لوازم با ارزش خود را داخل جیب پشتی لباس خود نگهداری نگذارید
ترجمه ایران استار - مدت کوتاهی پس از آنکه یک زن ساکن "آرورا" در 14 آوریل داستان دزدیده شدن کیف پول خود را در فروشگاه مواد غذایی محلی بیان کرد،‌ یکی دیگر از خریداران "لانگوس" در "ریچموندهیل" نیز گفت که کیف پولش در فروشگاه به همان روش دزدیده شده است .
پلیس روز 10 آوریل، عکس مظنونان به کیف دزدی در لانگوس "میلتون" را منتشر کرد. "آن ماری" یکی از خریداران فروشگاه لانگوس در آرورا‌ بعد از دیدن عکس‌ها شوکه شد. ‌ماری گفت:"این دو نفر دقیقا همانند کسانی بودند که به سمت او آمدند و گفتند که ماشینش آتش گرفته است". پلیس امیدوار است با انتشار این عکس‌ها مظنونین سریعتر شناسایی شوند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
یک زن ساکن "ریچموند هیل" گفت: "بعد از شنیدن داستان فکر کردم آنها دارند دقیقا درباره اتفاقی که برای من افتاد صحبت می‌کنند، این دقیقا همان چیزی است که برای من اتفاق افتاده است."
جویسی از وقایع آن روز تعریف می‌کند که حدود روز 14 آوریل ساعت 1:45 بعدازظهر بود دو ساعت قبل از حادثه یک مرد جوان ‌در یکی از راهروهای فروشگاه به طرز عجیب و غریبی راه او را سد کرده بود. در هنگامی که او در صف صندوق بود دختر جوانی از او خواهش کرد که چون فقط یک شیشه زیتون دارد بتواند قبل از او حساب کند و برود؛ با خودم فکر کردم چرا این دختر جوان در صف اکسپرس نایستاده و اینکه در این بوران برف به فکر خرید زیتون افتاده است؛ به هر حال به او اجازه دادم تا جلوی من قرار گیرد.
در هنگام خروج دختر جوان دیگری سر راه من قرار گرفت و آدرس ایستگاه تاکسی را از من پرسید به خودم گفتم روز عجیبی‌ است این دختر‌ها انگار اصلا اینجا نبوده‌اند و هیچ چیز نمی‌دانند، چون ما در نزدیکی خیابان یانگ بودیم به علاوه امروز همه اشتراک "اوبر" دارند که در چنین مواقعی به دادشان برسد. بعد از سوار شدن به ماشینش در پارکینگ مردی به پنجره ماشین او زد و گفت که ماشینش آتش گرفته است، مرد به او گفت که بسیار خطرناک است... می‌توانی خم‌ بشی و خودت ببینی.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اما جویسی خوش‌شانس بود چون او کلیدهای ماشین خود را برداشته‌ و بعد از پیاده شدن در‌های ماشین را قفل کرد، با این حال او به اندازه کافی ترسیده بود، جویسی این موضوع را به فروشگاه خبر داد و خواست که فیلم دوربین‌ها را بررسی کنند ولی بر روی نوارها چیزی یافت نشد. در موارد مشابه دیگر که راننده ماشین را بدون بستن درب‌هایش رها کرده بود تا از آتش‌سوزی خبر بگیرد، کیفش به سرقت رفته بود!
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
"مایکل کالادیپیترو" مدیرکل لانگوس گفت: "امنیت مشتریان و اعضای تیم برای ما بسیار اهمیت دارد ما این موضوع را بسیار جدی می‌گیریم، ما به طور مداوم با پلیس همکاری می‌کنیم تا مانع بروز چنین اتفاقاتی در فروشگاه شویم."
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
پلیس منطقه‌ای "یورک" نیز همراه با شرح مشخصات سه مظنون نیز هشدار داد این افراد در فروشگاه تقاطع "بی‌ویو" و "ولینگتون" اقدام به کیف‌زنی کرده‌اند.
مظنون اول یک مرد 25 تا 30 ساله، پنج پا‌ 10اینچ قد ، با سبیل سیاه و کلاه بیس بال سیاه و آرم سفید، ژاکت پف کرده سیاه و شلوار جین سیاه پوشیده شده است.
مظنون دوم زن 25 تا 30 ساله ریزه نقش، دارای‌ گردنبند سیاه و کوله پشتی "کانورس" بود.
مظنون 3 مرد 25 تا 30 ساله،‌ ریش و سبیل کامل ، با کلاه بیس بال، کت چرمی مشکی و شلوار جین سیاه.
پلیس منطقه ای یورک از ساکنان خواست از این نکات ایمنی پیروی کنند:
-اگر شخصی در محل پارکینگ ادعا می‌کند که وسیله نقلیه شما آسیب دیده یا پول نقد شما بر روی زمین افتاده در ابتدا کیف پول خود را بازبینی کنید، وسیله نقلیه خود را خاموش کرده، کلید را از آن خارج کرده و درب‌ها را قفل نمایید
-خرید های خود را‌ داخل صندوق ماشین نگهداری نمایید
-لوازم با ارزش خود را داخل جیب پشتی لباس خود نگهداری نگذارید
-زیپ‌ کیف خود را بسته نگهدارید و در صورت داشتن دکمه آنها را ببندید
-اگر کسی بر روی شما چیزی ریخت با هوشیاری با آن برخورد کنید
ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Best Persian Iranian Directory

-در صورت دیدن افراد مشکوک به پلیس اطلاع دهید
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, April 25, 2018 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به