مری مگدالن به دلیل عمل‌های زیبایی شدیدش به طور منظم در فضای مجازی "وایرال" می‌شود
اینفلوئنسر مقیم تورنتویی، هنرمند و‌ معتاد جراحی پلاستیک، "مری مگدالن" (با شخصی در انجیل اشتباه نشود) پس از اینکه خطوط هوایی "امریکن ایرلاینز" او را از پروازش به خاطر "بیش از حد دیده شدن بدنش‌"‌ اخراج کرد، این هفته علیه این شرکت هواپیمایی شکایت می‌کند.
مگدالن که به دلیل عمل‌های زیبایی شدیدش به طور منظم در فضای مجازی "وایرال" می‌شود، ‌روز سه‌شنبه ۳۱ مه وارد یک درگیری عجیب و غریبی در فرودگاه بین‌المللی کنکون مکزیک شد که آن پُستش هم علیه امریکن ایرلاینز، وایرال شد!
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
هواپیمای آمریکایی این زن مدل تورنتویی را به دلیل داشتن سینه و باسن بزرگش از پرواز بیرون انداخت
این مدل در حالی که منتظر سوار شدن به پرواز بود، سه بار در اینستاگرام پُست گذاشت (و نه استوری) و سینه‌های بزرگ و معروف خود را که طبق گزارش‌ها حدود ۲۲ پوند (۱۱ کیلوگرم) وزن دارد- با‌ سوتین ورزشی‌ ‌نشان داد. ‌اندکی پس از ارسال یک عکس سلفی خودش با دو کارمند فرودگاه، این ستاره کانادایی تصویری از چهره خود را با این متن منتشر کرد‌: "به خاطر ظاهرم از پرواز اخراج شدم. لطفا تبعیض را متوقف کنید.‌‌ این منزجر کننده و غیرانسانی‌ست‌ و من در حال حاضر بسیار خجالت‌زده شده‌ام، شما بچه‌ها هیچ ایده‌ای ندارید!"
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
او در‌ پُست بعدی خود نوشت که "مشخصا" اخراج او به دلیل "بیش از حد دیده شدن بدنش" است، اما یک مهماندار به او گفته که دلیل اخراجش این بوده که در حین نمایش و توضیح چگونگی اجرای دستورات خاص نجات جان در زمان‌های اضطراری در هواپیما، در پیش از پرواز خوابیده بوده است. (چیزی که من کاملا‌ مطمئن هستم‌ که همه انسان‌ها حداقل یک بار این دستورات را در یک پرواز دیگر دیده و شنیده و می‌دانند). او خاطرنشان کرد که تمام کارکنان زن با او همراه بودند و او این موضوع را بطور قانونی پیگیری خواهد کرد و در پُست دیگری در تاریخ اول ژوئن نوشت: "من اکنون در امان هستم، می‌خواهم از شرکت هواپیمایی شکایت کنم! من وارد آمریکا شدم، بنابراین خوشحال‌ و سپاسگزارم و امیدوارم همه چیز به راحتی پیش برود". به نظر می‌رسد که همه چیز تا چهارشنبه حل شده باشد (منهای ۵,۰۰۰ دلار‌ پرداخت شده‌ او بابت پول بلیت)‌‌، تا زمانی که او یک اسکرین‌شات از مکالمه خود در مورد مشکل پروازش را منتشر کرد!
