وی پس از دستگیری در ۵ سپتامبر، روز دوشنبه گذشته به اتهاماتش اعتراف کرده است
پلیس آمریکا می‌گوید یک مرد کانادایی پس از سرقت بیش از ۶۴,۰۰۰ دلار پول نقد از فروشگاه‌های والمارت در چندین ایالت در آمریکا با استفاده از تکنیک‌های "شعبده بازی" در ایالات متحده دستگیر شد.
پلیس این فرد را "محسن اکبری" ۳۷ ساله معرفی کرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
 
پلیس آمریکا: محسن اکبری، ایرانی کانادایی با روش‌های شعبده‌بازی، بیش از ۶۴,۰۰۰ دلار پول نقد از ۴۳ فروشگاه والمارت سرقت کرده است
در بیانیه مطبوعاتی دفتر دادستانی ایالات متحده در ناحیه شرقی میسوری آمده که محسن در ۱۶ اوت به یک فقره کلاهبرداری و یک مورد حمل و نقل بین ایالتی اموال مسروقه متهم شده است. وی پس از دستگیری در ۵ سپتامبر، روز دوشنبه گذشته به اتهاماتش اعتراف کرده است. مقامات می‌گویند که او پس از ورود به ایالات متحده در اول مارس از کره جنوبی با ویزای توریستی، به فروشگاه‌های خرده‌فروشی سر زده و با استفاده از روش‌های حیله‌گرانه توانسته پول نقد بدزدد.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
به گفته دادستانی ایالات متحده، رویکرد اکبری شامل خرید جزئی با ادعای جابجایی و خرد کردن ارز بود. مقامات می‌گویند که او از صندوقدارها می‌خواست که اسکناس‌های ۱۰۰ دلاری را به او نشان دهند و سپس به طور مخفیانه برخی از اسکناس‌ها را در طول تعامل به جیب می‌زد. او این اسکناس‌ها را با روش‌های تردستی با اسکناس‌های جعلی جابجا می‌کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
مقامات اکبری را متهم به سرقت حدود ۳۳,۷۰۰ دلار از ۳۰ فروشگاه مختلف "والمارت" در ۹ ایالت بین ۲۳ مارس تا ۸ ژوئن کرده‌اند. مقامات ادعا می‌کنند که او به همین جا بسنده نکرد. دفتر دادستانی ایالات متحده می‌گوید اکبری بین ۱۲ تا ۱۵ ژوئن ۱۶,۳۲۰ دلار از شش فروشگاه والمارت در سراسر ایالت‌های "میسوری" و "ایلینوی" به سرقت برده است. همانطور که در کیفرخواست ذکر شده، ، مقامات اکبری را به سرقت ۱۳,۹۹۲ دلار از هفت فروشگاه مختلف والمارت در ایلینویز، ویرجینیا و ایندیانا بین ۲۰ ژوئن تا ۱۸ ژوئیه متهم می‌کنند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
به گفته دادستانی ایالات متحده، محسن پول‌های دزدیده شده را به حساب بانکی خود در ایالات متحده واریز می‌کرده و سپس آن را به حساب‌های بانکی خود در کانادا منتقل کرده است. نه پلیس و نه دادستانی عکسی از او منتشر نکرده‌اند. جلسه بعدی دادگاه وی اعلان نشده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


اتهام کلاهبرداری، مجازات بالقوه ۲۰ سال زندان، ۲۵۰,۰۰۰ دلار جریمه یا هر دو را در پی دارد. دفتر دادستانی ایالات متحده در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد: "اتهام حمل و نقل بین ایالتی اموال مسروقه تا ۱۰ سال زندان و همان میزان جریمه نقدی را دارد".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Tuesday, September 12, 2023 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به