ایران استار در گزارش‌های پیشین خود اشاره کرده بود که مجلس یازدهم از هر حیث از جمله رد صلاحیت گسترده کاندیداهای غیر همسو و مهندسی پیچیده نتایج آن یک مجلس ویژه است. در این گزارش  به چهار اتفاق جالبی اشاره می‌کنیم که از زمان کوتاه آغاز فعالیت مجلس جدید پیش آمده و تا حدی زیادی ماهیت خاص آن را افشا می‌کند و در عین حال چشمداشت‌های موجود از آینده این مجلس را هم تا حدی مشخص خواهد کرد.
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
طرح ختم روزانه قرآن در مجلس
اولین چراغ طرح‌های جالب و در نوع خود غریب را نماینده رفسنجان و انار در مجلس یازدهم با پیشنهاد خود مبنی بر ختم روزانه قرآن کریم از سوی نمایندگان روشن کرده است. حجت‌الاسلام حسین جلالی گفته است در این طرح به هر نماینده روزی دو صفحه از قرآن اختصاص می‌یابد.وی گفته است «اگر مجموع نمایندگان دوره یازدهم هر روز دو صفحه قرآن کریم را بخوانند، می‌توانیم تقریباً روزانه یک ختم کامل داشته باشیم لذا در حال تقسیم صفحات قرآن بین نمایندگان براساس حروف الفبا هستم و به ترتیب صفحات ابتدایی هر نماینده را برای وی ارسال می‌کنم تا از یکشنبه ۱۱ خرداد ماه این برنامه آغاز شود... در شروع، صفحه اول و دوم برای آقای قالیباف رئیس مجلس در نظر گرفته‌ شده است.» به گفته جلالی قرار است ثواب اولین ختم قرآن به روح آیت الله خمینی(ره) هدیه شود.
 
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
شعرخوانی در مدح قالیباف
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
عباس‌زاده‌امامی، نماینده طرقبه در جلسه علنی ۱۱ خرداد با خواندن شعری در مدح و رثای محمد باقر قالیباف، رئیس جدید مجلس دومین چراغ شیرین کاری نمایندگان مجلس را روشن کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
عباس زاده امامی همشهری قالیباف است و با کسب ۲۳ هزار و ۳۱۶ رای، از حوزه انتخابیه چناران و بینالود عباس‌زاده انتخاب شده و هم‌اکنون هم رئیس شورای هیئات مذهبی چناران هم می‌باشد. شعر خوانی او برای قالیباف را در ویدیوی زیر ببینید.

 
مدیر در لباس کارگر!
تا مجلس دهم امثال علیرضا محجوب مدعی نمایندگی جریان کارگری در مجلس ایران بودند. این چهره‌های ناکام در انتخابات مجلس جدید اما معمولا در حوادث مهمی مانند هفت تپه سکوت می‌کردند یا آنکه واکنش منفعلانه‌ای نسبت به برخوردهای امنیتی با کارگران داشتند. علیرضا محجوب عادت داشت با لباس کارگران در مجلس حاضر شود اما حالا در غیاب او علی بابایی کارنامی نماینده ساری این وظیفه را به عهده گرفته است. او ادعا کرده «٢٢سال در مجامع کارگری، کار کردم و نماینده کارگران و مدیر کل اداره کار بودم. به این صنف بزرگ تعلق خاطر دارم چه این نوع لباس بپوشم، چه نپوشم. این لباس را پوشیدم تا کارگران مملکت بدانند من یک کارگر هستم» نکته جالب اما این است که در رزومه علی بابایی، سابقه مدیریت در کارخانه‌ها و شرکت‌های متعددی آمده اما هیچ سابقه کارگری موجود نیست.
او مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان مازندارن، قائم مقام و عضو هیات مدیره موظف شرکت محصولات کاغذی لطیف، قائم مقام و عضو هیات مدیره موظف شرکت چوب و کاغذ ایران و معاون منابع انسانی شرکت چوکا بوده است.
به نوشته رسانه‌های ایران او از خرداد سال قبل در شرکت حمل و نقل و باربری قارن ساری عضو هیات مدیره بوده است. یکی دیگر از شرکت‌هایی هم که نماینده ساری افتخار عضویت در هیات مدیره آن را دارد، شرکت پرشیا صنعت مازندران است.

انتصابات نظامی قالیباف
آخرین شیرینی کاری جالب در مجلس ایران انتصاب سردار حمید اصلانی معاون اجرایی کل سپاه پاسداران و ریاست مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس به سمت معاونت اجرایی مجلس شورای اسلامی توسط قالیباف است تا رئیس جدید مجلس نشان دهد همچنان به استفاده از نیروهای نظامی در مدیریت کشور معتقد است حتی اگر گزینه‌ای مانند عیسی شریفی او را حسابی نقره داغ کرده باشد.
عیسی شریفی که در زمانی معاونت پشتیبانی مهندسی و تحقیقات ستاد مشترک سپاه پاسداران بود با حکم قالیباف، معاون امور مناطق شهرداری تهران شد و به گفته بسیاری از نیرو‌های فعال در شهرداری تهران، موثرترین مهره در مدیریت شهری تهران در دوران قالیباف بود. به نوشته رسانه‌های ایران با این حال افشای چند تخلف مالی از طرف او باعث شد قالیباف در دوران ریاست مجلس از خدمات او محروم شود. حالا باید دید با این صبغه و سابقه، سردا اصلانی به چه سرنوشتی در مجلس دچار خواهد شد.

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Monday, June 8, 2020 - 18:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به