زمین‌های حراج شده و با تخفیف که پیتر آنها را نشان می‌دهد، در حالت معمولی ۵۰,۰۰۰ دلار می‌ارزند
یک شهر کوچک در شمال استان "انتاریو" در کانادا قصد دارد در سال جدید، زمین‌هایی را با قیمت تنها ۱۰ دلار به حراج بگذارد تا مردم بتوانند رویای مالکیت خانه را تحقق بخشند.
شهرداری شهر "کاچرین" که حدودا در هفت ساعتی شمال تورنتو واقع شده، به هر خانه جدید، قطعه زمینی تخصیص می‌دهد و برای واگذاری آن تنها ۱۰ دلار می‌گیرد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
کاچرین، این شهر در استان انتاریو در کانادا زمین ساخت هر خانه را فقط به ۱۰ دلار حراج کرده است
"پیتر پولیتیس" شهردار این شهر می‌گوید: "ما کاری را انجام می‌دهیم که هر سازمان مترقی انجام می‌دهد. ما می‌خواهیم افراد پیشرویی که بدنبال فرصت هستند را جذب کنیم". این ابتکار پس از آن اعلام شد که شهرداری این شهر در ماه گذشته در جلسه شورای شهر این طرح را برای بحث و بررسی مطرح کرد و در نهایت به تصویب رساند. زمین‌های حراج شده و با تخفیف که پیتر آنها را نشان می‌دهد، در حالت معمولی ۵۰,۰۰۰ دلار می‌ارزند، و برای پنج سال اول مالکیت، تخفیف مالیاتی هم می‌گیرند.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
به گفته شهردار، این برنامه به شدت مورد توجه و پُرطرفدار شده اگر چه واکنش‌های مختلفی را در جامعه خود این شهر که بیش از ۵,۰۰۰ نفر جمعیت دارد، بجا گذاشته است. پیتر چنین توضیح می‌دهد: "مردم کمی پارانوئید هستند، می‌دانید که این نوع نگرانی خیلی سریع زیاد می‌شود و بزرگ می‌شود. اما در مقابل این نوع مردم، بخش دیگری از جامعه نیز هستند که معتقدند باید فرصتی در اختیار نسل جدید قرار داد". برخی از افراد جامعه می‌گویند که این شهر بیشتر نیاز به پزشک، پرستار و جاده دارد تا افراد بیشتری.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
پیتر می‌افزاید که او می‌خواهد مردم بدانند که کاچرین یک "شهر کوچکی نیست که از افزایش جمعیت خود ناامید شده باشد... بلکه جامعه‌ای بسیار پُر جنب و جوش است که به خاطر زیستگاه خرس‌های قطبی و ارتباطات قوی با صنایع معدن و جنگل‌داری" شناخته شده است. او می‌گوید: "ما امیدواریم که بتوانیم جوانانی که امید صاحبخانه شدن ندارند را جذب کنیم، ما نگرانیم که آنها ممکن است از رویای خود برای داشتن خانه دست بکشند".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
شهرداری این شهر می‌گوید که جزئیات واجد شرایط بودن که برای تشویق مردم در حال بررسی و تدوین است را در هفته‌های آینده منتشر خواهد کرد و می‌افزاید این برنامه در اوایل سال ۲۰۲۴ راه‌اندازی خواهد گشت. کاچرین در شمال "سادبری" و نیز شمال "تیمیز" قرار گرفته و در منطقه خود چندین آبشار دارد. نشانه این شهر مجسمه یک خرس سفید قطبی است که رو به جلو روی چهار دست و پایش قرار دارد. این شهر پمپ بنزین، "تیم هورتونز"، "ای‌اند‌دبلیو"، اسلکه هواپیمای آب‌نشین و یک مدرسه کوچک نیز دارد.
 
اعلان برنامه تخفیف فروش ملک شهرداری
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

این شهر مفهوم ارائه فروش با تخفیف شهرداری و برنامه تخفیف مالیات بر دارایی را برای انرژی بخشیدن به فروش املاک در جامعه پذیرفته است. جزئیات، معیارها و شرایط برای این انگیزه در حال بررسی و تدوین است و زمانی که برنامه در نهایت تعریف شد، ما آن را راه‌اندازی خواهیم کرد. هدف ما راه‌اندازی آن در اوایل سال ۲۰۲۴ است. هدف: ایجاد مسکن و مهاجرت است.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, December 15, 2023 - 22:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به