این کشف در کنفرانس خبری شرکت کردند و "شانان دیون" مادر روری گفت: "امروز، کندیس به خانه آمده است". او افزود: "این هجوم احساسات چیزی شبیه به احساسی است که من در روز ۹ نوامبر ۲۰۱۷ در پیدا شدن دخترم داشتم؛ پیدا شدن کندیس مثل یک معجزه است".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس می‌گودی پس از اینکه آدام به یکی از کارکنان زندان گفت که بقایای جسد کندیس را کجا پنهان کرده پلیس موفق به پیدا کردن آن شده است. گروهبان "دوریس کریر" گفت بعد از آن بود که آدام حاضر شده بازرسان پلیس را تا محلی در منطقه تقاطع جاده‌های "بریتانیا" و "سکرتو" ببرد و منطقه‌ای را که معتقد بود در سال ۲۰۰۸ بقایای بدن کندیس را در آن محدوده دفن کرده به پلیس نشان دهد. پلیس می‌گوید پس از کندوکاوش اکنون تایید می‌کند که بقایای بدست آمده‌اش، متعلق به کندیس است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
دوریس به خبرنگاران گفت: "این کشف و جزئیات به دست آمده از آن، متاسفانه تغییری در نتیجه این حادثه غم‌انگیز و یا ضربه روحی خانواده و دوستان قربانی نخواهد داد. هدف ما این بود که بتوانیم تا حدودی به خانواده کندیس و همه کسانی که تحت تأثیر این جنایت قرار گرفتند نزدیک شده و زخم هایشان را کمی التیام دهیم".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
 
آدام استرانگ، قاتل کندیس فیتزپاتریک و روری هاچه، کیست؟
آدام اکنون در حال گذراندن همزمان حکم ۲۵ سال حبس بدون هیچ شانسی برای آزادی مشروط برای قتل روری و ۱۸ سال زندان برای قتل عمد کندیس است. آدام استرانگ، ۴۷ ساله، بعلت قتل درجه یک روری هاچه و قتل عمد کاندیس فیتزپاتریک محکوم شده است. او این دو زن نوجوان را در خانه‌اش به فاصله تقریباً یک دهه کشته، سپس آن‌ها را تکه تکه کرده و با انداختن بقایای آن‌ها در توالت و تخلیه آن در دریاچه، سعی به از بین بردن تمام شواهد قتل کرده است.
در دسامبر ۲۰۱۷، لوله‌کش‌ها پس از پیدا کردن ماده‌ای "شبیه به بقایای بدن" (گوشت مانند) در لوله‌های خانه آدام در اوشاوا، با پلیس تماس گرفتند. آدام لوله‌کش‌ها را مشتی احمق خوانده است.
 
قتل روری
آدام در سپتامبر ۲۰۱۷ با ضربات مکرر چکش یا شیئی مشابه به سر روری، در حالی که در اتاق خوابش دراز کشیده بود، او را به قتل رساند. قاضی گفت این قتل به منزله قتل درجه یک است زیرا در جریان یک تجاوز جنسی رخ داده است. روری که ۱۸ سال داشت و باردار بود، در آگوست ۲۰۱۷ ناپدید شد. نیم‌تنه او در دریاچه انتاریو در حالیکه دستان و پاهایش قطع شده بودند در ماه بعد پیدا شد و آدام در اواخر دسامبر همان سال به قتل او متهم شد. کشف این نیم‌تنه همراه با وحشت و غوغای عجیبی در شهر شده بود. همچنین قاضی دریافت که آدام در سال ۲۰۰۸ کندیس را نیز کشته، اما گفت که شواهد کافی برای محکومیت او به قتل وجود ندارد.
 
قتل کندیس
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


کندیس آخرین بار در سال ۲۰۰۸ زمانی که ۱۹ سال داشت دیده شده بود. جسد او هرگز پیدا نشده بود، اما در ژوئیه ۲۰۱۸، پلیس ادعا کرد که دی‌ان‌ای او را در زیرزمین آدام، بر روی یک چاقوی شکار مخصوص که برای کندن پوست و تمیز کردن روده حیوانات استفاده می‌شود، یافته است. "دی لوکا" پلیس گروه تحقیقات می‌گوید این واقعیت که هر دو زن نوجوان پس از مرگشان تکه تکه شدند، و بقایای آن‌ها چندین ماه در فریزر نگهداری می‌شده تا آدام محلی را برای از بین بردن آن‌ها بیابد، از قتل آنها دردناک‌تر است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, February 19, 2022 - 19:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به