سارقان با‌ نزدیک شدن ‌افسران‌‌، دیوانه‌وار دویده و از هم جدا ‌می‌شوند
پلیس منطقه‌ای "یورک" در شمال تورنتو تصاویر ضبط شده یک سرقت مسلحانه و سپس عملیات پلیس در دستگیری متهمین را منتشر کرد.
این تصاویر نشان می‌دهد که چهار مظنون سرقت مسلحانه، لحظاتی پس از اقدام برای سرقت از بانکی در شهر "ویتبی" در شمال شرقی تورنتو دستگیر می‌شوند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
پلیس تورنتو با ۷ خودرو و یک هلیکوپتر، پس از تعقیب مخفیانه، ۴ سارق مسلح را جلوی بانک دستگیر کرد؛ فیلم را ببینید
این مظنونان پس از یک ‌اقدام نافرجام سرقت‌ در ویتبی که روز جمعه، ۲۰ ژانویه ۲۰۲۳‌ دست داشتند، به سمت ریچموندهیل که در غرب ویتبی و شمال تورنتوست، راه افتادند؛ در اندک مدتی پلیس گزارشی مبنی بر ‌تلاش برای ‌سرقت مسلحانه از یک صرافی در ریچموندهیل دریافت کردند. پلیس در بیانیه‌ای توضیح داد: "‌افسران متوجه شدند که دو مرد مظنون مسلح به سلاح گرم، در حالی که صاحب صرافی در حال باز کردن صرافی خود بود تلاش کردند تا وارد آن شوند. فرد صراف موفق به فرار شد و دو مرد مظنون با مزدایی تیره رنگ محل حادثه را ترک کردند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Pierre Poilievre Nowruz 1402 2023 Canada Conservative Party پی‌یر پولیور حزب محافظه‌کار کانادا
اندکی بعد، هلیکوپتر "ایر ۲" پلیس‌، خودروی مظنونین را در حالی که به سمت منطقه "دورهام" در شمال شرق تورنتو می‌رفت، در بزرگراه ۴۰۷ مشاهده کرد. پلیس می‌گوید: مظنونان که متوجه نبودند ‌در حال تعقیب هستند، با هدف سرقت‌ مسلحانه، وارد یک بانک ‌"اسکوشیا" ‌در منطقه خیابان "ویکتوریا غربی" و خیابان "گوردون" در ویتبی، شدند و این زمانی بود که واحدهای زمینی که با فاصله و بصورت تحت پوشش و مخفی بدنبال آنها روان بودند، برای دستگیری آنها وارد عمل شدند. پلیس گفت که اعضای واحدهای مربوط به سرقت مسلحانه، سگ‌ها و واحد واکنش اضطراری، مظنونین را در حالی که ‌قصد داشتند تا ‌از ‌بانک ‌سرقت کنند‌، پیدا کردند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Achev---Job Work Canada - کاریابی - شغل - کار - کانادا
مظنونان برای فرار و آزادی اقداماتی جنون‌آمیز اما در نهایت بیهوده انجام دادند و ‌در آخر همگی خارج از بانک دستگیر شدند. ویدئویی که از هلی‌کوپتر گرفته شده، مظنونان را نشان می‌دهد که لباس‌هایی تیره ‌و هودی پوشیده‌اند و با‌ نزدیک شدن ‌افسران‌‌، دیوانه‌وار دویده و از هم جدا ‌می‌شوند. در این فیلم ‌‌قبل از قطع شدن ویدیوی هلی‌کوپتر، یکی از مظنونین را می‌توان دید که روی زمین دراز کشیده‌ و تسلیم شده است. پلیس بعدا متوجه شد که پلاک خودروی مظنونین، ‌سرقتی (مسروقه) بوده‌ است. این در حالی‌ست که ساکنان شهر ایرانی‌نشین ریچموندهیل گزارشاتی مبنی بر تردد چندین هلیکوپتر را داده بودند. هلیکوپترهای پلیس بعضا در ارتفاع پایین پرواز کرده بودند و مشخص بود در حال راهبری عملیاتی هستند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
از سوی دیگر پلیس یورک نیز در انتشار خبری در روز جمعه مدعی شد ‌که ۴ مظنون در یک سری سرقت‌های مسلحانه در منطقه یورک، منطقه دورهام، منطقه پیل و منطقه هالتون در ماه ژانویه، از یک خودروی مسروقه استفاده کرده‌اند. ‌بازرسان واحد سرقت مسلحانه، ۴ مظنون را به یک سرقت از داروخانه در "پیل" و سرقت از یک جواهرفروشی در "اوکویل" در ۱۸ ژانویه ۲۰۲۳ و همچنین یک سرقت از ‌فروشگاه لوازم برقی در "وان" در ۱۹ ژانویه ۲۰۲۳ مرتبط دانسته است‌.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
مجید جوهری نوروز

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید: ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
فیلم این هلیکوپتر را اینجا ببینید:

‌چهار مظنو‌ن شامل یک مرد ۲۱ ساله بدون آدرس ثابت، یک مرد ۲۰ ساله اهل "استونی کریک" (شهری در نزدیکی نیاگارا) و دو نوجوان ۱۵ و ۱۶ ساله هستند که ‌با ۴۶ اتهام از جمله سرقت مسلحانه، تغییر قیافه و استفاده از لباس مبدل به طور ‌عمد، ‌روبرو هستند. طبق قانون، مشخصات دو نوجوان اعلان نخواهد شد. پلیس تاکنون اشاره‌ای به زمان دادگاه و نام‌های سارقان نکرده است.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, February 4, 2023 - 09:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به