سارا پس از خروج از ایران‌ نتوانست به کانادا بیاید و به ناچار از کشور مکزیک درخواست پناهندگی کرد
ترجمه ایران استار - یک وکیل زن تورنتویی که در مدت سه سال ده‌ها هزار دلار از چندین مشتری در طرح مهاجرت جعلی اخاذی کرده بود روز سه‌شنبه به هفت سال زندان محکوم شد.
"آنجلینا کدینا" 60 ساله، در ماه نوامبر 2017، در یک دادگاه با حضور هیئت منصفه  به پنج مورد اعمال خلاف قانون در خصوص قوانین مهاجرت و پناهندگی فدرال، به زندان محکوم شد و اکنون دوره 5 ساله خود را در زندان طی می‌کند. قاضی دادگاه عالی انتاریو همچنین به کدینا دستور داد که مبلغی بیش از 30،000 دلار به چهار مشتری سابق که او از آنها پول گرفته بود پرداخت کند. کدینا در حال برنامه‌ریزی برای اعتراض به حکم دادگاه است. دادگاه‌ اعلام کرد که کدینا از 10 سپتامبر 2011 تا ژانویه سال 2014، 10 نفر از افراد آسیب‌پذیر را هدف قرار داده و با وعده‌های دروغین‌ به آنها قول مهاجرت اقوام‌شان را به کانادا داده است. "کلینتون لیندا ترفلر" دادستان، از دادگاه عالی انتاریو خواسته است تا کدینا را به 11 سال زندان محکوم کند و 100000 دلار جریمه نقدی کند طوری که به هر یک از‌ قربانیان مبلغ 30200 دلار پرداخت شود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
طبق قانون حکم و مجازات حداکثر سه سال برای دروغ گفتن در خصوص مسائل مربوط به مهاجرت و دو سال برای استفاده از روش‌های غیر قانونی در این نوع پرونده‌ها تعریف شده است. دادستان پیشنهاد داده هر دو مجازات‌ به صورت پیوسته اعمال گردد. ترفلر در ماه فوریه گفت: "رفتار کدینا نه تنها بر قربانیان تاثیر گذاشته، بلکه بر سیستم مهاجرت و جامعه نیز تاثیر گذار بوده است. او افزود که کدینا از انجام این جرایم به سود سرشاری می‌برد و رفتار وی الگوی بهره‌برداری از افراد آسیب‌پذیر در جامعه را به نمایش می‌گذارد".
کدینا‌ در ماه مه 2014 توسط آژانس خدمات مرزی کانادا دستگیر شد و در طول محاکمه همواره ابراز بی‌گناهی کرده است. کدینا مجوز قانونی کار خود را در سال 1983 به دست آورده بود. در سال 2000، یک دادگاه کدینا را به دلیل فعالیت بدون مجوز در نیویورک بین سال‌های 1996 تا 1999 تحت نام شرکت" کدینا پارتنر اینترنشنال"‌ محکوم نمود او در طول این مدت به 11 نفر خدمات بدون مجوز ارائه کرده بود. او به 5 تا 15 سال زندان محکوم شد. وی در سال 2009 آزاد گردید و کمی پس از آزادی، شرکت "مشاوره اینترنشنال‌ کدینا" را در تورنتو تاسیس کرد.
"جلیل چیت‌زاده" شهروند کانادا، در سال 2011 از کدینا خواست تا‌ اجازه اقامت موقت را برای دخترش "سارا" و نوه خود فراهم کند. اسناد دادگاه نشان می‌دهد که سارا پس از خروج از ایران‌ نتوانست به کانادا بیاید و به ناچار از کشور مکزیک درخواست پناهندگی کرد زیرا کدینا توصیه درستی به سارا چیت‌زاده نکرده بود.

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما
 

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 30, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به