طبق نظرسنجی منتشر شده امروز "هیل‌هریس‌ایکس"، نشان داده می‌شود که اکثر رای‌دهندگان به حزب جمهوریخواه آمریکا گفته‌اند اگر ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا خودش یک حزب سیاسی جدید تاسیس کند، به احتمال زیاد به آن می‌پیوندند.
ترامپ پس از پایان دوران ریاست جمهوریش، اکنون در مقابل دومین دور استیضاح قرار دارد و البته فقط ۶ روز پس از ترک کاخ سفید دفتر "ریاست جمهوری سابق" را در نزدیکی مکان زندگیش در فلوریدا تاسیس کرده است. برخی معتقدند تاسیس این دفتر در جهت تاسیس حزب جدیدی توسط اوست.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Bahai-University-vote-research-Canada-تحقیق-علمی-دانشگاهی-بهائیان
 
حمایت ۶۴ درصدی جمهوریخواهان آمریکا از پیوستن به حزب احتمالی جدید ترامپ
۶۴ درصد از رای‌دهندگان جمهوریخواه چنین نظری را بین ۲۸ تا ۲۹ ژانویه، یعنی پس از خروج ترامپ از کاخ سفید داده‌اند. بعلاوه ۳۲ درصد نیز گفته‌اند که به احتمال زیاد عضو حزب او خواهند شد. در مقابل، ۳۶ درصد از همین پاسخ‌دهندگان نیز گفتند که عضو حزب او نخواهند شد. این نظرسنجی همچنین نشان داد ۲۸ درصد از افراد مستقل و ۱۵ درصد از دموکرات‌ها گفته‌اند که احتمالاً به حزب جدید ترامپ خواهند پیوست. در کل ۳۷ درصد از رای دهندگان گفتند اگر ترامپ یک حزب سیاسی جدید ایجاد کند به احتمال زیاد به آن می‌پیوندند. گفته می‌شود ماه گذشته (ژانویه)، ترامپ ایده ایجاد یک حزب سیاسی جدید را مطرح کرد، با این حال، هیچ برنامه مشخصی در مورد حزبی به رهبری خودش به بیرون درز نکرده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Siamak Shabani, Massey Baradaran, real estate Toronto Canada
"دریتان نشو" مدیر عامل و رئیس اجرایی این نظرسنجی می‌گوید: "این اعداد خیره‌کننده نشان می‌دهند که علیرغم اعتراضات / آشوب‌های اتفاق افتاده در مجلس آمریکا (که گفته می‌شود ترامپ عاملش بوده)، ترامپ همچنان یک نیروی سیاسی قوی در سطح آمریکاست که باید مورد توجه قرار گیرد. او از یک پایگاه پشتیبانی مردمی مختلف، که حداقل بیش از یک سوم کل جمعیت آمریکا را تشکیل می‌دهد برخوردار است. او رای‌دهندگانی را جذب کرده که در بسیاری از موضوعات، مجذوب او شده‌اند، نخبگانی از هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه".
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
دریتان در ادامه افزود: " نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند كه اگر ترامپ بخواهد از حزب جمهوریخواه جدا شود و حزب خود را ایجاد كند، خواهد توانست دومین حزب بزرگ سیاسی آمریکا را تاسیس كند و حزب جمهوری‌خواه را به رده سوم تقلیل دهد". جدیدترین نظرسنجی این شرکت که به طور آنلاین از ۳۴۰ رأی‌دهنده ثبت شده گرفته شده انجام شد حاشیه خطا ۵.۳± درصدی دارد.

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Thursday, February 4, 2021 - 21:00

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به