این قطعی گسترده ناشی از برخورد یک جرثقیل سیار بندری به یک خط انتقال نیرو بوده است
در زمان تنظیم این خبر در ساعت ۷:۱۷ عصر روز پنجشنبه، ایران استار تایید می‌کند که برق بسیاری از مناطق پس از حدود ۷ ساعت قطع شدن، هنوز بازنگشته است.
این قطعی گسترده که احتمالا ناشی از برخورد یک جرثقیل سیار بندری به یک خط انتقال نیرو بوده، در شهر تورنتو ایجاد اختلال کرد، بطوریکه مردم بی‌برق از سر کارها و یا منازلشان به خیابان‌ها ریختند.
Shabani-realestate-toronto-canadaGodwin Chan vote Richmond hill regional councilor 2022
 
پس از ۷ ساعت هنوز برق ۱۰,۰۰۰ نفر در مرکز شهر تورنتو رفته، مردم به خیابان‌ها ریختند
"تورنتو هایدرو" که متولی برق در این منطقه مرکز بزرگ‌ترین شهر کاناداست گفت که با هماهنگی "هیدرو وان" کمپانی پخش کننده برق توانسته پس از حدود تقریبا ۵ ساعت برق نیمی از ۱۰,۰۰۰ ساکن و مشاغل را بازگرداند. مقامات این شرکت گفتند که این قطعی احتمالا ناشی از یک جرثقیل بزرگ سیار بندری بوده که در اوایل امروز به خط انتقال فشار قوی برخورد کرده است. هایدرو وان در توییتی همراه با تصاویر این جرثقیل افزود که این جرثقیل روی یک شناور نصب شده و در حال حرکت در محله "پورت لندز" بوده و افزوده: "می‌دانیم که این امر امروز را برای بسیاری از شما بسیار دشوار کرده، از صبر شما متشکریم می‌کنیم".
Nava Music
چند بخش در منطقه مالی و تجاری مرکز شهر تورنتو از جمله شلوغ‌ترین منطقه کشور یعنی تقاطع خیابان‌های "یانگ" و "دانداس"، درست بعد از ساعت ۱۲:۳۰ بعدازظهر دچار قطعی برق شدند. صفحه نمایش‌های بزرگی که معمولا تبلیغات را در این منطقه پُر ازدحام نمایش می‌دهند نیز خاموش شده‌اند. سایر مناطقی که تحت تأثیر این قطعی قرار گرفتند عبارتند از مقر پلیس تورنتو، بازار "سنت لارنس"، تالار شهر تورنتو و مرکز خرید "ایتون"، که حتی مجبور شد مدتی تعطیل کند. خدمات حمل و نقل تورنتو موسوم به "تی‌تی‌سی" نیز گفت که این قطعی حداقل چهار منطقه جنوبی مترو و اتوبوس‌هایش را در بر گرفته است. نقشه خاموشی تورنتو هایدرو نشان می‌دهد که مناطقی از شمال محدود به خیابان "کالج" تا جنوب در بزرگراه "گاردینر"، از شرق در خیابان "بی‌ویو" تا غرب خیابان "یونیورسیتی" بدون برق هستند.
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس تورنتو به رانندگان یادآوری می‌کند که هر تقاطع بدون چراغ راهنمایی را به عنوان یک توقف چهار طرفه در نظر بگیرند. ترامواهای این منطقه نیز از کار افتاده‌اند که همین امر باعث مشکلات ترافیکی بیشتری گشته است. عکس‌های مردم از مرکز شهر نشان می‌دهد که مردم از منازل و محل‌های کارشان خارج شده و در سطح خیابان اکثرا مشغول کار با دستگاه تلفن همراه خود هستند.
insurance بیمه
شرکت تورنتو هایدرو در اوایل قطعی گفت که یک جرثقیل بزرگ با یک خط انتقال فشار قوی برخورد کرده اگرچه در آن زمان مشخص نبود که این برخورد دلیل قطعی بوده باشد اما چند ساعت بعد تورنتو هایدرو با انتشار تصاویر متعدد کار کارمندان و کارگرانش از "خطوط مدار انتقال آسیب‌دیده" تایید کرد که برخورد جرثقیل منشا قطعی بوده است.
مشخص نیست که این جرثقیل چگونه با این خطوط برخورد کرده و تورنتو هایدرو نیز می‌افزاید که مشخص نیست چه زمانی برق همه به طور کامل وصل خواهد گشت.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, August 11, 2022 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

Website Design

Share this with: ارسال این مطلب به