ایران استار: درگذشت اسطوره بلغاری وزنه‌برداری جهان که در کانادا و آمریکا ساکن بود، واکنش روسیه به ادعای کانادا، آمریکا و انگلیس درباره حمله سایبری این کشور به مراکز تحقیقاتی درباره کرونا و شیوه مدیریت بحران کانادا درباره بحران کرونا از جمله مطالبی است که با محوریت کانادا در ایران منتشر شده است.
 
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
parya chess
درگذشت اسطوره بلغاری وزنه‌برداری جهان
بعضی رسانه‌های ایرانی نوشتند که آنتونیو کراستف اسطوره وزنه‌برداری بلغارستان و یکی از بزرگترین وزنه‌برداران دهه ۱۹۸۰ که به عنوان قویترین مرد جهان شناخته می‌شد، بر اثر یک سانحه رانندگی در آمریکا درگذشت. براساس گزارش رسمی پلیس آمریکا، کراستف ۵۸ ساله با سرعت غیرمجاز و در حالت غیر عادی و بدون بستن کمربند ایمنی در حال رانندگی بود که دچار سانحه شد. کراستف، بلغار از سال ۱۹۹۱ در ایالات متحده و کانادا زندگی می‌کرد. کراستف در سال ۱۹۸۷ موفق به مهار وزنه ۲۱۶ کیلوگرم شد و به عنوان رکورددار دسته فوق سنگین لقب گرفت. در مسابقات وزنه‌برداری، بازی‌های المپیک۲۰۱۶ ریو، بهداد سلیمی، وزنه‌بردار ایرانی موفق به مهار این وزنه شد ولی وزن بدنش ۶ کیلوگرم بیشتر از کراستف بود.هنگامی که تیم بلغارستان به دلیل جریمه‌های دوپینگ یک روز قبل از رقابت فوق سنگین، انصراف داد، او در سئول ۱۹۸۸ از شانس کسب مدال در این بازی‌های بود.
 
لطفا روی عکس بنر تبلیغاتی کلیک کنید تا برایتان شماره بگیرد
sina sotodehnia insurance بیمه سینا ستوده‌نیا
اتهام کانادا، آمریکا و انگیس به روسیه
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Marjan Delavar - J.D. B.A. Canadian Bar Association Ontario Legal
اتهام کانادا، آنگلیس و آمریکا درباره حمله سایبری روسیه به مراکز تحقیق درباره واکنس کرونا و واکنش این کشور در رسانه‌های ایران بازناب داشته است. در همین باره خبرگزاری فارس وابسته به سپاه پاسداران در خبری جانبدارنه نسبت به روسه نوشت: سخنگوی کرملین امروز در اظهار نظری اتهام انگلیس مبنی بر نقش داشتن مسکو در حمله سایبری به مراکز تحقیق و توسعه واکسن کرونا را رد کرد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
insurance بیمه
«دیمیتری پسکوف»، سخنگوی کرملین به اتهام‌زنی جدید انگلیس، آمریکا و کانادا واکنش نشان داد و اتهام این سه کشور مبنی بر نقش داشتن مسکو در حمله سایبری به مراکز تحقیق و توسعه واکسن کرونا را رد کرد.
گفتنی است که مرکز ملی امنیت سایبری بریتانیا یک گروه هکری را به تلاش برای سرقت تحقیقات در مورد واکسن ویروس کرونا متهم کرد. این نهاد سایبری مدعی شد این گروه که با نام «APT29» معروف است، به احتمال «قریب به یقین» متعلق به دستگاه اطلاعاتی روسیه است. به گفته مرکز ملی امنیت سایبری بریتانیا، آمریکا و کانادا نیز با این نظریه موافق هستند که این گروه متعلق به روسیه است. این نهاد سایبری در انگلیس همچنین مدعی شده که این گروه، بر گروه‌های دولتی، دیپلماتیک، اندیشکده‌ها و مراکز مراقبت بهداشتی و نهادهای انرژی در این کشور با هدف به سرقت بردن مالکیت فکری این مراکز تمرکز داشته است.

چرا کانادا در مهار کرونا موفق‌تر از آمریکاست + فیلم
سایت انتخاب نوشته است: در حالی که در آمریکا روزانه آمار ابتلا و مرگ و میر بر اثر کرونا بالا می‌رود اما در کانادا شرایط جور دیگری است و این کشور توانسته به خوبی نمودار صعودی خود را صاف کند و این ویروس را مهار نماید. انتخاب این ویدیو را با همین موضوع و با زیرنویس فارسی بازنشر کرده است.
 
بازتاب گسترده فرار طاووس کانادایی
خبر فرار یک طاووس از یک باغ وحش در کانادا به طرز عجیبی در رسانه‌های ایران بازتاب گسترده‌ای داشته است. این رسانه ها از جمله سایت جماران، وابسته به خانواده آیت الله خمینی نوشتند: شاهدان عینی به رسانه‌های محلی شهر ویکتوریای کانادا خبر دادند، این طاووس ابتدا به در ورودی این ساختمان نزدیک شد و لحظاتی پر و دم خود را برای رهگذران گشود، اما پس از مدت کوتاهی خوی تهاجمی در او هویدا شد و به حاضران و رهگذران حمله کرد. به گفته مسئول ارشد مراقبت از حیوانات ایالت کلمبیای بریتانیا، این طاووس نر که جثه بزرگی هم دارد به ساکنان ساختمان حمله می‌کرد و یک زن را که قصد داشت به آپارتمانش وارد شود از ناحیه دست زخمی کرد.

لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات

Best Persian Iranian Directory


به گفته این مسئول، طاووس برای مدتی مسیر منتهی به این ساختمان را به طور کامل مسدود کرده بود. گفته می‌شود احتمالاً این طاووس از باغ وحش «پکون هیل» که در نزدیکی ساختمان قرار دارد فرار کرده و انعکاس تصاویرش در شیشه‌های ساختمان او را به هیجان آورده است.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
بهترین طراحی و سه بعدی برای بیزینس شما

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Friday, July 17, 2020 - 11:45

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

تعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به