پلیس می‌گوید انتظار دارد سالمندان یا بستگان بیشتری از وی در این رابطه اظهار شکایت کنند
یک مراقبت‌کننده از سالمندان در شهر "ریچموند" در شرق ونکوور به اتهام کلاهبرداری از حداقل یک سالمند دستگیر شد.
پلیس می‌گوید انتظار دارد سالمندان یا بستگان بیشتری از وی در این رابطه اظهار شکایت کنند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
این مراقب سالمندان ونکووری که آنها را تلکه می‌کرد دستگیر شد
طبق ادعانامه پلیس، در ۲۹ ژوئن ۲۰۲۲، پلیس سلطنتی کانادا گزارشی مبنی بر سرقت کیف پولی از محل سکونت یک پیرمرد ۹۶ ساله در ریچموند را دریافت کرد. کارت‌های اعتباری و نیز بانکی وی در این کیف پول بدون اجازه وی و با یک هویت جعلی در مناطق "سری" و "دلتا" در شرق ونکوور مورد استفاده قرار گرفته بودند. واحد جرایم مالی پلیس سلطنتی تحقیقات در این زمینه را به عهده گرفت و در این رابطه یک مظنون را شناسایی کرد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
به گفته پلیس سلطنتی کانادا، مظنون یک دستیار مراقبت در خانه است که برای کمک به مراقبت از این مرد مسن استخدام شده بود. بازرسان ادعا می‌کنند که مظنون کیف پول را به سرقت برده و به طور جعلی از این کارت‌ها استفاده کرده است. در ۲۲ ژوئیه، حکم بازداشت "آنا ماری لات چمدال" ۳۰ ساله اهل "سری" صادر شد. وی به کلاهبرداری بیش از ۵,۰۰۰ دلار، مالکیت و استفاده از کارت اعتباری مسروقه، دو فقره استفاده از سند جعلی، سرقت هویت، شخصیت‌پردازی به قصد کسب مزیت و نقض تعهد متهم شده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
آنا پس از دستگیر و معرفی به قاضی، با شرایطی آزاد شده از جمله گزارش به سرپرست وثیقه؛ همراه نداشتن و استفاده نکردن از هرگونه مدرک شناسایی از جمله کارت اعتباری، کارت نقدی، چک، اسناد قابل تبدیل به پول نقد، گواهینامه رانندگی، شناسنامه، کارت بیمه اجتماعی، پست، فاکتور یا صورت حساب در صورت خروج از خانه. او همچنین مجاز به انجام هر کاری که وی را ملزم به ورود به اقامتگاه شخصی فرد دیگری کند، نیست.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
پلیس در مورد شرکت "ونسا‌مان" که آنا در استخدامش است گفت: "‌این‌ مساله که می‌بینیم از یک فرد سالخورده‌ سوء‌استفاده می‌شود، ‌‌به خصوص توسط شخصی که‌ مسئولیت مراقبت از اوست، بسیار ‌مایوس کننده است. ما یادآوری می‌کنیم که برای اطمینان از عدم سوء‌استفاده از آنها‌، نظارت بر امور مالی اعضای سالمند خانواده‌ها بسیار مهم است".‌ پلیس برای کمک به پیشبرد تحقیقات در حال انجام، ‌عکسی از آنا را منتشر کرده و می‌گوید محققان بر این باورند که او به واسطه نوع کارش در این منطقه و رفت و آمد به خانه‌های سالمندان دیگر احتمالا درگیر موارد مشابه دیگری نیز بوده و از هر کسی که اطلاعاتی دارد خواسته می‌شود با واحد جرایم مالی پلیس سلطنتی کانادا در ساری با شماره ‌تلفن 6045990502 تماس بگیرد.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, July 31, 2022 - 08:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به