شرح عکس: این عکس در فضای مجازی درباره تفاوت مدیریت بحران کرونا در آمریکا و کانادا حسابی داغ شده است
ایران استار: درگذشت اولین مدال آور کانادا در المپیک، تفاوت مدیریت بحران کرونا در آمریکا و کانادا و تلاش ایران برای بازگرداندن یک اثر تاریخی از جمله مطالبی است که با محوریت کانادا امروز در رسانه‌های ایران منتشر است.

تلاش ایران برای بازگرداندن یک اثر تاریخی از کانادا
محمدرضا کارگر مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول تاریخی در گفت و گو با خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان گفته است: یک سنگ نقش برجسته متعلق به ایران نیز در کانادا است که کار‌های هماهنگی برگشت آن‌ها به کشورمان باید انجام شود. مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول تاریخی گفته است: ما سفارتخانه‌ای در این کشور نداریم و وزارتخانه امور خارجه ما تلاش می‌کند  با مذاکره از طریق کشور سوئیس که حافظ منافع کشور کانادا است، آثار مورد نظر را تحویل بگیرد. وی از ارائه توضیحات بیشتر و دقیق در اینباره خودداری کرد.

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
 
درگذشت اولین مدال‌آور کانادا در المپیک
داگ راجرز اولین مدال آور المپیک جودو کانادا در سن ۷۹ ساله درگذشت و این خبر مورد توجه رسانه‌های ورزشی ایران قرار گرفته است. این رسانه‌ها به نقل از فدراسیون جهانی جودو نوشتند داگ راجرز اولین مدال آور المپیک جودو کانادا در سن ۷۹ ساله بود در ونکوور درگذشت.راجرز در سن ۱۸ سالگی توانسته بود مدال نقره بازی‌های المپیک ۱۹۶۴ توکیو را کسب کند.راجرز هرگز ارتباط خود را با جودو از دست نداد و در سال ۱۹۹۶ به تالار مشاهیر جودو کانادا پیوست.
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
 
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
تفاوت مدیریت بحران کرونا در آمریکا و کانادا به روایت یک عکس
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
عکسی در فضای مجازی از مرز کانادا با آمریکا در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که به زعم کاربران تفاوت مدیریت بحران کرونا در دو کشور را نشان می‌دهد.
پس از شیوع ویروس کرونا در جهان، بسیاری از رفت و آمدها به صورت کنترل شده و گاها با منع و محدودهای شدید همراه بود، اما حالا پس از گذشت چند ماه از شیوع ویروس کرونا و سیر صعودی مبتلایان در جهان، کشورهای اروپایی و آمریکایی با اعمال تمامی محدودیت‌ها و پروتکل‌های بهداشتی، تا حدی مکان‌های عمومی و تفرجگاهی خود را باز کرده‌اند.
تصویری از دو قایق شناور بر محوطه آبی-تفریحی در نزدیکی آبشار نیاگارا، در فضای مجازی منتشر شد که توجه بسیاری از رسانه‌های جهان را به خود جلب کرده است. قایق آمریکایی با بیشترین مسافر در بالای عکس و قایق کانادایی با کمترین جمعیت در پایین عکس ثبت شده است.
 
هوشمندسازی تورنتو برای مقابله با گرمای هوا
سایت ایمنا نوشته است: تورنتو، مرکز استان انتاریو در کانادا و یکی از محبوب‌ترین و جذاب‌ترین شهرهای جهان است که بیش‌ از نیمی از جمعیت سه میلیون نفری آن در شهرهای خارجی متولد شده و با داشتن حدود ۲۰۰ قومیت مختلف ۱۴۰ زبان متفاوت را در درون مرزهای خود جای داده است. در حال حاضر تورنتو چهارمین شهر بزرگ آمریکای شمالی است که پیش‌بینی شده جمعیت آن تا ۲۵ سال آینده به میزان ۳۵ درصد افزایش یابد و فضای شهری آن تا ۴۲ درصد توسعه خواهد داشت. رشد سریع فن‌آوری با محوریت هوش مصنوعی، نقش بسیار مهمی در پیشرفت عظیم اقتصاد این شهر ایفا کرده و افزایش سریع جمعیت چالش‌های بسیاری برای آن به وجود آورده است. به عنوان مثال قیمت مسکن این شهر در ۱۰ سال گذشته بیش از دو برابر افزایش داشته و سیستم حمل‌ونقل آن با مشکلات عمده‌ای در راستای برآورده کردن نیاز تردد شهروندان مواجه بوده است. به همین دلیل مسئولان شهری درصدد توسعه و گسترش مناطق ساحلی شهر برآمده‌اند.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


با توجه به افزایش دمای هوا، دولت تورنتو پیگیر یافتن راهکارهایی برای کاهش دمای منطقه با بهره از روش‌های تولید انرژی محلی و کاهش انتشار گازهای آلاینده در هواست. برنامه‌ریزان شهری تورنتو برای دستیابی به این هدف بسیار هوشمندانه و موفق عمل کرده‌اند که البته ویژگی‌های طبیعی منطقه نیز زمینه‌های لازم را برای پیاده‌سازی اقدامات برنامه‌ریزی‌شده آن‌ها فراهم آورده است. به عنوان مثال، توسعه مناطق ساحلی شهر می‌تواند سهم بسزایی در مقابله با چالش‌های حاصل از رشد جمعیت و افزایش دمای هوای آن داشته باشد که در این زمینه طراحی نوآورانه اسکله شرقی قابل توسعه شهر گزینه مناسبی محسوب می‌شود. این پروژه فرصتی مناسب برای اجرای یک طرح آرمان‌گرایانه فراهم می‌آورد که می‌تواند تورنتو را به‌عنوان یک رهبر جهانی در نوآوری شهری معرفی کند.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, July 24, 2020 - 16:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به