کلودیا چند دقیقه پس از خروج از سالن آرایش، وقتش را در خودرو خود سپری کرده بود تا با همسرش تلفنی صحبت کند و تازه با اتومبیلش به راه افتاده بود که گلوله خورد
بنا به گزارش پلیس مونترال، یک مرد مسلح در ساعت ۴:۳۰ بعدازظهر به "کلودیا یاکونو" پنج بار شلیک کرد.
این گزارش می‌گوید که این قتل در روز سه‌شنبه در حالی روی می‌دهد که کلودیا چند دقیقه پس از خروج از سالن آرایش خودش به نام "دوویل"، وقتش را در خودرو خود سپری کرده بود تا با همسرش تلفنی صحبت کند و تازه با اتومبیلش به راه افتاده بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
کلودیا، عروس مورنو گالو یکی از مافیاهای مونترال در پارکینگ سالن آرایش خود به ضرب چندین گلوله کشته شد
پلیس مونترال می‌گوید زمانی که به محل حادثه رسیدند، زنی را دیدند که در داخل ماشینش چندین گلوله خورده بود. پلیس افزوده زمانی که مقتول مورد اصابت گلوله قرار گرفت، وسیله نقلیه وی در حرکت بود و پس از دریافت گلوله خودرو از کنترل خارج شده و با یک ساختمان برخورد کرده است. پلیس می‌گوید کلودیا در جا کشته شده است. بازرسان اصلی جنایت و تکنسین‌های شناسایی هویت پزشکی قانونی نیز به محل اعزام شدند. به گفته پلیس، شاهدان عینی اظهار داشتند که قاتل پس از تیراندازی پای پیاده و سپس به دو از محل گریخته است. پلیس تاکنون کسی را دستگیر نکرده، مظنونی را معرفی ننموده و افزوده در حال صحبت با شاهدان بیشتری و تحقیقات جامع در این زمینه است.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
کلودیا، ۳۹ ساله، همسر "آنتونی گالو" بود. پدر آنتونی یعنی "مورنو گالو" که یکی از مافیای سرشناس مونترال بود، در سال ۲۰۱۳ در مکزیک کشته شد. کلودیا در فعالیت‌های مجرمانه شرکت نداشت و دو فرزند داشت. پلیس می‌گوید که هنوز برای ارائه توضیحات بیشتر در مورد تحقیقات زود است، اما انتظار دارد شاهد نوعی انتقام در دنیای اموات باشد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
"آندره گلیناس" یک گروهبان بازنشسته از واحد اطلاعات جنایی سرویس پلیس "دلاویل د مونترال" افزود: "اگر این قتل به جرایم سازمان‌یافته مرتبط باشد، این یکی از اولین بارهایی است که شاهد هدف قرار گرفتن یک زن هستیم. ما در حال بررسی آن هستیم تا بفهمیم چرا این اتفاق برای آن شخص، برای آن زن افتاده است. همسران به ندرت در حملات مافیا هدف قرار می‌گیرند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
آندره گفت: "یک چیز مسلم است، ما اکنون با حرکتی مانند کشتن همسر افراد روبرو هستیم که این خود گذر کردن مافیا از خطوط قرمز است که سابقه نداشته است. اکنون سازمان‌های جنایتکار از این مرز عبور خواهند کرد و معلوم نیست که کار به کجا کشیده می‌شود. این قتل این پیام را به همه فرستاده که دیگر هیچکسی در امان نیست، حتی همسران مافیا".
 
آرایشگاه
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

طبق سوابق موجود در اداره پلیس، افسران پلیس مونترال قبلا در اوایل سال ۲۰۱۵، پس از اینکه سالن کلودیا هدف حمله کوکتل مولوتوف قرار گرفته بود، با وی ملاقات کرده بودند. پلیس می‌گوید این آرایشگاه و پارکینگ آن در نزدیکی تقاطع خیابان‌های "ژان تالون" با "دولاساوان" قرار دارد، که معروف به "مثلث" است. پلیس می‌افزاید در آن حمله، پلیس به کلودیا گفته که این حمله پیامی برای همسرش، آنتونی گالو، و برادر شوهرش مورنو گالو جونیور، که در جنایات سازمان یافته دست داشتند، تلقی می‌شود.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 17, 2023 - 18:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به