یک مرد ۵۶ ساله که نام او ذکر نشده، متهم به نقض قوانین رانندگی بعلت رانندگی در حال مستی و نیز رانندگی در حال مستی با سرعتی بیش از ۸۰ کیلومتر در ساعت شد
بله، رانندگی در حال مستی فقط به رانندگان خودروها بر نمی‌گردد و شامل حتی کسانی که ویلچر، قایق و موتور می‌رانند نیز می‌شود.
یکی از ساکنان انتاریو اخیرا بعلت رانندگی ویلچر در حال مستی، توسط پلیس استانی انتاریو جریمه شده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
یک فرد معلول به جرم رانندگی ویلچر در حال مستی توسط پلیس استانی کانادا جریمه شد
پلیس استانی انتاریو در منطقه "هرون"، ‌عصر شنبه گذشته شکایتی را مبنی بر اینکه در اطراف شهر "گادریش" شخصی مست در حال رانندگی با ویلچر برقی خود است و باعث ایجاد مشکلاتی شده، دریافت کردند.‌ پس از رسیدن به صحنه، پلیس‌ها‌ی اعزامی تصمیم به دستگیری و جریمه راننده ویلچر گرفتند که همه فکر می‌کنند اصلا قادر به فرار نیست. ‌یک مرد ۵۶ ساله که نام او ذکر نشده، متهم به نقض قوانین رانندگی بعلت رانندگی در حال مستی و نیز رانندگی در حال مستی با سرعتی بیش از ۸۰ کیلومتر در ساعت شد! این راننده مست سعی کرد به سرعت برق و باد از دست پلیس بگریزد! وی قرار است به زودی در دادگاهش حاضر شود.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
این هفته و در پی این حادثه، نیروهای پلیس عکسی از ویلچر وی که بر روی زمین واژگون شده بود را به عنوان هشداری به مردم انتاریو ‌در توییتر منتشر کرد. متأسفانه ‌افراد زیادی با کلماتی مانند "چرا؟"، "جدی؟"، "چی؟" واکنش نشان ‌دادند‌ ‌و نیروهای پلیس را دسته‌ای‌ "احمق توانمند" ‌خواندند که باید به فرد کمک می‌کردند ‌تا ‌به خانه برگردد نه اینکه وی را دستگیر کنند. پلیس می‌گوید در کمال تعجب مواردی وجود داشته که افرادی به علت بی‌توجهی ‌به‌ قوانین،‌ در زمان استفاده از وسایل نقلیه‌ای مانند انواع قایق‌ها (کایاک، شناور و...) مست بوده‌اند و قوانین را زیر پا گذاشته‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
پلیس می‌گوید وقتی در مورد جابجایی افراد صحبت می‌شود، مردم باید بدانند که تعریف وسیله نقلیه موتوری در قانون کیفری کانادا چنین است: "وسیله نقلیه عبارتست از هر وسیله‌ای که به واسطه هر نیرویی غیر از قدرت عضلات کشیده، رانده و یا هدایت می‌شود، که البته شامل تجهیزات راه آهن نمی‌باشد". پلیس تاکید می‌کند که طبق قانون برای کار کردن با هر وسیله نقلیه موتوری، آن فرد باید کاملا هوشیار باشد.
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
به همین علت پلیس استان انتاریو اقلامی مانند "خودرو، موتور سیکلت، دوچرخه‌ای که با کمک موتور حرکت می‌کند، ویلچر برقی، قایق موتوری و هر وسیله نقلیه دیگری که بدون کمک از نیروی عضلانی رانده می‌شود" را وسیله نقلیه موتوری می‌داند اگرچه ‌ممکن است مردم ندانند که این قوانین فقط شامل خودروها‌ نیست بلکه در خصوص همه انواع مختلف وسایل نقلیه نیز صدق می‌کنند.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, January 12, 2023 - 07:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به