این کاهش بدنبال اخبار آمده از آفریقا، استفاده آمریکا از ذخایره استراتژی نفت و نیز کاهش مسافرت‌ها بعلت زمستان در کاناداست
انتظار می‌رود این آخر هفته قیمت بنزین در کانادا، و نتیجتا انتاریو، کبک و بریتیش کلمبیا بیشترین کاهش یک روزه خود را در بیش از یک دهه گذشته بجا بگذارد.
این کاهش بدنبال اخبار آمده از آفریقا، استفاده آمریکا از ذخایره استراتژی نفت و سرازیر کردن آن به بازارها و پایین آوردن قیمت نفت و نیز کاهش مسافرت‌ها و جابجایی‌ها بعلت ورود سرما و برف زمستانی به کاناداست.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
دست نگهدارید، فردا قیمت بنزین در سراسر کانادا با رکوردشکنی، لیتری ۱۱ سنت کاهش می‌یابد
به گفته "دن مک‌تیگ"، رئیس کانادایی‌ها برای انرژی مقرون به صرفه، قیمت بنزین در روز یکشنبه در سراسر کانادا بطور متوسط حدود ۱۰ سنت و در انتاریو که پُر مصرف‌ترین استان است، حدود ۱۱ سنت کاهش می‌یابد. وی گفت: به طور متوسط قیمت بنزین از ۱۴۵.۹ سنت در هر لیتر به ۱۳۴.۹ سنت در هر لیتر افت می‌کند و افزود: "اما قسمت اعظم این همه افت بعلت واکنش بیش از حد باورنکردنی به اخبار مربوط به معرفی نسخه جدید کرونای اومیکرون در جنوب آفریقاست". قیمت نفت در روز جمعه یکی از بزرگ‌ترین سقوط‌های یک روزه خود را تجربه کرد و در جمعه سیاه بیش از ۱۱ درصد سقوط کرد زیرا نگرانی جدید بروز قرنطینه‌های مجدد در سطح دنیا که ممکن است به تقاضای جهانی برای آن آسیب بزند، بازارها را تحت تاثیر خود قرار داد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
مک‌تیگ گفت که کاهش ۱۱ سنتی بزرگترین کاهش یک روزه در انتاریو از سال ۲۰۰۹ تاکنون خواهد بود و افزود که در حالی که قیمت بنزین در طول موج اول کووید-۱۹ به شدت کاهش یافته بود هرگز طی یک روز ۱۱ سنت افت نکرده بود. وی توضیح داد که بسیاری از کانادا نیز شاهد همین کاهش قیمت در روز یکشنبه خواهند بود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
مک‌تیگ می‌گوید: "انتاریو، کبک، منیتوبا، ساسکاچوان، آلبرتا، بریتیش کلمبیا و ونکوور نیز به طور متوسط شاهد کاهش ۱۱ سنت در لیتر خواهند بود". امروز صبح (شنبه) فعلا آخرین قیمت‌ها در بزرگشهر تورنتو بین ۱۳۳.۹ تا ۱۴۳.۵ سنت در هر لیتر است. بنا به سایت پیش‌بینی نرخ بنزین در کانادا کمترین افت قیمت‌ها در بریتیش کلمبیا، شهر ویکتوریا و کملوپس خواهد بود که هنوز دچار سیل و ریزش شدید باران هستند و نیز وینیپگ که همه این نقاطه حدود ۴ سنت کاهش را خواهند داشت. پیش‌بینی می‌شود اتاوا با بیش از ۱۱ سنت کاهش در هر سه نوع اصلی بنزین بیشترین افت را ثبت کند.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
قیمت بنزین در هفته‌های اخیر در انتاریو افزایش یافته و در ماه پیش رکورد تاریخی را شکسته بود. مک‌تیگ می‌گوید شاید این رکوردشکنی افت نیز تاریخی شود و هرگز دیگر اتفاق نیافتد و می‌افزاید: "در مجموع قیمت بنزین در میان مدت و نیز بلند مدت رو به افزایش است و نبایستی انتظار افت آن به اعداد تاریخی زمان کرونا و یا حتی ۱۵ سال پیش را داشته باشید".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Saturday, November 27, 2021 - 09:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به