ایران استار: جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا از جمهوری اسلامی خواست که نسرین ستوده را که در بخش بیماران قلبی بستری شده است، آزاد کند.
خانم ستوده از حدود ۴۰ روز پیش در زندان دست به اعتصاب غذا زد. رضا خندان همسر خانم ستوده روز شنبه اعلام کرد که او در پی بروز مشکل قلبی و تنگی نفس، فشار خون بسیار پایین و ضعف عمومی شدید به اورژانس بیمارستان طالفانی منتقل شده بود، به خاطر وخامت حال خود به بخش سی‌سی‌یو همان بیمارستان منتقل شده است.

جاستین ترودو خواستار آزادی نسرین ستوده شد

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
تعمیرات خانه، آسفالت
ترودو در توئیت خودش با محکوم کردن حبس نسرین ستوده، رفتاری را که با این وکیل می‌شود ناپذیرفتنی دانست. وی در توئیت خودش نوشت:
Canada strongly condemns the imprisonment of Nasrin Sotoudeh, an Iranian human rights lawyer and women’s rights leader. Her sentence and treatment are unacceptable, and we call on Iran to release her immediately - defending human rights is not a crime.
کانادا حبس نسرین ستوده، وکیل حقوق بشر و رهبر حقوق زنان در ایران را به شدت محکوم می‌کند. حکم و رفتاری که با وی می‌شود قابل قبول نیست و ما از ایران می‌خواهیم که فوراً او را آزاد کند - دفاع از حقوق بشر جرم نیست.
ستوده از ۲۰ مرداد ماه گذشته با انتشار نامه‌ای، ضمن درخواست آزادی زندانیان سیاسی، در اعتراض به شرایط زندانیان سیاسی اعتصاب غذا کرده است. او شرایط این زندانیان را ناعادلانه توصیف کرده و تاکید داشته که وضعیت زندان به‌دنبال شیوع ویروس کرونا بدتر نیز شده است.
 
نسرین ستوده کیست؟
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
او از شناخته شده‌ترین وکلای حقوق بشری پس از انقلاب است. وی که دانش آموخته کارشناسی ارشد حقوق بین‌الملل از دانشگاه شهید بهشتی است وکالت پرونده‌های فعالان حقوق بشر و قربانیان حوادث پس از انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ را بر عهده داشته است. او همچنین وکیل مدافع شیرین عبادی و تعداد زیادی از فعالان حقوق بشر و حقوق زنان در ایران بوده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
ستوده از شهریور ۱۳۸۹ تا ۲۷ شهریور ۱۳۹۲ به اتهام اقدام علیه امنیت ملی در بازداشتگاه اوین به سر برد و پس از آزادی، بنابر دستور دادگاه انتظامی وکلا، مجوز وکالت وی از تاریخ مهر ۱۳۹۳، به مدت ۳ سال، باطل شد. او در خرداد ۱۳۹۷ در منزل شخصی‌اش در تهران بازداشت شد. پس از بازداشت برای وی قرار وثیقه تعیین شد اما به دلیل عدم تودیع وثیقه، تا زمان تأمین وثیقه مستقیماً به بند عمومی نسوان اوین منتقل گشت. دلیل این بازداشت، شکایت دادستان کاشان از وی گزارش شده بود. خانم ستوده از آن تاریخ تا امروز همچنان در بازداشت است و به گفته یکی از وکلایش در ایران برای دو پرونده باز خودش در مجموع به ۳۸ سال زندان و ۱۴۸ ضربه شلاق محکوم شده است.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
در این رابطه در مارچ سال گذشته ایران استار با حمایت دکتر رضا مریدی وزیر و نماینده سابق مجلس انتاریو کانادا پتیشن آنلاینی را به امضاء رسانده بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, September 20, 2020 - 20:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به