گروهی از پلیس‌های دوچرخه‌سوار جریمه‌های سنگینی را برای دوچرخه سواران صادر می‌کردند
گروهی از مردم در رسانه‌های آنلاین از دست پلیس تورنتو که در روز دوشنبه در حال جریمه کردن دوچرخه سوارها با برگه‌های ۳۲۵ دلاری بود، به فغان آمدند.
آنها با به اشتراک گذاشتن عکس‌هایی از این پلیس که بصورت برق و باد مشغول جریمه کردن بود، اظهار خشم کردند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
پلیس‌های تورنتویی دوچرخه‌سواران را ۳۲۵ دلار جریمه می‌کنند
کمی بعد از ساعت ۱ بعدازظهر امروز دوشنبه، گروهی از پلیس‌های دوچرخه‌سوار جریمه‌های سنگینی را برای دوچرخه سوارانی که در تقاطع شلوغ خیابان‌های "یانگ" و "داندس" که روی چراغ قرمز دوچرخه خود را روی خطوط عابر نگاه می‌داشتند، صادر می‌کردند. "دیوید شلنات" وکیل آسیب‌های شخصی و مدافع حقوق دوچرخه‌سواران، گزارشی از این رویدادها به اشتراک گذاشته و اذعان کرد که قوانین به‌وضوح بیان می‌کند که ایستادن هر وسیله نقلیه روی خط عابر قبل از سبز شدن چراغ یک تخلف است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این پلیس‌ها علاوه بر صدور چنین جریمه‌هایی، دوچرخه‌سوارهایی که در پیاده‌روها رکاب می‌زنند و یا در نقاط توقف ممنوع می‌ایستند را نیز جریمه کرده بودند. چند ساعت پس از مشاهده فعالیت اولیه این پلیس‌ها شلنات گزارش‌هایی مبنی بر حمله مشابه برق‌آسای دیگر آنها در تقاطع خیابان‌های "پیتر" و "کوئین" را دریافت کرد که این گزارش توسط کاربر دیگری تایید شد. تعداد معدودی از کاربران اشاره کردند که این قانون شامل اتومبیل‌ها نیز می‌شده، و هر روز نیز اتفاق می‌افتد، پس چرا پلیس امروز و فقط دوچرخه‌سواران را جریمه کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
شلنات می‌گوید این بدان معنا نیست که یکی مجرم است و دیگری نیست، یا یکی کارش قانونی‌ست و دیگری نیست، بلکه دلیل اصلی این کار توسط پلیس گزارش تخلفات متعددی‌ست که پلیس دریافت کرده و یکدفعه‌ای روی دوچرخه‌سواران تمرکز کرده است. این در حالی‌ست که "اولیویا چاو" شهردار تازه منتخب شهر تورنتو خودش با دوچرخه به سر کار می‌رود و اعلان کرده که هیچ قانون‌شکنی را تحمل نخواهد کرد، خواه دوچرخه، اتومبیل، پلیس، یا هرکسی که باشد، همه باید قانون را رعایت کنند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
شلنات می‌گوید که امیدوار است که "شهردار و شورای تازه شهر بتوانند ایمنی و اشتباه را برای همه از جمله دوچرخه‌سواران و پلیس تامین کنند تا مردم در تورنتو در اولویت قرار گیرند. او گفت که طراحی شهر "می‌سی‌ساگا" در غرب تورنتو خودرو‌محور است اما شهرداری در اواخر ژوئن قانونی را تصویب کرد که به عابران پیاده اجازه می‌دهد تا پنج ثانیه زودتر از رانندگان بفهمند رنگ چراغ‌های راهنمایی چگونه تغییر خواهد کرد و خود را زودتر با آن تطبیق دهند. او می‌افزاید اما این قانون شامل دوچرخه‌سواران که یک وسیله نقلیه به حساب می‌آیند نمی‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


ناظران می‌گویند داده‌ها نشان می‌دهند که آسیب‌های وارده به مردم بر اثر تصادف با دوچرخه اصلا در حد تصادف با خودرو نیست؛ بعلاوه تعداد این تصادف‌ها بسیار کمتر است. این در حالی‌ست که پلیس در همین مدت جلوی حرکت عابران پیاده و دوچرخه‌سواران را در گذر از "بزرگراه گاردینر" می‌گیرد تا اتومبیل‌ها بتوانند سی ثانیه بیشتر حرکت کنند.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, July 17, 2023 - 19:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به