پلیس هنوز حاضر نشده عکسی از "ویلیام هورودیسکی" منتشر کند اما تصاویری از سلاح‌های گرم جمع‌آوری شده از وی در محل را منتشر کرده است
پلیس منطقه‌ای "پیل" می‌گوید که روز جمعه یک مرد ۶۶ ساله اهل کلگری، پس از اینکه با چندین سلاح گرم به مدت ۱۷ ساعت در داخل یک ساختمان پزشکی در شهر "می‌سی‌ساگا" در غرب تورنتو، سد و مانع ایجاد کرده بود، سرانجام دستگیر و متهم شد.
پلیس هنوز حاضر نشده عکسی از "ویلیام هورودیسکی" منتشر کند اما تصاویری از سلاح‌های گرم جمع‌آوری شده از وی در محل را منتشر کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
یک مرد ۶۶ ساله با اسلحه ۱۷ ساعت یک ساختمان پزشکی در می‌سی‌ساگا را بست
گزارش پلیس می‌گوید این نیرو حدود ساعت ۷:۴۰ صبح به یک ساختمان پزشکی در تقاطع خیابان‌های "اگلینتون" غربی و "ارین میلز پارک وی"، نزدیک بیمارستان "کریدیت ولی" اعزام شده و در بدو ورود، ماموران متوجه فردی شدند که چندین اسلحه گرم داشت و در ساختمان ایجاد سد و مانع کرده بود. پلیس در خبری که شب شنبه انتشار یافت، نوشت: "این فرد خطر قابل توجهی برای امنیت عمومی و همچنین امنیت همه افسران حاضر در محل ایجاد کرد، زیرا این ساختمان در مجاورت یک مرکز مراقبت بهداشتی بزرگ، که ارائه دهنده مراقبت‌های ویژه برای ساکنان می‌سی‌ساگا و اطراف آن است، قرار دارد".
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

پلیس گفت که یک تیم مذاکره کننده بحران در محل حاضر شد و به همه ساکنان کمک کردند تا با خیال راحت از ساختمان خارج شوند و سپس این تیم به منظور تسلیم کردن مسالمت‌آمیز او، وی را محاصره کرده و مرتبا با وی در تماس مداوم بود. اندکی پس از نیمه شب شنبه، این حادثه حل شد و پلیس گفت که این فرد بازداشت شد و به مسدودیت ۱۷ساعته ساختمان پایان داد. پلیس افزوده که هیچ آسیبی گزارش نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
پلیس نوشت: حوادثی از این قبیل بسیار استرس‌زا و غیرقابل پیش‌بینی هستند. هر یک از اعضای تیم درگیر در این حادثه مصمم بودند که این تعامل را به شیوه‌ای ایمن و حرفه‌ای حل کنند و امنیت همه را به عنوان بالاترین اولویت خود حفظ کنند. "نیشان دورایپا" رئیس پلیس دلیل مثبت بودن نتیجه این حادثه را "حرفه‌ای بودن و تعهد به امنیت عمومی" امدادگران اورژانس، پلیس و تیم مذاکره کننده دانست و از آنها قدردانی کرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
ویلیام با هشت اتهام از جمله ایجاد هشدار کاذب آتش‌سوزی، شرارت، استفاده بی‌احتیاط از اسلحه گرم، داشتن سلاح برای اهداف خطرناک، سه فقره حبس اجباری افراد، شرارت و ایجاد بی‌قانونی مواجه است و این حادثه را مستقل و مجزا اعلان کرده‌اند که دیگر خطری برای امنیت عمومی ندارد. پلیس نوشت: بازرسان اداره تحقیقات جنایی بخش ۱۱، برای فهمیدن ماهیت حادثه و انگیزه‌های فرد متهم در هفته‌های آینده با سرویس پلیس کلگری همکاری نزدیکی خواهند داشت.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, October 3, 2022 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به