دستگیری‌ها سه هفته بعد از ناپدید شدن اوچا لوپز و کشف ارتباط او با فیگورا شروع شد
ترجمه ایران استار - ‌دادستان شیکاگو روز جمعه گفت یک مادر و دختر به یک زن باردار در حمله کرده و با چاقوی قصابی بچه‌اش را از شکم او بیرون آورده‌اند‌. این زن باردار بعد از ماه‌ها منتظر تولد فرزندش بود. 
دادستان "جیم مورفی" گفت: "مارلن اوچا لوپز" 19 ساله برای دیدن لباس‌های رایگان بچه‌گانه‌ای که در فیس بوک دیده بود وارد خانه "کلاریسا فیگورا" شد. این زن 46 ساله‌ با دخترش در این خانه زندگی می‌کردند. وقتی زن باردار وارد خانه آنها شد دختر فیگورا یک آلبوم عکس از برادر مرحومش را به او نشان داد تا حواس او را پرت کند در این هنگام مادرش سعی کرد مارلن را با طناب خفه کند. درحالیکه مارلن سعی می‌کرد با قرار دادن انگشتانش در زیر طناب مانع از خفه شدن خود گردد، فیگورا بر سر دختر 24 ساله‌اش فریاد می‌زند که چرا کارت را انجام نمی‌دهی، در این زمان دخترش "دزیره" انگشتان مارلن را تک‌تک از زیر طناب خارج می‌کند و دو نفری در طول پنج دقیقه بعد او را خفه می‌کنند. وقتی مارلن دیگر نشانی از حیات از خود نشان نمی‌دهد این مادر و دختر شکم او را با چاقو باز کرده و نوزاد را به همراه بند ناف داخل یک سطل قرار می‌دهند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
شروع این ماجرا از اواخر سال 2018 بوده است زمانی که کلاریسا فیگورا به خانواده‌اش گفته بود که حامله است‌ و در فیس بوک عکس سونو‌گرافی نوزاد و اتاق تزئین شده بچه را گذاشته بود. دخترش ادعا می‌کند که از این کار مادرش شگفت‌زده شده چون مادرش قبلا لوله‌ها رحمی خود را برای جلوگیری از بارداری بسته بود. فیگورا خبر بارداریش را بعد از فوت یکی از پسرانش در اثر عوامل طبیعی منتشر کرده بود.
فیگورا در ماه 5 مارس 2019 از طریق فیس بوک با مارلن ارتباط برقرار کرده بود، او در این ارتباط به دنبال زنانی می‌گشت که در ماه می زایمان داشتند و به آنها پیشنهاد لباس‌های مجانی برای بچه‌ها‌ را می‌داد. 
قاضی مورفی گفت وقتی فیگورا از دخترش خواست تا با او در کشتن یک نفر و گرفتن نوزادش همکاری کند دخترش در همان ابتدا مخالفت کرد. ضمنا قاضی گفت که دزیره چهار ماهه حامله است. ‌دزیره قصد مادرش در کشتن اوچا لوپز را با دوست پسرش در میان گذاشت و او گفت که این موضوع را با پلیس در میان می‌گذارد ولی در اینجا دزیره می‌گوید این دروغ اول آوریل است که به او گفته. 
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

مارلن در تاریخ 23 آوریل زمانی که برای بار دوم به منزل فیگورا رفت کشته شد. مادر و دختر وقتی او را کشتند بدنش را داخل پتو پیچیده، درون یک کیسه پلاستیکی گذاشته و سپس او را به داخل سطل زباله مجاور منزلشان در جنوب غربی شیکاگو انداختند. این محل تقریبا در 6 کیلومتری خانه مارلن قرار داشت.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
بعد از این کار فیگورا با پلیس تماس می‌گیرد و می‌گوید که نوزادش که تازه به دنیا آمده قادر به نفس کشیدن نیست. بعد از ورود نفرات اورژانس به منزل فیگورا دیدند که این نوزاد پسر کبود شده، اما فیگورا و نوزاد را به بیمارستان منتقل می‌کنند ولی در آنجا‌ هیچ علامت فیزیکی از انجام زایمان در فیگورا نمی‌بینند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
دستگیری‌ها سه هفته بعد از ناپدید شدن اوچا لوپز و کشف ارتباط او با فیگورا شروع شد. پلیس وارد خانه فیگورا شد و توانست آثار خون مارلن را پیدا کند. در حال حاضر مادر و دختر در زندان منتظر حکم قاضی هستند.   
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, May 22, 2019 - 20:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به