پایان المپیک زمستانی و موفقیت بزرگ کانادا؛ ورزشکار کانادایی در المپیک دزدی کرد

‌ترجمه ایران استار - رقابت‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ پیونگ چانگ که از 9 فوریه به میزبانی کشور کره جنوبی آغاز شده بود روز یک شنبه پس از هفده روز به پایان رسید و در نهایت کاروان تیم ملی نروژ در رقابتی نزدیک با آلمان موفق شد با کسب ۱۴ مدال طلا، ۱۴ مدال نقره و ۱۱ مدال برنز به عنوان قهرمانی دست یابد.و همچنین تیم کانادا با کسب ۱۱ مدال طلا، ۸ مدال نقره، ۱۰ مدال برنز در مجموع با 29 مدال در جایگاه سوم ایستاد. این المپیک از نظر تعداد مدال بهترین المپیک تاریخ کانادا بوده است، تیم رقص دو نفره پاتیناژ تسا و اسکات با دریافت طلا و ثبت رکورد جهان، موفقیت در عرابه مختلط، مدال‌های طلا و نقره زنان در اسکی، پرش و فیگور با مونوبُرد، از مهمترین نکات این مسابقات برای کانادا بود. در ضمن، هاکی زنان مدال نقره و مردان برنز را کسب کردیم که برای بسیاری از کانادایی‌ها ناراحت‌کننده بود.
در این میان، اما یک خبر عجیب دیگر منتشر شد که در آن کمیته المپیک کانادا در یک بیانیه اعلام کرد که "دانکن" و همسرش "مایا" و مربی فنی کانادایی "ویلیام راین" توسط پلیس در کره جنوبی بازداشت شده و پس از بازجویی‌ آزاد شده‌اند. یک محقق از اداره پلیس ولایتی "گانگون"‌ به خبرنگار کانادایی گفت: دو کانادایی و یک زن آمریکایی به علت رانندگی خطرناک در حالت مستی و سرقت یک ماشین دستگیر شدند. "دیوید دانکن" اسکی‌باز کانادایی به خاطر رفتارش در مسابقات المپیک‌ عذر خواهی کرد و گفت: "رفتار آنها در اندازه استانداردهای مورد انتظار از ما به‌عنوان اعضای تیم المپیک کانادا یا به عنوان یک کانادایی نبوده است". مالک خودرو سرقت شده، و راین، نیز در بین ‌حضار بودند.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
راین گفت: "من می‌خواهم به شدت عذرخواهی کنم، اقدامات من غیر قابل توجیه است، کلمات‌ برای ابراز تاسف من کافی نیست، من باعث سرشکستگی هم تیمی‌هایم، دوستان و خانواده‌ام شده‌ام". راین پسر "نانسی گرین" اسکی‌باز افسانه‌ای کانادا است.
"هیجونگ" بازرس پلیس کره جنوبی گفت: "این گروه در حال مستی یک اتومبیل هامر را سرقت کردند و به سمت دهکده المپیک راندند. در این سرقت دانکن راننده نبوده است سطح الکل خون راننده 0.162 بود در حالیکه حد مجاز الکل برای رانندگی حداکثر 0.05 است".
رانندگی در حال مستی در کره جنوبی ممکن است به حبس تا سه سال یا پرداخت جریمه تا 11750 دلار کانادایی منجر شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Rahtours-Tour-South-Africa-رهتورز-تور-آفریقا-جنوبی
دانکن، 35 ساله از شهر لندن انتاریو در روز مسابقات قهرمانی اسکی مردان،‌ مقام چهارم را بدست آورده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
حراج استثنایی کتاب دانلود چاپی دکتر عباس میلانی
این حادثه یک برگ سیاه بر بهترین عملکرد تیم کانادا در المپیک زمستانی با 28 مدال بوده است. شعار تیم کانادا برای بازی پیئونچانگ "خلاقیت داشته باش، پیروزی باش، المپیکی باش" بود.

"کریس اوهولت" رئیس کمیته المپیک کانادا گفت: "ما انتظار داریم که ورزشکاران و اعضای تیم مسئولانه با ارزش‌های کانادایی و المپیک رفتار کنند. ما از رفتار این افراد عمیقا ناراحت هستیم. ما انتظار داریم همه اعضای تیم به قوانین کره جنوبی و همه مکان‌هایی که در سراسر جهان در آن رقابت می‌کنند، احترام بگذارند".

کانادا


اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Wednesday, February 28, 2018 - 19:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به