پلیس می‌گوید که به نظر می‌رسد بروکسمیت با شرایطی شبیه بی‌خانمان‌ها جان داده است
پلیس آمریکا همراه با رسانه‌ها و با تاخیر زیاد می‌گویند یک سال پس از ناپدید شدن‌ خبرچین فدرال در تحقیقات مربوط به ترامپ و دویچه بانک، ‌جسد او در دبیرستانی در لس‌آنجلس‌ پیدا شده است.
جسد "والنتین بروکسمیت"، یک خبرچین که با مقامات فدرال در تحقیق درباره رابطه دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا با غول مالی آلمانی دویچه بانک کار می‌کرد، روز دوشنبه در محوطه دبیرستانی در محله "ال‌سرنو" در نزدیکی لس‌آنجلس پیدا شد.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Minister Mary Ng Nowruz Canada, مری نگی نوروز
 
جسد خبرچین لو دهنده رابطه ترامپ با بانک آلمانی که با روسیه رابطه داشت، کشف شد
به گفته اداره پلیس لس‌آنجلس، یک سال پیش دوستان و خانواد بروکسمیت ۴۶ ساله، مفقود شدن او را اعلام کردند. او آخرین بار در ۶ آوریل ۲۰۲۱ در "ریورساید درایو" در پارک "گریفیث" در حال رانندگی با یک مینی کوپر قرمز ۲۰۲۰ دیده شده بود. در حالیکه ماشین او پیدا شد، اما بروکسمیت ناپدید گشته بود. سرانجام روز دوشنبه، ‌پزشکی قانونی لس‌آنجلس می‌گوید که جسد او را شناسایی کرده است. به گفته گروهبان "رودی پرز"‌، خدمه نظافت در دبیرستان "وودرو ویلسون" جسد بروکسمیت را درست قبل از ساعت ۷ صبح پیدا کردند و با اداره پلیس تماس گرفتند.
لطفا فیلم زیر را نگاه کنید

پرز گفت که کلاس‌ها در حالی از سر گرفته شد که بازرسان صحنه جرم را جدا کردند. پرز گفت که به نظر می‌رسید بروکسمیت با شرایطی شبیه بی‌خانمان‌ها جان داده است. دفتر پزشکی قانونی علت مرگ را تا تکمیل تحقیقات اعلام نمی‌کند. "کنت کابررا" از پلیس لس‌آنجلس گفت که هیچ مدرکی دال بر مرگ حاصل از شکنجه یا شرایط غیرعادی وجود ندارد.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Shayda شیدا Film-Movie-Persian-Iranian-Shayda-Canada-AmirEbrahimi-Toronto
طبق اطلاعت سال ۲۰۱۹، بروکسمیت، پسر "بیل بروکسمیت" مدیر اجرایی دویچه بانک، گنجینه‌ای از اسناد محرمانه را به مقامات فدرال آمریکا که در حال تحقیق درباره این موسسه مالی مشکل‌دار بودند، تحویل داده است. نیویورک تایمز گزارش داد که پدر او در سال ۲۰۱۴ خودکشی کرده بود و والنتین بروکسمیت در ادامه، پرونده‌های پدرش را با روزنامه‌نگاران و بازرسان دولتی متعددی از جمله ‌دفتر پلیس فدرال در لس‌آنجلس به اشتراک گذاشته بود.
لطفا روی عکس تبلیغاتی کلیک کنید تا برای شما شماره بگیرد؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Lumiere-Exchange-Nowruz-صرافی-لومیر-هناره
"اسکات استدمن"، روزنامه‌نگار شبکه خبری "قانون" می‌گوید که او نیز یکی از روزنامه‌نگارانی بود که اسنادی را از بروکسمیت دریافت کرد که بر "ارتباطات عمیق دویچه بانک با روسیه" تأکید می‌کرد. بروکسمیت در سال ۲۰۲۱ ناپدید شد، اما استدمن گفت که آنها در همین ژانویه با هم صحبت کرده‌اند. استدمن در توییتر نوشت:‌‌ "خیلی غم‌انگیز است. ‌من مشکوک به شکنجه و قتل نیستم. والنتین در تلاش بود تا ‌مواد مخدر را ترک کند".
به گزارش نیویورک تایمز، بروکسمیت در اوکراین به دنیا آمد و توسط بیل بروکسمیت، شوهر دوم مادرش به فرزندی پذیرفته شد. والنتین در بزرگسالی سابقه سوء‌مصرف مواد مخدر داشت و عضو یک گروه راک ناموفق بود. او در توییتر از خود به عنوان یک "جاسوسِ مخوفِ خنده‌دار" یاد کرده بود. کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا در جریان بررسی دویچه بانک و رابطه آن با ترامپ، بارها او را احضار کرده بود.
لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Leah-Taylor-Roy-MP-Aurora-Oak-ridges-Richmond-Hill-Nowruz

در این مورد سوالات زیادی مطرح است، از جمله اینکه چرا اصلا والنتین با میلیون‌ها دلار پول به بی‌خانمانی رفت، در حالیکه می‌توانست در خانه گرم و راحت خود بنشیند و حتی مواد مخدرش را در محل و بدون مشکل پلیس دریافت کند؛ یا اینکه چرا خودرو خود را رها کرد وقتی که اینچنین احتمالا نیاز به پول داشت؛ یا اینکه اصلا چرا مخفی شد و چرا در مدت مخفی بودن پلیس او را "ناپدید شده" به حساب آورده در حالیکه از روی تماس تلفنی او می‌توانست بفهمد که نه تنها ناپدید نشده بلکه مکانش دقیقا کجاست... و بسیاری سوالات بدون جواب دیگر که اکنون احتمالا با پرونده او بایگانی می‌شوند.

بیشتر بخوانید:

لطفا روی عکس تبلیغات زیر کلیک کنید؛ ادامه مطلب پس از این تبلیغات
Mjid-Jowhari-MP-RichmondHill-Nowruz

اگر شما همکاری گرامی ما هستی، مرسی که این مطلب را خواندی، اما کپی نکن و با تغییر به نام خودت نزن، خودت زحمت بکش!
پروتکل علمی - پزشکی جهانی برای مقابله کلیه ویروس‌هایی مانند کرونا که انتقالشان از طریق بسته هوایی است:
۱- ماسک ان-۹۵ بزنید، کرونا از ماسک‌های معمولی رد می‌شود. ۲- فیلتر هوای قوی هپا بگذارید. ۳- تا جایی که می‌توانید از مردم حذر کنید. ۴- تغذیه خوب و سالم داشته باشید، مقادیر زیاد ویتامین C و D مصرف کنید. ۵- بسیار ورزش کنید. ۶- اگر توانستید حتما واکسن بزنید.
Date: Sunday, May 1, 2022 - 21:30

درباره نویسنده/هنرمند

دیگر مطالب مرتبط

insurance بیمهتعمیرات هرگونه وسایل برقی - آلن

Share this with: ارسال این مطلب به