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
این ستاره رسانه‌های اجتماعی روز چهارشنبه نوشت که همه چیز خوب ‌و عالی بوده و او در حال آماده شدن برای پرواز بعدی است. او نوشت: "لطفا برای من بهترین‌ها را آرزو کنید، بدون درام. فقط حال و هوای خوب در اینجا وجود دارد"‌. اما همه چیز برای او خوب و عالی نبود زیرا پس از آن برخی افراد ‌شروع به انتشار نظرات منفی در همه جا کردند. بطوریکه او مجبور شد در پُستی در اواخر چهارشنبه بنویسد: "مردم می‌‌گویند اگر به خاطر لباسی که پوشیده بودم اخراج شده‌ام که خوب شده اخراج شدم؛ اما نکته اینجاست که قوانین باید بطور یکسانی برای همه اجرا شود. تبعیض از هر نوعی برای هیچ کسی خوشایند نیست. اگر یک دختر با سینه‌های کوچک‌، دقیقاً همان لباس مرا بپوشد، هواپیمایی چیزی نمی‌گوید، کسی چیزی نمی‌گوید. این تبعیض برای کسانی که اندام‌های خود را با جراحی بزرگ می‌کنند ‌بسیار رایج است. در شبکه‌های اجتماعی و حتی در زندگی واقعی هم بسیار زیاد است".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
او ادامه داد: "من سعی نمی‌کنم نقش قربانی را بازی کنم، من فقط واقعیت آنچه را که می‌گذرد به اشتراک می‌گذارم‌. آنها واقعا با پول شما بازی می‌کنند، به عنوان مثال: آنها با حذف مداوم شما مانع از رشد شما در رسانه‌های اجتماعی ‌و رسیدنتان به حداکثر ظرفیت خودتان می‌شوند... اخراج از پرواز بدون بازپرداخت پول بلیت... وقتی واقعاً به روش‌های این کار نگاه می‌کنید می‌فهمید که چقدر مخربند و‌ زندگی واقعی شما را تحت تاثیر قرار می‌دهند".
 
در پرواز چه گذشته؟
مگدلن می‌گوید که کارکنان خطوط هوایی امریکن او را به دلیل استفاده از هدفون و عدم توجه کافی به توضیحات وضعیت اضطراری احتمالی حین پرواز، مقصر می‌دانند. این مدل که هنوز از نحوه رفتاری که با او شده است ناراضی است، روز جمعه یک سری ویدیو در استوری اینستاگرام خود منتشر کرد و از موضع خود دفاع کرد:‌ "به این استدلال فکر کنید که چرا شرکت هواپیمایی می‌گوید‌ بله، او را به دلیل بی‌توجهی اخراج کردم اما حاضر نیست دلیل واقعی که تبعیض بود را اعلان کند؟ چون غیرقانونی است؟"‌ او در اولین ویدیو می‌گوید: "برایم مهم نیست که آنها چه می‌گویند. من می‌دانم که چه چیزی را تجربه کردم ‌و نکته این است که زمانی از هواپیما اخراج می‌شوید که مشکلی ایجاد کنید، ‌من هیچ اخطاری دریافت نکردم، به معنای واقعی کلمه فقط سوار هواپیما شدم و لحظه‌ای که در هواپیما بودم خوابم برد.‌ من با تکان دست خانمی از خواب بیدار شدم‌، از من ‌پرسید «اوه، می‌توانیم با شما صحبت کنیم؟» و سپس آنها مرا از هواپیما پیاده کردند. من به چیزی در مورد آن فکر نکردم‌ و ‌‌می‌گویم‌ چرا من را بیرون انداختند؟‌"
او ‌مدعی شد که مهماندار به او گفته است که من ‌را به دلیل داشتن هدفون در زمان دستورات اضطراری اخراج می‌کنند. ‌‌او افزود: "این بی‌معنی بود، من ۴,۰۰۰ دلار پول پرداخت کردم تا پرواز کنم به مقصدم اما به یک شهر اشتباه و ایالت اشتباه فرستاده شدم و سپس مجبور شدم یک بلیت هواپیمای ۱,۰۰۰ دلاری دیگر بخرم. هنوز هم پول بلیت‌هایم را دریافت نکرده‌ام و‌ اگر مجبور باشم در این مورد به دادگاه خواهم رفت".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


او در انتها می‌گوید که نباید از شرکت هواپیمایی ترسید و اگر چیزی برای پنهان کردن ندارند باید فیلم دوربین‌های هواپیما را نشان دهند‌ و بعد مردم خواهند دید که من دروغ نمی‌گویم: "فیلم دوربین‌های هواپیمای امریکن ایرلاینز را منتشر کنید".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, June 6, 2022 - 07:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به