پلیس توضیح می‌دهد که این آدم‌ربایی مربوط به دو تیراندازی اخیری است که در اوایل این هفته در این شهر رخ داد
پس از اینکه پلیس سلطنتی کانادا گفت که یک فرد روز جمعه در "مریت" در استان بریتیش کلمبیا ربوده شده، اکنون می‌گوید سه مرد به جرم استفاده از اسلحه گرم و گروگان‌گیری در بازداشت هستند.
پلیس توضیح می‌دهد که این آدم‌ربایی مربوط به دو تیراندازی اخیری است که در اوایل این هفته در این شهر رخ داد، در هیچ یک از این تیراندازی‌ها صدمه و آسیبی گزارش نشده، اما پلیس گفته‌ که معتقد است تمام تیراندازی‌ها هدف داشته‌اند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
 
سه گروگانگیر و اسلحه‌کش در بریتیش کلمبیا توسط پلیس سلطنتی کانادا دستگیر شدند
"جاش رودا" گروهبان پلیس سلطنتی کانادا در بیانیه‌ای گفت: ‌"اخیرا در جامعه ما بی‌اعتنایی گستاخانه‌ای به امنیت عمومی صورت گرفته است، و امیدواریم که با دور کردن این افراد از خیابان‌هایمان بتوانیم احساس امنیت را به جامعه بازگردانیم". دستگیری‌های روز جمعه، پس از شنیدن صدای شلیک گلوله توسط ماموران در منطقه‌ای در جنوب غربی شهر صورت گرفت. پلیس ‌یک خودرو را که با سرعت از منطقه دور می‌شد‌ و به خانه‌ای در همان نزدیکی می‌رفت ردیابی کرد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
پلیس سلطنتی کانادا می‌گوید یک تیم واکنش اضطراری (ضربت) به پاکسازی یک خانه و جستجوی مظنونان کمک کرد. به گفته پلیس سلطنتی‌‌، مظنونان که سعی در فرار ‌داشتند‌ دستگیر شدند و ‌قربانی آدم‌ربایی نیز بدون اینکه صدمه‌ای خورده باشد پیدا شد. بر اساس این بیانیه، "بریدن شین دریک"، "مارک اتان گیزبرشت" و "ویلیام جوزف لاووی" به ‌ورود غیر قانونی به یک خانه مسکونی و به کار بردن اسلحه گرم‌ برای گروگان‌گیری، ‌‌‌متهم شده‌اند. پلیس می‌گوید این سه نفر همچنان در بازداشت هستند و سوابق دادگاه نشان می‌دهد که حضور بعدی آنها امروز دوشنبه، در دادگاهی در شهر "کمپلوس" برنامه‌ریزی شده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
30 Figures Dr. Abbas Milani - Book Iranian
"مایکل گوتز"، شهردار مریت، تمام هفته خود را صرف به روز‌رسانی و دریافت اطلاعات ‌تیراندازی در این شهر ۷۰,۰۰۰ نفری کرد و روز شنبه گفت: "باید با شما صادق باشم، این مساله ‌خیلی گیج کننده است. از دیدن خشونت در جامعه متعجب شده‌ام". او اما ‌او باور دارد ‌که این حوادث هدفمند در خصوص تجارت مواد مخدر رخ داده و این نوع حرکات از این نوع خلافکاران وی را شوکه نکرده است.‌‌ پلیس سلطنتی اما هنوز دلیل و یا انگیزه‌ای برای این خشونت و آدم‌ربایی ارائه نکرده است.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
مایکل روز جمعه گفت: ‌تعدادی از خودروهای پلیس در منطقه‌ای از شهر تجمع کردند. برخی از شهروندان تصاویری را با رسانه‌ها به اشتراک گذاشتند که ‌افسران را با تفنگ و کلاه ایمنی نشان می‌داد و گزارش‌ها حاکی از آن است که ماموران ساعت‌ها در آن مکان ماندند. مایکل می‌گوید که ‌پلیس سلطنتی کانادا به او گفته که سه‌شنبه، تقریبا ۱۰۰ گلوله در سه مکان مختلف‌‌ از جمله منطقه حفاظتی "کلد واتر" و در امتداد جاده دریاچه "مامت" شلیک شده که این حجم از درگیری مسلحانه و شلیک گلوله اهالی منطقه را به شوک فرو برده است.

بیشتر بخوانید:


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, November 21, 2022 - 07:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به