وزیر مهاجرت کانادا وزیر می‌گوید که اتاوا ممکن است با تشدید نگرانی‌های مربوط به مسکن، از تعداد ویزاهای موقتی به کشور بکاهد
"مارک میلر" وزیر مهاجرت کانادا وزیر می‌گوید که اتاوا ممکن است با تشدید نگرانی‌های مربوط به مسکن، از تعداد ویزاهای موقتی به کشور، به‌ویژه ویزاهای دانشجویی و توریستی بکاهد.
او امروز یکشنبه گفت که در حال بررسی تعداد دانشجویان بین‌المللی و سایر افراد با ویزاهای موقتی (شامل توریستی، کاری و بیزینسی) است زیرا تعداد افرادی که بصورت موقت در داخل کشور هستند بالانس قیمت مسکن را احتمالا به هم زده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
وزیر مهاجرت: کانادا ویزاهای توریستی و دانشجویی کمتری صادر می‌کند
میلر در مصاحبه خود گفت که رابطه بین مسکن و مهاجرت پیچیده است و در مورد تعداد افرادی که به کانادا می‌آیند در کابینه دولت بحث شده است. وی افزود: "مسکن در پس از دوران کووید، همراه با افزایش نرخ بهره و تورم، کاهش ساخت و ساز، افزایش ایربی‌اندبی و در عین حال انواع فشارها به خانواده‌ها به شدت نگران‌کننده است و این وضعیت سخت همچنان ادامه دارد. این مهاجران نیستند که نرخ بهره را افزایش داده‌اند، اما تعداد زیاد آنها می‌تواند روی گرانی و وضعیت مسکن اثر داشته باشد و این چیزی است که ما باید آن را بررسی کنیم".
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
نظرسنجی‌ها حاکی از تغییر در تفکر کانادایی‌ها در مورد مهاجرت در رابطه با مسکن است، به طوری که اکثریت زیادی از مردم اکنون می‌گویند که تعداد بیشتر مهاجران باعث تشدید بحران قیمت مسکن می‌شود و از سوی دیگر فشار بر روی سیستم مراقبت‌های بهداشتی را نیز افزایش می‌دهد. یکی از کارمندان ارشد دولتی به دولت هشدار داده بود که افزایش مهاجرت، بر گرانی و در دسترس بودن مسکن و همچنین خدماتی مانند مراقبت‌های بهداشتی تاثیر می‌گذارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
در ماه نوامبر، دولت اعلام کرد که پس از چندین سال افزایش پیاپی اخیر در جذب مهاجران بیشتر و بیشتر، اکنون دولت تصمیم گرفته که تعداد مهاجران را در عدد ۵۰۰,۰۰۰ نفر از امسال تا سال ۲۰۲۶ ثابت نگاه دارد. میلر همچنین گفت که کار او در چند ماه آینده بر روی ویزاهای موقتی خواهد بود. ویزاهای موقتی کانادا شامل ویزاهای توریستی (که خود شامل ویزای ترانزیت، یک ورودی، چند ورودی، و سوپر ویزا می‌شود)، ویزاهای دانش‌آموزی و دانشجویی بین‌المللی، ویزاهای کار فصلی یا مدت‌دار، و ویزاهای بیزینسی می‌شود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
مارک با اشاره به اینکه محدود کردن تعداد ویزاهای کارگران موقت می‌تواند پیامدهای اقتصادی جدی داشته باشد، گفت: "فکر می‌کنم بیشتر ویزاهای موقت قابل محدود کردن نباشند". او ایده اصلاح مجوزهای کار در مقطع کارشناسی ارشد یا کنترل واقعی تعداد کلی ویزاهای موقتی را مطرح کرد و با دفاع گسترده از رویکرد دولت در قبال مهاجرت، استدلال کرد که این امر برای تضمین نیروی کار پایدار و رو به رشد در کانادا با افزایش سنی جمعیت کشور لازم است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


او گفت مسائلی مانند تعداد دانشجویان در مقطع تحصیلات تکمیلی که با ویزای موقت به کانادا می‌آیند با استان‌هایی که مسئول تنظیم کالج‌ها و دانشگاه‌ها هستند در میان گذاشته و بررسی می‌شود، سپس افزود که دولت فدرال به دنبال مداخله در برخی از بازارهایی‌ست که اکنون بعضی افراد برای سود بردن کوتاه مدت و پولدار شدن، منافع بلندمدت بازار مسکن را در نظر نمی‌گیرند. او می‌گوید: "نمی‌خواهم در این مورد بی‌رحمانه رفتار کنم، اما دولت فدرال قسمتی از چرخه ویزاهای دانشجویی‌ست که از این بازار درآمدی کسب نمی‌کند". او گفت که برخی از استان‌ها باید برای ایجاد تغییرات آماده باشند و او مشتاق همکاری با آنها است و افزود: "ما باید به آنها بگوئیم که این راه به این شکل بسته شده و ما باید راه مناسبی برای این موضوع بیابیم".

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, January 14, 2024 - 19:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به